سونامی گرانی ها رسید

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث و مطالب اقتصادی و مالی به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 239 بار
سپاس‌های دریافتی: 236 بار

Re: سونامی گرانی ها رسید

پست توسط ali-dj2002 » چهار شنبه 10 مرداد 1397, 9:50 pm

دوست عزیز bamn می دونم که ارسال یک پست برای تشکر خلاف عرف است ولی برای این توضیحی که شما نوشتید یک احسنت لازم بود. با استدلال دقیق و مدرک و منطق حرف زدن امروز در کشور ما اینقدر کمیاب شده است که وقتی این پست را خواندم احساس کردم که یک تشکر خشک و خالی کافی نیست و این نوشته نیاز به تشویق صحیح و متناسب دارد.

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4437 بار
سپاس‌های دریافتی: 6303 بار

پست توسط bamn » پنج شنبه 11 مرداد 1397, 10:14 am

با سلام مجدد .

آقا شنیده ام یک عده در شبکه های اجتماعی کمپین تحریم لبنیات راه انداخته اند!

این عزیزان وقتی ارز و طلا گران شد کجا بودند؟ وقتی خودرو گران شد کجا بودند؟ وقتی لوازم موبایل و کامپیوتر گران شد کجا بودند؟ وقتی لوازم برقی و مبلمان منزل گران شد کجا بودند؟ وقتی خود مسکن گران شد کجا بودند؟ وقتی سیگار گران شد کجا بودند؟

حالا که افزایش هزینه ها ، کارخانه های تولید لبنیات را مجبور کرده با مجوز دولت محصولاتشان را گران کنند ، یاد مبارزه با گرانی افتاده اند؟ مثل این است که بگوییم چون ویزیت دکترها گران شده ، دکترها را تحریم کنیم و پیششان نرویم!
:razz: :razz: :razz: :razz:

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

پست توسط Erratic » یک شنبه 14 مرداد 1397, 9:00 pm

bamn نوشته شده:
دو شنبه 8 مرداد 1397, 9:30 pm
Erratic نوشته شده:
دو شنبه 8 مرداد 1397, 8:20 pm
  ,  عزیز منظور من در پست بالا شما نبودید
اما در باره حرفهاتون
متاسفانه دقیقا مشکلات از تمامی مواردی که شما میگید سرچشمه میگیره و گرفته
سال 57 این تنها حزب الله نبود که شاه و به زیر کشید بلکه ده ها حزب و جناح مختلف بودند که با کمک همدیگه شاه رو از مملکت بیرون کردند مشکل از زمانی شروع شد که حزب الله در بهبوهه زمان جنگ تمامی حزب های دیگه رو نابود و اعدام دست جمعی داد و یکی یکی موارد رو سرکوب کرد
الان مملکت کلا 3 - 4 جناح فعال داریم اصول گرا اصلاح طلب که تماما همه موارد حزب الله و همین بسیجی و سپاهی که شما میگید هستند
یعنی عرصه رقابت از بین رفت و هرکسی که انتقاد کرد از اوضاع به عنوان معاند و زد خدا و کافر محاکمه شد
به این شکل این سیستم فاسد شد
و درست هم نمیشه جون تا همین لحظه هرکسی انتقاد کنه به عنوان کافر محاکمه میشه
این بستر محکوم به فناست تنها به یک علت یک کلمه ای!: خودسوزی
امروز این اتفاق نیفته 1 سال دیگه می افته نه ده سال ولی در هر صورت این یک اتفاق غیر قابل انکار و اجتناب  
دوست عزیز ، اولاً جناح های سیاسی فعلی هم دارای گرایشات سیاسی و اعتقادی مختلفی هستند و تنها نقطه مشترک همه آنها پایبندی به نظام جمهوری اسلامی است (حتی اگر برای بعضی از آنها این پایبندی فقط ظاهری باشد) .

دوماً زمان جنگ یک سری اقتضاعات و محدویت هایی از نظر سیاسی وجود داشت که در همه کشورهای درگیر جنگ دنیا وجود دارد و اینکه همه یک کلام باشند دلیل نمی شود که از نظر سیاسی طرز فکر مشابهی داشته باشند .

سوماً شما دقیقاً بگویید منظورتان از احزابی که کنار زده و نابود شدند کدام احزاب است؟

نهضت آزادی که در اعتراض به تصرف سفارت آمریکا دولت را منحل کرد و بعداً اسامی خیلی هایشان از اسناد کشف شده در همان سفارت سر در آورد؟

مجاهدین خلق که 17 هزار نفر از مردم کوچه و بازار را به جرم طرفداری از انقلاب کور کورانه ترور کردند؟

بنی صدر که در کار جنگ اخلال می کرد و همدست مجاهدین بود؟

کمونیست هایی که به خیال شبیه سازی قیام میرزا کوچک خان و چگوآرا در جنگل های مازندران موضع گرفتند و مردم آمل را به گلوله بستند؟

حزب توده که با نفوذ در رده های بالای ارتش برای شوروی جاسوسی می کرد و در همه جای دنیا حکم جاسوس نظامی زمان جنگ اعدام است؟

باند مهدی هاشمی که به ظاهر انقلابی و حزب الهی بودند اما مخالفان خود را بدون محاکمه به قتل می رساندند؟

و ...

دقیقاً بگویید منظورتان کدام است؟

کسانی که جنگ جمل را علیه حضرت علی (ع) راه انداختند روز اول خلافت با ایشان بیعت کرده و حتی مردم را تشویق به بیعت کرده بودند .

کسانی که جنگ نهروان را علیه حضرت علی (ع) راه انداختند از یاران خود ایشان در جنگ صفین بودند .

کسی که ابن ملجم را در کوفه پنهان کرد تا حضرت علی (ع) را به شهادت برساند ، هر هفته با آن حضرت تجدید بیعت می نمود .

کسانی که امام حسن (ع) را تنها گذاشته و مجبور به صلح با معاویه نمودند از اصحاب پدرشان بودند .

شمر بن ذی الجوشن که سر امام حسین (ع) را از پیکرش جدا کرد ، در صفین برای حضرت علی (ع) شمشیر زده بود .

امام خمینی (ره) راست گفتند که " میزان حال افراد است " . اینکه یک عده با انقلاب همراه شدند کافی نیست تا جنایات و خیانت هایی را که برای سهم خواهی از انقلاب مرتکب شدند نادیده بگیریم . 
دوست گرامی انقلاب توسط گروهک ها و جناب های مختلف به دست امد لذا از نظر فنی باید ار کدام یک نماینده در بدنه نظام مستقر میشد
حالا که این اتفاق نیفتاد نتیجه اون رو بعد از 40 سال به عینه میبینیم براتون تئوری مخمل بافی نمیکنم بلکه نتیجه را نشان میدهم: شک داریم اوضاع مملکت رو ببینید

افرادی که توسط حزب الله هنگام انقلاب و بعد ازاون اعدام شدند کم نیستند که شما گزینشی هرکدام رو که دلتان خواست نام میبرید
لیست بلند بالایی که "[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]" و سایرین اعدام کردند کم نیستند و در این تاپیک نمیگنجند لذا مبحث رو به حاشیه نبرید

همان هایی هم که نام بردید  ممکن بود اگر قالب شوند کسانی که معترض بودند را اعدام نمیکردند و الان وضع مملکت این نبود
دقیقاً بگویید منظورتان کدام است؟

کسانی که جنگ جمل را علیه حضرت علی (ع) راه انداختند روز اول خلافت با ایشان بیعت کرده و حتی مردم را تشویق به بیعت کرده بودند .

کسانی که جنگ نهروان را علیه حضرت علی (ع) راه انداختند از یاران خود ایشان در جنگ صفین بودند .

کسی که ابن ملجم را در کوفه پنهان کرد تا حضرت علی (ع) را به شهادت برساند ، هر هفته با آن حضرت تجدید بیعت می نمود .

کسانی که امام حسن (ع) را تنها گذاشته و مجبور به صلح با معاویه نمودند از اصحاب پدرشان بودند .

شمر بن ذی الجوشن که سر امام حسین (ع) را از پیکرش جدا کرد ، در صفین برای حضرت علی (ع) شمشیر زده بود .

امام خمینی (ره) راست گفتند که " میزان حال افراد است " . اینکه یک عده با انقلاب همراه شدند کافی نیست تا جنایات و خیانت هایی را که برای سهم خواهی از انقلاب مرتکب شدند نادیده بگیریم . 
برای این قسمت اصلا توضیحی ندارم
سیاه نمایی، تخریب ربط دادن مشکلات به مسائل دینی و فعلی ( همان کاری که در 40 سال گذشته توسط قدرتهای ملکت انجام میشه)و احتمالا کافر جلوه دادن من که اینها جزومخیلات خودتان هست و میتوانید پیش خود محفوظ نگه دارید

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn » یک شنبه 14 مرداد 1397, 9:27 pm

دوست عزیز ، اولاً شما خودتان اسم ببرید که منظورتان کدام گروه ها و اشخاص است ، بنده وقتی اینطور کلی گویی می کنید متوجه منظورتان نمی شوم .

دوماً یک سری از گروه هایی که اسم آوردم مثل نهضت آزادی و مجاهدین خلق اتفاقاً در یکی-دو سال اول انقلاب حضور پررنگی در قدرت سیاسی کشور داشتند ، اما وقتی معلوم شد دنبال اهداف جناحی خودشان هستند و پایبندی شان به جمهوری اسلامی فقط ظاهری است ، مردم از آنها روگردان شدند و آنها هم (بخصوص مجاهدین خلق) روی دیگر خودشان را به مردم با ترور و کشتار نشان دادند . همین حالا فکر می کنید اگر اینها برگردند و در ایران به قدرت برسند چه اتفاقی می افتد؟ علناً در سخنرانی هایشان حرف از کشتار میلیونی وفاداران به نظام می زنند!

یک سری گروه ها مثل حزب توده و پان ایرانیست ها و مارکسیست ها هم که از اول تکلیفشان معلوم بود ، هیچ جایگاهی بین مردم نداشتند و فقط خودشان را به انقلاب چسباندند . یک سری از اینها همان زمان انقلاب هم بین مردم معروف بودند به اینکه 20 تا پیرمرد توی یک اتاق شده اند حزب فلان!!!

سوماً تاریخ آینه عبرت است و باید از آن درس گرفت . شما اگر تاریخ اسلام را قبول ندارید ، تاریخ ایران را بخوانید ، تاریخ اروپا را بخوانید ، تاریخ کره را بخوانید ... مشابه اتفاقاتی که الان در کشور ما می گذرد بارها و بارها در تاریخ تکرار شده و نتیجه اش مشخص است . مطالعه کنید تا مجبور نشوید خودتان تجربه کنید!

Captain II
Captain II
نمایه کاربر

پست توسط Erratic » سه شنبه 16 مرداد 1397, 11:59 am

آخر الزمان یعنی قیمت [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] تو کشورت لیتری 1000 تومن باشه اما قیمت آب معدنی 1.5 لیتری 2.000 تومن
همین امروز قیمت خامه یک نفر از 1500 تومان به 2000 رسید
قیمت اب معدنی هم شد 2.000 تومن

و دوستانی که ازتاریخ درس عبرت گرفتند رو نظاره میکنیم  که همچنان از کفر و فساد و تباهی دفاع میکنند.
البته برخی جزو بدنه نظام هستند و تمامی دفاع هایی که میکنند به خاطر این هست که از این نون دونی نون میبرند بگذریم

Captain II
Captain II
نمایه کاربر

پست توسط Erratic » سه شنبه 16 مرداد 1397, 12:05 pm

bamn نوشته شده:
یک شنبه 14 مرداد 1397, 9:27 pm
دوست عزیز ، اولاً شما خودتان اسم ببرید که منظورتان کدام گروه ها و اشخاص است ، بنده وقتی اینطور کلی گویی می کنید متوجه منظورتان نمی شوم .

سوماً تاریخ آینه عبرت است و باید از آن درس گرفت . شما اگر تاریخ اسلام را قبول ندارید ، تاریخ ایران را بخوانید ، تاریخ اروپا را بخوانید ، تاریخ کره را بخوانید ... مشابه اتفاقاتی که الان در کشور ما می گذرد بارها و بارها در تاریخ تکرار شده و نتیجه اش مشخص است . مطالعه کنید تا مجبور نشوید خودتان تجربه کنید! 

جالب هستند که حاشیه بردن بحث در تاپیک گرانی مورد حمایت شخص مدیر هم هست بگذریم
در رابطه با تاریح که گفتی تاریخ اروپارو بخون
مطالعه سطحی دارم دوست گلم
همون اروپا بود که یقه تمام مبلغای دینیش رو گرفت و چپوند تو یه منطقه گفت هر غلطی میکنید اینجا بکنید و در مسایل کشوری دخالت نکنید
همون اروپا بود که دانشمنداشو به جرم کفر گویی اعدام میکرد
شما خودت مطالعه کافی نداری گویا و با کلی گویی مسائل رو جمع میکنی

من دارم از نتیجه live مملکت بعد از 40 سال صحبت میکنم شما داری تاریخ صدر اسلام 1400 سال پیش رو برای من مثال میزنی ؟
برو بیشتر مطالعه کن

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn » سه شنبه 16 مرداد 1397, 7:30 pm

Erratic نوشته شده:
سه شنبه 16 مرداد 1397, 12:05 pm
bamn نوشته شده:
یک شنبه 14 مرداد 1397, 9:27 pm

جالب هستند که حاشیه بردن بحث در تاپیک گرانی مورد حمایت شخص مدیر هم هست بگذریم
در رابطه با تاریح که گفتی تاریخ اروپارو بخون
مطالعه سطحی دارم دوست گلم
همون اروپا بود که یقه تمام مبلغای دینیش رو گرفت و چپوند تو یه منطقه گفت هر غلطی میکنید اینجا بکنید و در مسایل کشوری دخالت نکنید
همون اروپا بود که دانشمنداشو به جرم کفر گویی اعدام میکرد
شما خودت مطالعه کافی نداری گویا و با کلی گویی مسائل رو جمع میکنی

من دارم از نتیجه live مملکت بعد از 40 سال صحبت میکنم شما داری تاریخ صدر اسلام 1400 سال پیش رو برای من مثال میزنی ؟
برو بیشتر مطالعه کن 
دوست عزیز ، اولاً چه کسی بحث را به حاشیه کشانده؟ بنده فقط دارم جواب حاشیه سازی های شما را می دهم! جواب ندهم می گویید کم آورد! بنده از آنهایی نیستم که بگویم " جواب ابلهان خاموشی است " و شما را هم ابله نمی دانم .

دوماً شما که به مثال زدن از تاریخ اسلام ایراد می گیرید خودتان دارید با تاریخ مسیحیت به جای تاریخ اروپا مثال می زنید! دلیل رویگردانی اروپایی ها از نظام حکومتی پاپی این بود که می دیدند مسیحیت علناً به انحراف کشیده شده و آن چیزی نیست که باید باشد! و از کجا به چنین نتیجه ایی رسیدند؟ وقتی در جریان جنگ های صلیبی با اسلام آشنا شدند و دانش و علم سرزمین های اسلامی را با خودشان به اروپا بردند ...

سوماً بارها گفته ام که بنده و امثال بنده هم به اوضاع اعتراض داریم و وجود فساد را منکر نمی شویم . اما تا می آییم برخورد کنیم و اسم بیاوریم یک عده می گویند دارید جناحی برخورد می کنید و وحدت را زیر سئوال می برید . برادرزاده فلان مسئول که 40 سالش هم نبوده درست از قبل از شروع مشکلات اخیر شد معاون ارزی بانک مرکزی و حالا که برکنار شده اسمش به عنوان یکی از متهمان پرونده اخلال در بازار ارز زیر دست قوه قضائیه است . اما همین حالا که دارم این را می گویم آن یکی دوستمان می پرد وسط که چرا دارید بحث را سیاسی و جناحی می کنید؟!!!

تفاوت عقیده بنده و شما این است که ما می گوییم ایراد از نظام جمهوری اسلامی نیست ، ایراد از مسئولین و کسانی است که بدون اعتقاد و روحیه انقلابی هستند و در انجام مسئولیت هایشان ناتوانند یا خدای نکرده عمداً کوتاهی می کنند . اما شما کل نظام را قبول ندارید و با نادیده گرفتن مقاطع درخشان بعد از انقلاب ، کل 40 سال را زیر سئوال می برید . هرچقدر هم به این بحث ادامه بدهیم نه بنده نظرم عوض می شود ، نه شما . حالا خود دانید .

Major II
Major II
محل اقامت: تربت حیدریه
سپاس‌های ارسالی: 106 بار
سپاس‌های دریافتی: 572 بار
تماس:

پست توسط IrIsT » پنج شنبه 25 مرداد 1397, 10:24 am

سلام و درود.
قبلا واسه سونامی گرونی ها نوشتم.جدیدترین مدلش که خیلی داره منو اذیت میکنه موردی هستش که الان یک ماهه باهاش دارم سروکله میزنم.
یک ماه پیش واسه خرید جهازیه میخواستم یخچال بگیرم.با تمام پرس و جویی که کردم بلاخره گفتم یک یخچال به حساب ایرانی بگیرم.
الکترواستیل.
قیمتی که به ما دادن 4.200.000 بود.گفتم باشه.پول رو دادم.الان یک ماهه که حتی یک دانه گیرم نیومده و ندادن.
الان میگن 5.600 تا 5.800.البته اگه گیر بیاد.چون کارخانه الکترواستیل تا 6/9 جنس نمیده.
حالا کار ندارم که چطور یک کارخانه که 20 روز تعطیله اصلا یک دانه از اجناسی که در روز هزارتا ازش به بازار ارسال میکنه,پیدا نمیشه.
همه میگن یک دانه هم تو بازار نیست و دیشب حتی یک دانه هم گیرم نیومد.
این به کنار که گیر نمیاد و قیمتش تو یک ماه 1 تومن اضافه شده.
دیشب فروشنده میگه طبق نامه ای که زدن و فعلا جنس نمیدن,برج 6 باز بشه,افزایش قیمت 40درصدی داره.بجز افزایشی که الکترواستیل هر ماه داره.
حدودا میشه 8 میلیون.
یعنی تو یک ماه 4 میلیون اضافه بشه.اونم کالای ایرانی.
یعنی واقعا موندم.این همه افزایش قیمت؟تو کالای ایرانی؟حتی یک دانه هم از مدلی که انتخاب کردیم هم الان نیست.
الان تکلیف ما چیه خدا میدونه؟
تو زمینه کاری که ساعت قیمت میزنه.جنس به ما نمیدن.
تو زمینه های دیگه هم باید فقط جوش بزنیم که گیرمون نیامد.گیر نمیاد.گرونه و .....
الان حکم من و امثال من چیه؟
بدبختی هیچ امیدی هم ندارم که صبر کنم درست شه.چون تو این 30 سال زندگی,هرموقع صبر کردم بدتر شده.
حتی حاضرم یک سال صبر کنم تا درست بشه.اما هیچ امیدی نیست.
نمیدونم والا به کجا داریم میریم.یعنی بجز فکر کار دیگه ای نمیشه کرد.میشه؟
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

تلگرام : [url]@AmirAm67[/url] - ایمیل : iedb.team@gmail.com 

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn » پنج شنبه 25 مرداد 1397, 10:34 am

IrIsT نوشته شده:
پنج شنبه 25 مرداد 1397, 10:24 am
سلام و درود.
قبلا واسه سونامی گرونی ها نوشتم.جدیدترین مدلش که خیلی داره منو اذیت میکنه موردی هستش که الان یک ماهه باهاش دارم سروکله میزنم.
یک ماه پیش واسه خرید جهازیه میخواستم یخچال بگیرم.با تمام پرس و جویی که کردم بلاخره گفتم یک یخچال به حساب ایرانی بگیرم.
الکترواستیل.
قیمتی که به ما دادن 4.200.000 بود.گفتم باشه.پول رو دادم.الان یک ماهه که حتی یک دانه گیرم نیومده و ندادن.
الان میگن 5.600 تا 5.800.البته اگه گیر بیاد.چون کارخانه الکترواستیل تا 6/9 جنس نمیده.
حالا کار ندارم که چطور یک کارخانه که 20 روز تعطیله اصلا یک دانه از اجناسی که در روز هزارتا ازش به بازار ارسال میکنه,پیدا نمیشه.
همه میگن یک دانه هم تو بازار نیست و دیشب حتی یک دانه هم گیرم نیومد.
این به کنار که گیر نمیاد و قیمتش تو یک ماه 1 تومن اضافه شده.
دیشب فروشنده میگه طبق نامه ای که زدن و فعلا جنس نمیدن,برج 6 باز بشه,افزایش قیمت 40درصدی داره.بجز افزایشی که الکترواستیل هر ماه داره.
حدودا میشه 8 میلیون.
یعنی تو یک ماه 4 میلیون اضافه بشه.اونم کالای ایرانی.
یعنی واقعا موندم.این همه افزایش قیمت؟تو کالای ایرانی؟حتی یک دانه هم از مدلی که انتخاب کردیم هم الان نیست.
الان تکلیف ما چیه خدا میدونه؟
تو زمینه کاری که ساعت قیمت میزنه.جنس به ما نمیدن.
تو زمینه های دیگه هم باید فقط جوش بزنیم که گیرمون نیامد.گیر نمیاد.گرونه و .....
الان حکم من و امثال من چیه؟
بدبختی هیچ امیدی هم ندارم که صبر کنم درست شه.چون تو این 30 سال زندگی,هرموقع صبر کردم بدتر شده.
حتی حاضرم یک سال صبر کنم تا درست بشه.اما هیچ امیدی نیست.
نمیدونم والا به کجا داریم میریم.یعنی بجز فکر کار دیگه ای نمیشه کرد.میشه؟
*
دوست عزیز ، اینکه یک جنس خاص ناگهان از بازار ناپدید شود بیشتر به خاطر احتکار سودجویان است تا تعطیلی کارخانه! چون به محض انتشار این خبر ، فروشندگانی که هنوز از این نوع یخچال داشته اند آن را پنهان کرده اند که بعداً همراه با تولیدات جدید گران تر بفروشند . ما ایرانی ها تبدیل به همچین مردمی شده ایم!

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72590 بار
سپاس‌های دریافتی: 31655 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 25 مرداد 1397, 11:20 pm

و من همچنان مات و مبهوت از اوازه و عاروق تمدن 2500 ساله آریایی ...
واقعا چی شد که طی 500 سال، به این حد از بی فرهنگی رسیدیم، به همبستگی ترکها غبطه میخورم ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn » شنبه 27 مرداد 1397, 10:42 am

با سلام مجدد .

الان وضعیت کاغذ هم همینجور شده! فرقی هم نمی کند چه مدل کاغذی ، از کاغذ کاهی تا a4 و گلاسه و مقوا . یک آدم نادانی آمد گفت موجودی کاغذ کشور فقط برای دو ماه دیگر کفاف می دهد ، و همه عمده فروشان انبارهایشان را چهار قفله کردند! حالا هرچقدر هم که بگویند اینقدر کاغذ داریم و مشکلی نداریم و واردات کاغذ با ارز دولتی آزاد شده و صادرات کاغذ ممنوع شده و ... دیگر کسی گوشش بدهکار نیست! بنده مغازه دار بروم سراغ عمده فروشی که همیشه ازش کاغذ a4 می خریدم ، باید خیلی خاطرم را بخواهد تا حاضر شود یک پک 2500 تایی برایم از انبار بیاورد آن هم به قیمت تک فروشی نه قیمت همکار! اما اگر تصادفاً موقع رد شدن از جلوی درب خانه ایی که انبارشان است رد شوید و درش باز باشد می بینید که صدها پک 2500 تایی روی هم چیده شده است!!!

Captain II
Captain II
نمایه کاربر

پست توسط Erratic » دو شنبه 12 شهریور 1397, 3:27 am

Erratic نوشته شده:
دو شنبه 4 تیر 1397, 5:13 pm
قیمت استیم ولت 1 دلاری با دوبرابر افزایش قیمت نسبت به دوهفته پیش - 13500 تومان شد!
تعدادی از سایت های ارائه دهنده:

حتی توی جنگل هم قانون هست: "قانون جنگل"
فقط تو ایرانه هیچ قانونی نیست!
استیم ولت 1 دلاری در ایت ایران پینگ ول: قیمت: 18.375 توماندر سایت فست ایتم: 18.165 تومان
تاریخ پست قبل دو شنبه 4 تیر 1397, 5:13 pm
و تاریخ پست امروز هم روش هست
بدبختی ماجرا اینجاست که هرچی فکر میکنی هیچ the end ی تعریف نشده و تمومی نداره و این چرخه گویا تا قیامت قرار ادامه داشته باشه..

ارسال پست

بازگشت به “بخش اقتصادی و مالی”