برنامه نویسی اندروید

در اين بخش مي‌توانيد به مباحث مربوط به انواع زبان هاي برنامه نويسي بپردازيد

مدیران انجمن: athlon64x2, abbas.m.k, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

برنامه نویسی اندروید

پست توسط Tarmakis » شنبه 8 اردیبهشت 1397, 12:46 am

سلام میخاستم در مورد برنامه نویسی اندروید اطلاعات کسب کنم .کاردانی کامپیوتر دارم .دیگه نمیخام ادامه بدم .میخام با اندروید ادامه بدم ولی چون اطلاعات کافی در مورد خود برنامه نویسی اندروید و بازار کارش ندارم میترسم هزینه و وقتم تلف شه.صلاح در چیست برم نرم .یا بهتر از این کار چی میشه انجام داد

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 20 بار

Re: برنامه نویسی اندروید

پست توسط peiper » دو شنبه 10 اردیبهشت 1397, 11:01 pm

Tarmakis نوشته شده:سلام میخاستم در مورد برنامه نویسی اندروید اطلاعات کسب کنم .کاردانی کامپیوتر دارم .دیگه نمیخام ادامه بدم .میخام با اندروید ادامه بدم ولی چون اطلاعات کافی در مورد خود برنامه نویسی اندروید و بازار کارش ندارم میترسم هزینه و وقتم تلف شه.صلاح در چیست برم نرم .یا بهتر از این کار چی میشه انجام داد

لیسانسی هر طور شده بگیر در کنارش کار سبکی هم بکن//////لیسانس نا پیوسته مثلا پیام نور....

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10771 بار
سپاس‌های دریافتی: 12373 بار
تماس:

Re: برنامه نویسی اندروید

پست توسط AGeNiS1 » دو شنبه 4 تیر 1397, 5:41 pm

Tarmakis نوشته شده:سلام میخاستم در مورد برنامه نویسی اندروید اطلاعات کسب کنم .کاردانی کامپیوتر دارم .دیگه نمیخام ادامه بدم .میخام با اندروید ادامه بدم ولی چون اطلاعات کافی در مورد خود برنامه نویسی اندروید و بازار کارش ندارم میترسم هزینه و وقتم تلف شه.صلاح در چیست برم نرم .یا بهتر از این کار چی میشه انجام داد

با سلام
بازار کار اندروید به شدت داغه و به شدت هم برنامه نویس در این زمینه در ایران زیاده
در کل برنامه نویسی در ایران اینجوری نیست که شما خیالت کاملا راحت باشه ولی شما اگر در کارت متخصص بشی از طریق سایت های فریلنسری میتونی پروژه بگیری و کار کنی و این هم بگم که در صورتی ک شما متخصص باشی قطعا درامد هم داری
ولی متخصص بودن یا برنامه نویس شدن به این معنا نیس یکی 2 تا اپلیکیشن ساده تولید کنید و بگید من دگ متخصصم
حداقل زمان برای متخصص شدن در برنامه نویسی به نظر من 3 سال هست ک روزی بین 8-10 ساعت کار کنید

ولی شما برای برنامه نویسی اندروید جاوا یاد بگیرید ک با یک تیر 2 تا نشان بزنید
و اگرم میخاین کارتونو شروع کنید به نظرم قبلش برید سربازی ک مشکلی براتون پیش نیاد
ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!

ارسال پست

بازگشت به “برنامه نويسي”