در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث و مطالب اقتصادی و مالی به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
718

تشکر کرده: 97 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

سونامی گرانی ها رسید

توسط Erratic » دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 20:13

سلام
دقایقی پیش برای خرید به سوپر مارکت مراجعت کردم و متوجه شدم که خوراک و غذا و اقلام خوراکی نه به روال سابق بلکه به صورت سونامی افزایش قیمت داشتند
حتی بسته بندی اقلام تغییر نکرده و به گفته فروشنده وزنش کمی بیشتر شده که با بررسی بسته بندی میتونید بفهمید که وزن محصول تفاوت زیادی نداشته
چیپس مزمز که در دو سال اخیر اگر گرفته باشید متوجه میشید که بیش از 50 درصد محتواش رنگشون سبز سیاه و کبود هست و عملا خوردنش به شدت سرطان زاست ین محصول به افزایش 500 تومانی شده 2000 تومان!
در ابتدا به دوستان توصیه میکنم که به فروشگاه مراجعه کنند و در صورتی که فروشگاهی دیدند که هنوز به قیمت سابق جنس میفروشن حداقل برای یک مدتی محصول خریداری کنند و داشته باشند.
از کاربران دعوت میشه اجناسی که قیمتشون گرون میشه رو با اختلاف قیمت و اعلام قیمت قبل و بعد به اطلاع سایر کاربران برسونند. (تاپیک فعال)
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Frenzied Poster

Frenzied Poster

نماد کاربر
430

تشکر کرده: 917 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 دی 1395 17:17

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: سونامی گرانی ها رسید

توسط ho3ein2000 » دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 22:58

سلام
روغن نباتی اکثر مارک ها 4.5kg
قیمت قبل از برجام ماکریمم 23
قیمت جدید 55 الی 65 :-(

bamn از این پست سپاسگزاري کرده است

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
107

تشکر کرده: 162 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 15 بهمن 1386 11:38

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 42 پست

توسط ali-dj2002 » سه شنبه 1 خرداد 1397 08:45

سلام
متاسفانه اکثر فروشنده ها هم در اصناف مختلف دست به احتکار زدن و در فروشگاهشون رو بستن و اگر هم بازه با وقاحت تمام به مشتریاشون می گن که جنس نمی فروشیم.

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1780

تشکر کرده: 3645 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 بهمن 1392 11:40

آرشيو سپاس: 338 مرتبه در 72 پست

توسط bamn » سه شنبه 1 خرداد 1397 10:22

هفته قبل سی دی خام شرینگ برای مغازه خریدم به قیمت همکاری 560 تومان .امروز که باز هم می خواستم ، فروشنده گفت تمام کردیم ، رفتیم دوباره بیاوریم به خود ما گفتند 740 تومان ، ما هم نخریدیم!

ho3ein2000 از این پست سپاسگزاري کرده است

Major II

Major II

no avatar
468

تاريخ عضويت

يکشنبه 6 تیر 1389 19:04

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 2 پست

توسط IrIsT » چهارشنبه 2 خرداد 1397 19:16

سلام و درود.
والا چی گرون نشده؟
از خوراکی بگیرید و پوشاک و ....
از لحاظ قطعات کامپیوتر,مثلا فلشی که 30 خرید بوده الان 38 خریده.البته اگه بفروشن
وسائل کامپیوتر و موبایل و ....
یک ماه قبل عید وقتی رفتم خرید,گفتن 10 درصد افزایش قیمت داشته.
بعد از عید بجز اون 10 درصد,10 الی 20 درصد دیگه اومد روش.بخاطر گرونی ارز و باز هم به گفته خودشون عرف بازار و سالیانه.
تا یک هفته پیش چیزی نمیفروختن.اگرم میفروختن با قیمت فوق العاده بالا.
تا الان فقط سود رو کسانی بردن که انبار داشتن و دارن.اول میگن نداریم.بعد وقتی از انبارشون میارن,میگن ما گرون خریدیم و باید گرون بدین.
یکیش که زیاد باهاش کار کردم,قیمت مودم بود.مودمی که 65ت همکاری میگرفتیم.الان یک هفته پیش گفتن 90ت باید بگیری.مودم tp-link چهارپورت.
هرکی زیاد داشته الان سود کرده.
دلیل این هم که نمیفروشن اینه که بنده خدا رو میشناسم حدودا 100 تا مودم گرفته 60ت.میداده 65ت.
الان میده 90ت.تا اینجا 30ت سود تو هر کدوم داشته.
بجز این میگه من اگه نفروشم شاید 90ت بشه 80ت.اما کمتر از 60ت که نمیشه.پس نگه میدارم تا هرچی بیشتر بشه بهتر.
واقعا اینو تو بازار دارم میبینم.
تو ماشین بودم.تاکسیران میگه چون دلار رفته بالا قیمت تاکسی بالا رفته.
حالا نرخش تغییری نداشته.
اصلا این چیزی رو که میبینم با چیزی رو که میگن یکی نیست.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
)

آیدی تلگرام : [url]@AmirAm67[/url]    -   ایمیل :  iedb.team@gmail.com

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3388

تشکر کرده: 2651 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » چهارشنبه 2 خرداد 1397 22:15

سلام
اصلاً نگران نباشید . گرانی شایعه هست
جنابِ رئیس جمهور پرقدرت و صلاحیت , 5 دقیقه بعد از ترامپ اومد توی تلویزیون گفت:
به مردم قول میدم که در روزها و هفته ها و ماهها و سالهای آینده هییییییچ مشکل اقتصادی نخواهیم داشت !

جناب رئیس قوه قضائیه هم با قدرت و صلابت گفت هر کی قیمتها رو ببره بالا باهاش برخورد قاطع میشه

قیمتها هم که میبینین ابداً تغییری نکرده . ارز و گوشت و لبنیات و غیره و غیره ابداً تغییری نکرده .

خلاصه همه چیز در امن و امانه . نه حکومت نظامی اقتصادی هست نه حکومت نظامی مجازی
برید تخت بخوابید بی دغدغه فردا . راستگوترین و عاقل ترین و حلال خورترین مدیران دارند کشور رو اداره میکنند . به شایعات صهیونیستی و استکبار جهانی و منافقین هم توجهی نکنین

هر کسی هم اومد اعتراض کنه , اختشاشگر و منافق و عامل و مزدور امریکا و صهیونیستهاست
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major II

Major II

no avatar
468

تاريخ عضويت

يکشنبه 6 تیر 1389 19:04

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 2 پست

توسط IrIsT » پنج شنبه 3 خرداد 1397 15:50

سلام مجدد.
اینکه آقای رئیس جهور و دیگران قول دادند و عمل شده یا نشده رو نمیدونم.الکی نظر ندم بهتره.اما واقعیت رو بهتره بگیم
اما اون چیزی که میبینم قبل از برجام هم گرون شده بود.
خیلی هارو میشناسم که جنس ارزون دارن اما گرون میفروشن.
انبار میکنن و به بهانه گرونی گرون میفروشن.
خیلی ها هستند که اصلا گرونی هم نداشتن.اما دیگه کی به کیه.گرون میفروشن.سود بیشتر بهتر از انسانیت تو ایرانه ( البته بلانسبت همه شما دوستان و افرادی که واقعا واسشون انسایت و حلال و حرام مهمه)
چی همه جان فرزند و همسر و مادر و پدر و .... قسم خورده میشه برای سود بیشتر و تو هر قسمی که میخورن بعدش میگن دلار گرون شده و .... چه قسم های جدیدی هم برای سود بیشتر اختراع میشه.
طرف سود زیاد واسش داشته باشه.بیخیال امثال ما.بیخیال بازرس.بیخیال همه چی.
بازرس همیشه قبل عید میومد.الان از عید حدودا چندبار اومدن.اما بازرسی که قیمت خرید رو میگیره,توقع هم داره به قیمت خرید ازت جنس برداره,دیگه نوبره.
یا فاکتور سوری,یا هزاران دلایل الکی و .... وقتی بازرس هم میره,قیمت ها تو 1 دقیقه نجومی میشه.
فکر کنم اکثر شما این چیزهارو دیدین.
بدرود.
)

آیدی تلگرام : [url]@AmirAm67[/url]    -   ایمیل :  iedb.team@gmail.com

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Frenzied Poster

Frenzied Poster

نماد کاربر
430

تاريخ عضويت

توسط ho3ein2000 » جمعه 4 خرداد 1397 22:42

با سلام
باز هم مجبور شدیم بریم سراغ شغل سوم(شغل دوم رو که 8 سال داریم)
دود آتیش همه کارشکنی ها مستقیم به چشم ملت عزیزمان میرود
بنده بیش از یک دهه با عینک خوشبینی مفرط به زندگی نگاه کرده ام
بنظرم باید در رفتار و افکارم تجدید نظر کنم
به امید فردایی بهتر از امروز

Captain II

Captain II

نماد کاربر
718

تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » چهارشنبه 23 خرداد 1397 17:57

در قسمت دخانیات امروز سیگار بهمن کوچیک مرزهای گرونی رو در هم شکست و با 100% بله درست شنیدید 100% افزایش قیمت طی 2 هفته گذشته قیمتش از 1500 تومان به 3000 تومان رسید
چه میکنه این بازیکن!
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Frenzied Poster

Frenzied Poster

نماد کاربر
430

تاريخ عضويت

توسط ho3ein2000 » چهارشنبه 23 خرداد 1397 22:00

سلام
خودروی (شما بخون لگن- آفتابه) وطنی قیمتش دوبرابر قیمت فعلی
یعنی حداقل پنج برابر قیمت واقعیش
استغفرالله

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
72

تشکر کرده: 35 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 11 دی 1396 09:34

توسط مهاجر تنها » پنج شنبه 24 خرداد 1397 02:59

سلام
فکر کنم پیش گویی شاه نعمت الله ولی (عقایدشو قبول ندارم)داره به واقعیت می رسه
خودتون ببینید چه پیش گویی کرده
از خداوند حلیم و صبور برایتان و برای خودم حلم صبر طلب می کنم

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
107

تشکر کرده: 162 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 15 بهمن 1386 11:38

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 42 پست

توسط ali-dj2002 » دوشنبه 28 خرداد 1397 09:50

دیروز جاده شاهرود برای دستشوئی اومدم 500 تومن بدم یارو گفت دلار رفته بالا قیمت دستشوئی شده 1000 :::P  :::P  :???:  :???:  :???:  :???:

جالبه مردم می خوان قشنگ همدیگه رو بتیغن قیمت همه چی رو به دلار حساب می کنن و میزارن جلوت. هفته پیش قیمت دستگاه سه کاره رو از یه فروشگاه گرفتم اول که دو ساعت گفت نداریم، بعدهم که راضی شد بفروشه قیمتشو پنج برابر قبل از عید حساب کرد. اعتراض کردم گفت قیمت دلار رفته بالا. قیمت دستگاه رو در بازار امارات درآوردم با دلار 8000 تومن تبدیل کردم بازم 300 هزار زیر قیمت آقا در اومد. برگشت گفت همینه که هست.

والله دولت ریال رو ورداره بگه با دلار معامله کنید فکر کنم قیمت خیلی از جنسا تا 25 % بیاد پائین.

MOHAMMAD_ASEMOONI از این پست سپاسگزاري کرده است

بعدي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان