سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

ریزش مو

مدير انجمن: شوراي نظارت

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 22 آذر 1396 15:16

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

ریزش مو

توسط سهراب راد » چهارشنبه 22 آذر 1396 15:23

با سلام .من اقایی هستم که در سن ۱۸ سالگی به طور ناگهانی ریزش شدید مو گرفتم .من روزانه مقدار
بسیار زیادی قند و شکر و شیرینی مصرف میکردم .کف سر من هزاران جوش ریز زیر پوستی زده بود که به توصیه دوستان سرم را با تیغ تراشیدم .و اونوقت علت خارش شدید پوست سرم و جوشهای ریز زیاد در کف سرم را دیدم .الان ۴۳ سال دارم و کف سرم کاملا موهایش ریخته و هنوز هم چای شیرین زیاد میخورم .ایا علت ترشح زیاد انسولین بوده و اینکه ایا موهای کرکی که وجود دارند و موهای ریخته شده برگشت پذیرند ؟؟ممنون از شما..

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3389

تشکر کرده: 2656 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » پنج شنبه 23 آذر 1396 23:14

سلام
شک نکنین که خوردن قند و شکر زیاد بسیار مُضر و خطرناک هست خصوصاً اگر که با زون اضافه هم همراه باشه

مشکلات بزرگش ش تازه از سن 45 یا 50 شروع میشه

بهتون توصیه میکنم از همین الان مصرف قند و شکر و هر چیزی که قند و شکر داره رو به شدت کاهس بدین مثل شیرینی و نوشابه و غیره

قصد ترساندن شما رو ندارم اما نمیشه حقیقت رو هم ازتون پنهان کرد
قند , چربیِ سنگین , نمک ,  آرد سفید با سبوس کم یا بدون سبوس , گوشت قرمز زیاد , غذاهای سوخته مثل گوشت و برنج و گوجه سوخته ,  کم تحرکی و سیگار و الکل و سرخ کردنیها و نوشابه و خیلی چیزهای دیگه بلای جان مردم هست ولی متاسفانه اکثر مردم تا کارشون به جای باریک نرسه موضوع رو جدی نمیگیرند که دیگه هم ممکنه خیلی دیر باشه

در مورد موهاتون , ظاهراً شما جزء مردان طاس هستین و شاید پدرتون و یا برادرانتون هم چنین باشند

طاسی کلی مزیت هم داره در بدنِ کسی که رژیم غذاییش سالم هست مثل قدذت جنسی بیشتر

اگر طای هستین پس راه حل فعلی مو کاشتن هست

از داروهای ماهواره ای استفاده نکنین چون یا کلاهبرداری هست یا عواقب و عوارص وخیم و بسیار خطرناک داره
وضعیت فعلی رو قبول کنین و به جاش تمام تمرکزتون رو بذارید روی تغذیه سالم قبل از اینکه دچار بیماری خطرناکی مثل دیابت بشید
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان