هک

در این بخش می‌توانید در رابطه با شبكه، امنيت و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

مدیران انجمن: SHAHRAM, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

هک

پست توسط Nilofaranee » یک شنبه 13 خرداد 1397, 10:50 am

تصویرسلام.نامزدم میگه پیام ها و تماسهات و چک میکنم.میخوام ببینم میتونه اینکارو بکنه با هک
و اینکه من تاحالا گوشیم رو در اختیارش نزاشتم و پیامکی عجیب دریافت نکردم که بخواد کاری کنه یا جواب ندادم به پیامی
لطفا کمکم کنید
ایا امکان داره واتساپم رو هک کرده باشه؟؟؟؟تصویر

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4039 بار
سپاس‌های دریافتی: 2783 بار
تماس:

Re: هک

پست توسط Erratic » یک شنبه 13 خرداد 1397, 8:19 pm

هک هم کنه اگر ریگی به کفش شما نباشه مشکلی پیش نمیاد
اما فکر میکنم شما به روش مهندسی اجتماعی گول خوردی
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

New Member

پست توسط Nilofaranee » یک شنبه 13 خرداد 1397, 8:54 pm

یعنی چی به روش مهندسی؟؟؟؟؟؟؟تصویر

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: داهات
سپاس‌های ارسالی: 6244 بار
سپاس‌های دریافتی: 767 بار
تماس:

پست توسط Ali$amir » یک شنبه 13 خرداد 1397, 9:15 pm

Nilofaranee نوشته شده:یعنی چی به روش مهندسی؟؟؟؟؟؟؟تصویر

سلام
به زبان خیلی ساده یعنی سو استفاده از پایین بودن دانش فنی دیگران و یا خیلی ساده تر گول زدن طرف یا سو استفاده از غفلت دیگران.

به این لینک ها یه سری بزن

کد: انتخاب همه

https://www.aparat.com/result/هک_با_مهندسی_اجتماعی
http://www.dez20.ir/Forum/Post/54

البته راجع به جوابی که دوستمون جناب Erratic عزیز دادن باید عرض کنم که هر کسی برای خودش حریم خصوصی داره و فرق نمی کنه همسر باشه و یا شخص دیگه ای
و باید به حریم خصوصی یکدیگر با اعتماد داشتن به همدیگه احترام بذاریم
و در خصوص زندگی مشترک باید خدمت شما کاربر گرامی نیلوفرانه هم عرض کنم زیباترین قسمت زندگی برای زن وشوهر همون نکته پیام جناب Erratic هست
صداقت
و این باعث اعتماد و متعاقب اون احترام دوطرفه و رعایت حریم خصوصی میشه
ان شاءالله از برکت ماه رمضان برای شما و همه دوستان آرزوی یک زندگی زیبا و بدون تنش دارم
موفق باشید
یاعلیتصویر
  آن روز کزین منزل ویران بروم
تصویر
راحت جان طلبم وز پی جانان  

New Member

پست توسط Nilofaranee » دو شنبه 14 خرداد 1397, 1:36 pm

مررسی اقایAli$amirتصویر
یعنی بهم دروغ گفته چون میدونه اطلاعی از این چیزا ندارم یا نه اینکارو کرده؟؟
اصلا من میخوام بدونم میشه کسی پیام و تماسهاتو چک کنه؟؟
نامزدم قبلا همچین کارایی میکرده فک کنم .هک گوشی رو نمیدونم ولی یبار برامن تلاش کرد که یه پیج رو هک کنه ولی نشد بازتصویر

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: داهات
سپاس‌های ارسالی: 6244 بار
سپاس‌های دریافتی: 767 بار
تماس:

پست توسط Ali$amir » دو شنبه 14 خرداد 1397, 11:59 pm

سلام وقت بخیر Nilofaranee :razz:
امکان هک شدن گوشیتون وجود داره
فقط در صورتی میتونه به پیام های شما دسترسی پیدا کنه که پسورد ورود به گوشی شما داشته باشه یا به نحو دیگه ای هک کرده باشه که این کارا هم به راحتی انجام نمیشه
اما اینو در نظر داشته باش که در دنیای امروز دسترسی به سخت افزار یعنی دسترسی به همه چیز!!!!
به شما قول میدم این که به شما چنین حرفی زده فقط یه بلوف بوده وگرنه میاد جلو چشمت اینکار انجام میده که متوجه بشی تواناییش داره :-)
همین رو دست زدن خودش یه جور مهندسی اجتماعیه ، دزدکی متوجه پسورد ورود شدن خودش یه مهندسی اجتماعی هست و خیلی چیزای دیگه...
ولی مفت مفت کسی نمیتونه از طریق یه سیستم دیگه و یا گوشیه دیگه وارد سیستم یا گوشی شما بشه
خب بگذریم
یه پیشنهاد دارم برات : پسورد از گوشیت بردار و بذار دم دستش سعی کن با بهترین روش مهندسی اجتماعی اعتمادش جلب کنی و شیرین باهاش زندگی کنی دختر :smile: :smile: :smile:
  آن روز کزین منزل ویران بروم
تصویر
راحت جان طلبم وز پی جانان  

Major II
Major II
محل اقامت: تربت حیدریه
سپاس‌های ارسالی: 105 بار
سپاس‌های دریافتی: 572 بار
تماس:

پست توسط IrIsT » پنج شنبه 17 خرداد 1397, 9:14 pm

سلام و درود.
به قول دوستمون,مهندسی اجتماعی هستش و همچنین رودست زدن.
یک پسوورد روی واتس آپ بذارید و خلاص.
چون دسترسی فیزیکی به گوشی داره امکان دست بردن هست و یک سوء استفاده که اونم محدود هستش.
اینکه پیامکی زده باشه یا لینکی داده باشه یا ... این واسه زمانی هستش که یک غریبه بخواد کاری بکنه.اگه همسرتون هستن,نیازی به ارسال پیام و این چیزا نیست.با یک بلوتوث خیلی چیزا حل میشه.
احتمال زیاد داره رودست میزنه.
بدرود.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

تلگرام : [url]@AmirAm67[/url] - ایمیل : iedb.team@gmail.com 

ارسال پست

بازگشت به “امنيت و شبكه”