مرکز انجمن‌های تخصصی ارتقا یافت

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71185 بار
سپاس‌های دریافتی: 31363 بار
تماس:

مرکز انجمن‌های تخصصی ارتقا یافت

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 7 تیر 1397, 5:48 pm

با سلام :-D
انجمن به طور کامل به روز رسانی شد، ممکنه اشکالاتی در سیستم جدید وجود داشته باشه، لطفا اشکالات رو از طریق همین تاپیک و یا پیا خصوصی اعلام بفرمایید تا سریعتر به وضعیت پایدار برسیم
موفق باشید :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3921 بار
سپاس‌های دریافتی: 5275 بار

Re: مرکز انجمن‌های تخصصی ارتقا یافت

پست توسط bamn » پنج شنبه 7 تیر 1397, 6:44 pm

با سلام .

از ظاهرش که خوشم نیامد ، اما خب ، سلیقه ها متفاوت است . فقط به عنوان اولین ایراد ، در بخش مدیریت پیش نویس ها ، فقط صفحه کد نویسی پیش نویس نمایش داده می شود و صفحه معمولی تایپ نمایش داده نمی شود .

در ضمن قلم پیش فرض تایپ مطلب ، آریال است ، خب بنده که از اول با این قلم تایپ می کردم ، از بس دوستان ایراد گرفتند که قدیمی شده ، یک سال است با تاهوما تایپ می کنم!

با تشکر .

کانال های بنده :

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 7 تیر 1397, 7:12 pm

سلام
ضمن تشکر از شما  :razz:
ظاهر سایت هنوز نهایی نشده و به مرور تکمیل خواهد شد
فعلا در حال رفع اشکالات و خطاهای سیستم هستیم و انشاالله بعد از رفع مشکلات، قالب نیز اصلاح و تکمیل خواهد شد

در مورد فونت هم صرفا نمایش فونت با Arial هست، وقتی پست رو ارساب کنید به فونت پیش فرض انجمن تغییر میکنه  :-D
در مورد ادیتور کد و معمولی هم متوجه منظورتون نشدم، لطفا دقیق تر توضیح بفرمایید

:razz:

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3921 بار
سپاس‌های دریافتی: 5275 بار

پست توسط bamn » پنج شنبه 7 تیر 1397, 8:08 pm

منظورم صفحه ایی است که کدهای HDMI را نشان می دهد . صفحه ایی که امکانات نوشتاری و شکلک ها را دارد ، در پیش نویس نمایش داده نمی شود .

در ضمن تنظیمات اندازه قلم هم مشکل دارد ، بنده نتوانستم اندازه فونت مطلبی را که در تایپیک " بازی های آسیایی 2018 " نوشتم افزایش دهم و کمی ریز شده است .

کانال های بنده :

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4039 بار
سپاس‌های دریافتی: 2784 بار
تماس:

پست توسط Erratic » پنج شنبه 7 تیر 1397, 8:31 pm

پیشنهاد برای شیت بندی پست ها
نمونه درست کردم البته به نظرم کمی شلوغ هست اما حداقل دور نوشته م مشخصات کاربری هر یوزر یک کادر باشه تا ابتدا و انتهای پیام هرکس پارتیشن بشه
حالا که قالب عوض شده پیشنهاد میکنم تغییراتی در شمایل رنک ها ایجاد بشه
گرافیکی تر که به ظاهر انجمن بیاد
تصویر
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 8 تیر 1397, 12:31 am

bamn,
متاسفانه باز هم متوجه نشدم،‌ اگر ممکنه با تصویر بفرمایید
در مورد فونت هم 4 سایر مختلف قابل انتخاب هست و کار میکنه،
همین الان تست کردم

Erratic,
این طراحی که شما پیشنهاد دادید در چارچوب طراحی نوین ریسپانسیو اساسا غیر قابل انجام هست، چون نباید بردرهای مرئی داشته باشه

روی قالب اصلاحاتی انجام شد که فکر میکنم هم سرعت رو بهتر کرد و هم نظم بهتری به قالب داده شد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9214 بار
سپاس‌های دریافتی: 21276 بار
تماس:

پست توسط sinaset » جمعه 8 تیر 1397, 9:05 am

باسلام 
تبریک و تشکر از بابت قالب و امکانات جدید 👏
--
نکات و پیشنهادات،در پیام جداگانه خدمت اقا مهدی،اعلام شد..
اما مشکلتی نیز اضافه شده،که البته گفته شده،به مرور در حال رفع ان هستید.

*بهم ریختگی چپ چین و راست چینی و.. اینجا را ببینید.(تاپیک کامل بهم خورده)
*تشکر ها کاربران ظاهر هنوز درست نشده
*تشکر از بابت auto save . کادر سبز رنگ اعلام aut save متن در صورت امکان کوچک تر و کمتر برجسته در گوشه سمت چپ پایین صفحه باشد! در صورت امکان کمی برجستگی ان را کمتر کنید،چون زمان تایپ کردن،کمی مشکل مشکلی عصبی ایجاد می کند.(البته فکر کنم،این سیستم هنوز کامل هم نشده! و auto save در حال تکمیل می باشد)
گزینه auto save واقعا لازم بود،و جایش احساس میشد.

*در صورت امکان در رابطه پیوست ها بشتر توضیح بدید،و بگویید چه مقدار می توان از ان استفاده کرد.
باتشکر.

"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 8 تیر 1397, 11:28 am

sinaset جان
ممنون از پیشنهادات شما، در حال بررسی و اعمال مواردی که قابل قبول و قابل انجام هست هستم  :H

در مورد به هم خوردگی‌ها دلیلش گذر از BBCODE های نسل قدیم که مربوط به بیش از 10 سال پیش هست و جایگزینی اون با کدهای جدید که تحت ادیتور جدید انجمن ارائه شده هست، چیزی که چندین بار درخواست داشتید، لطفا تاپیک‌هایی که چنین مشکلاتی دارند و BBCODE های کامپایل نشده دارند رو برام بفرستید تا ناهنجاری‌ها رو اصلاح کنم، مواردی که گزارش شده اصلاح شدند

تشکر کاربران الان مشکلی نداره، همانطور که قبلا اعلام کردیم، سپاس‌های در درجه‌های کاربران تاثیر گذار هست و تمامی اونها محاسبه شدند، در فرایند اپدیت (که به نوعی اجباری بوده و اگر بیش از این در نسخه‌ی قدیمی می‌موندیم امکان تهدیدات شدید امنیتی وجود داشت که موجودیت انجمن رو ممکن بود تحت تاثیر قرار بده) این امارها امکان انتقال نداشتند (البته هنوز دیتابیس قبلی رو داریم و سعی خواهم کرد امارها رو اضافه کنم، اما چندان امیدی به اونها نیست)

امکان AutoSave هم یکی از امکاناتی بود که درخواست داده بودید، اعلام رو حذف کردم، اما این امکان فعال هست

امکان پیوست هم همیشه در انجمن وجود داشته، اما به دلیل کمبود منایع، از فعال کردن اون اجتناب کردیم، در واقع بسیاری از امکانات در انجمن وجود داره، از جمله پیوست و پخش کننده‌های صوتی و تصویری، اما به دلیل کمبود منابع اونها رو فعال نکردیم، از طرفی هم به وفور در اینترنت سایتها و فضاهای مجانی برای آپلود وجود دارند و سنگین کردن انجمن منطقی نیست

ضمنا ممکنه برخی امضاها به هم ریخته باشه که با یک بار ویرایش و ارسال مجدد معمولا مشکل حل خواهد شد

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 65 بار
سپاس‌های دریافتی: 368 بار

پست توسط gozar » جمعه 8 تیر 1397, 1:13 pm

سلام
آقا مهدی عزیز من که خیلی خوشم اومد، البته بعضی جاها فک کنم هنوز رنگ بندی‌ ها درست نشده که اونم قطعا حل میشه  :H

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9214 بار
سپاس‌های دریافتی: 21276 بار
تماس:

پست توسط sinaset » جمعه 8 تیر 1397, 2:17 pm

باسلام 
تشکر از پاسخگویی خوب شما، و همچنین توضیحات و همچنین رسیدگی به پیشنهادات
---
اما بعضی پاسخ ها قانع کننده نبود!

سیستم تشکر حذف شده؟! و دیتا بیس  صفر جایگزین میشود؟! این بازخوار منفی دارد و باعث بی اعتباری انجمن میشود...
-
من فکر میکنم بیشتر پست ها،مشکل بهم ریختگی،تصویر،و جایگزین متن و .. پیدا کرده اند،و فکر نمی کنم،کسی وقت کند این همه تاپیک رو از دوباره مشکلش را برطرف کند.

اقا مهدی،همه اینها مشکلات بزرگی هستن،بخصوص بخش اعتبار ها  و نکاتی که گفته شد.

بنظر اینجانب،اگر نمی شود،این مشکلات را برطرف کرد،بهتر است،به قالب انجمن قبلی برگشته،و اجازه دهید،زمانی که متخصص حرفه ی تر برنامه نویسی پیدا شدن،تصمیم به ارتقاء حرفه ی تر کنید..

وگرنه با این وضعیت،اعتبار انجمن،از قبل هم کمتر میشود..

در پایان بازهم تشکر میکنم از زحمات.ولی.

"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 8 تیر 1397, 2:33 pm

sinaset,
این یک کذار اجباری هست تا حدی، دلیل اون هم اینه که عمر انجمن حدود 13 سال هست و پست‌ها با روشهای قدیمی که اقتضای اون زمان بوده‌اند ارسال شدند، امروزه استانداردهای جهانی برای هر چیزی ایجاد شده و قالب فعلی انجمن از این استاندارها  استفاده میکنه، ضمنا نسخه‌ها PHP زیر 7 از رده خارج هستند و نسخه‌ی قبلی PHP که سایت از اون استفاده میکرد 5.6 بود که دیگه پشتیبانی نمیشه و این یعنی ایجاد نقص‌های امنیتی برای سرور و احتمال حملات موفق رو افزایش می‌داد، به همین دلیل اساسا امکان باقی موندن در نسخه‌ی قدیمی دیگه وجود نداشت، حتی اگر به قیمت از دست رفتن برخی امکانات یا اجزای سایت باشه، که سعی شد حداکثر سازگاری ممکن ایجاد شود، اما برخی موارد اجتناب ناپذیر هست (مثل اینکه بخواهید مثلا فایلهای افیس 2003 رو روی 2019 بدون مشکل اجرا کنید، که قطعا امکان پذیر نیست)

سپاس‌ها رو سعی خواهم کرد منتقل کنم، اما در کل از زمانی که سیستم سپاس در انجمن ایجاد شد، کاربران دست از پست و اظهار نظر کشیدند و عملا به کم فعالیت تر شدن انجمن کمک کرد، حتی بررسی‌هایی صورت گرفت که این سیستم حذف بشه که در نهایت تصمیم بر باقی موندن اون شد

در مورد به هم ریخته بودن لینک این تاپیک‌ها رو ارسال بفرمایید تا بررسی کنم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 8 تیر 1397, 5:27 pm

sinaset جان
خبر خوب اینکه تمام سپاس‌های تاریخ سنترال با هم ادغام و در سیستم جدید تزریق شد، ما در دو دوره طی این 13 سال مجبور به ارتقا کلی سیستم انجمن شدیم و دو دیتابیس متفاوت از اونها وجود داشت که تا قبل امروز، سپاس‌های قدیمی زیر پست‌ها دیده نمیشد و فقط امارش نمایش داده میشد در پروفایل کاربران، اما الان تمام اونها یکپارچه سازی شده و در سیستم سپاس فعلی انجمن قابل مشاهده هست  :H

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”