در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

بهترين مادر برد کدام مارک است؟

پايان نظرسنجي در دوشنبه 13 آذر 1385 19:16

Asus
2
33%
Abit
2
33%
MSI
1
17%
Matrix
0
بدون راي
Iwill
1
17%
Elite
0
بدون راي
GigaByte
0
بدون راي
Epox
0
بدون راي
Albatron
0
بدون راي

کل آرا : 6

New Member

no avatar
14

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 11 تیر 1385 15:01

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط مملي2002 » جمعه 3 آذر 1385 18:25

ashli_shiraz نوشته است:
مملي2002 نوشته است:gigabyte

شما میتونید با مراجعه به هفته نامه عصر ارتباط شماره 186 (مربوط به همین هفته )دلایل معروفیت گیگا و استفاده اکثر کسبه از گیگا در بازار ایران را بخوانید. من به این نتیجه رسیدم که 90% مردم دنیا تحت تاثیر تبلیغات قرار می گیرند.
خوب چرا مي زني؟
من نظر شخصي خودم رو گفتم
الان هم روي سيستم خودم از asus استفاده مي کنم

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 3 آذر 1385 18:49

توسط ali.ABIYAT » جمعه 3 آذر 1385 19:04

سلام دوستان عزيز :razz:
به نظر من ASUS خيلي خوبه
:)  :-)  :-o

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

توسط Kingman_62 » جمعه 3 آذر 1385 19:18

دوستان براي اينکه به يک نتيجه کلي در اين مورد برسيم من پست اول را به صورت نظر سنجي در اوردم شما دوستاني که چه تا حال شرکت کرده ايد چه نکرديد ميتوانيد با کليک روي گزينه مربوط به مادر برد مورد نظر خود آن را در نظر سنجي انتخاب
کنيد و تنها براي دلايل خود پست بزنيد :-o
موفق باشيد :(
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Old Moderator

Old Moderator

no avatar
221

تاريخ عضويت

سه شنبه 21 شهریور 1385 19:00

آرشيو سپاس: 67 مرتبه در 53 پست

توسط XELTEK » دوشنبه 13 آذر 1385 23:40

من نظرم کمی تغییر کرد
من نظرم مین اینتل هستش
چون واقعا با سی ÷ی یو مچ میشه کامل !!!
ضمن اینکه بگم نمایندگیشم گرفتم !
Winner never quit
Quitter never win

New Member

نماد کاربر
1

تاريخ عضويت

يکشنبه 3 دی 1385 19:52

توسط Garsivaz » دوشنبه 4 دی 1385 20:03

GIGABYTE

Captain

Captain

نماد کاربر
362

تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 14:22

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 10 پست

توسط Reza-2006 » سه شنبه 5 دی 1385 02:29

با اینکه نظرات داده شده از افراد متخصصی هست و به معلومات دوستان هم اعتقاد دارم - ولی خود من - هم در گذشته چند مارک یاد شده در بالا را استفاده کردم و هم الان چندتایی از آنها را در سر کار خودمان داریم .

Gigabyte  بهترین است و از گارانتی خوبی هم استفاده می کند . ( البته مارک اصلی و نه تقلبی ! ) :-o

Asus هم بورس اولیه خودش را از دست داده است . ولی مادربردهای بسیار خوبی دارد.

یک مادربرد با کیفیت و مدرن و از همه مهمتر ارزان هم معرفی می کنم که با چیپ 865 آن قیمتی معادل 2/3 گیگا و آسوس دارد . این مادربرد را خودم تست کردم و فوقلاده بود.  ( Foxcon    )
اگر به درگاههای مادربرد و پورتهای خروجی اکثر مادربردها نگاه کنید ساخت Foxcon هستند.
زیر شاخه ای از Asus هست که از لحاظ شکل و شمایل و حتی منوی سیستم - کاملا شبیه Giga ساخته شده است.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » سه شنبه 5 دی 1385 04:29

Reza-2006 نوشته است:با اینکه نظرات داده شده از افراد متخصصی هست و به معلومات دوستان هم اعتقاد دارم - ولی خود من - هم در گذشته چند مارک یاد شده در بالا را استفاده کردم و هم الان چندتایی از آنها را در سر کار خودمان داریم .

Gigabyte  بهترین است و از گارانتی خوبی هم استفاده می کند . ( البته مارک اصلی و نه تقلبی ! ) :-o

Asus هم بورس اولیه خودش را از دست داده است . ولی مادربردهای بسیار خوبی دارد.

یک مادربرد با کیفیت و مدرن و از همه مهمتر ارزان هم معرفی می کنم که با چیپ 865 آن قیمتی معادل 2/3 گیگا و آسوس دارد . این مادربرد را خودم تست کردم و فوقلاده بود.  ( Foxcon    )
اگر به درگاههای مادربرد و پورتهای خروجی اکثر مادربردها نگاه کنید ساخت Foxcon هستند.
زیر شاخه ای از Asus هست که از لحاظ شکل و شمایل و حتی منوی سیستم - کاملا شبیه Giga ساخته شده است.

Foxon بزرگترین شرکت سازنده سخت افزار تایپان است که محصولاتش را اکثرشرکت های معروف دنیا از جمله نوکیا و گیگا و Asus و است که از سال 2001 تصمیم گرفت خودش مادر بردهای مخصوص خودش را سازد ابتدا طرح گارانتی الماس واردایران شدولی بعد از مدتی با الماس مشکل پیدا کردن و الان با یک گارنتی دیگر فروخته میشوند
نکته : چون قطعات مادر بردهای دیگر را خود Foxcon میساخت اکثر مادر بردهای FoxCon داردای قیمت کمتری نسبت به همتای خود هستند و کیفیت خوبی دارند
مادر برد 865 پیناین شرکت هم جز بهترین مادر بردهای این شرکت است که قابلیت های بسیار خوبی داره و از نظرقیمت از همتا های خودش پایین تر استو قیمت مناسبی دارد

موفق و پیروز باشید

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1258

تاريخ عضويت

يکشنبه 10 دی 1385 00:01

www.ir-dl.ir

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 233 پست

توسط nt » جمعه 27 بهمن 1385 00:31

انتخاب من هم ASUS  :(  :grin:  :m:a

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » جمعه 27 بهمن 1385 13:05

با توجه به نظرات و دلايل دوستان به نظر من به ترتيب Abit , MSI , ASUS , Gigabyte  (از راست به چپ)
MSI ASUS GIGA IWILL ABIT اين سري را تست کردم با اکثر مدلهاشان گيگا که اصلا حاظر نيستم به عنوان مين بورد بهش فکر کنم, ولي MSI َ, ASUS , Abit البته با ابيت هنوز کار نکردم ولي مشخصات و تستهاشو ديدم بايد خوب باشه .
انتخاب اول خودم و Mainboard مورد استفاده من هميشه MSI بوده و خواهد بود  :D

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 27 بهمن 1385 13:16

من براي خريد سک سيستم 3.4 به باز رفتم يک تهران رو زير رو کردم تا يک مادر برد زير 150 پيدا کنم که بتونه کش 4 مگ رو جواب بده بعدا هم اگر نياز بود سري E ؤا ساپروت کنه اما در کل بازار 3 مارک پيدا کردم حالا نميدونم کدوم بهتر هست
GigaByte PS3
Asus P5B
يک مدل EliotGruop که يادم نيست دقيقا اسمش رو

اولي و دومي هر دو 130 و سومي 79 بودن والبته امکانات سومي از همه بيشتر بود اما مارک کعرفي نبود

سري MSi و Soyo هم پيدا نکردم اگر اسمش رو ميدونيد اطلاع دهيد و در صورتي که  ميتونيد اين 3 مادر برد را باهم مقايسه کنيد لطفا بنده را راهنمايي کنيد

موفق باشيد

Major

Major

نماد کاربر
665

تاريخ عضويت

دوشنبه 12 تیر 1385 12:16

آرشيو سپاس: 18 مرتبه در 14 پست

توسط Admiral » جمعه 27 بهمن 1385 13:23

Farhad3614 نوشته است:XELTEK جان به نظر من Mainboard هاي MSI و ASUS بهترين هستند.. مدلهاي زيادي از اين 2 را تست کردم هيچکدام در زمان خودشان کم نمياورند  :-)

انتخاب اول من هميشه  MSI  :)

خب دوست عزيز ميشه بگيد شما تستي را كه روي اين مادربردها انجام داديد با چه نوع CPU  بوده و ايا نوع CPU نصب شده بر روي مادربرد تاثير كارائي مادربرد رو بيشتر مي كنه يا نه ؟  :?
my GF kill me if I speak with U

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » جمعه 27 بهمن 1385 13:48

Admiral جان CPU هايي را که روي اين مدلها تست کردم  بر روي سريهاي K در AMD  MSI  بوده و هم در مدلهاي  Intel ساپورت ..
Intel LGA را هم هم اکنون روي سيستم دارم که واقعا عالي و از مدل قبلي که AMD اتلون XP داشتم بهتر جواب ميده  :D
نوع CPU هم بسته به کارای شما در قدرت سیستم تان میتونه تاثیر داشته باشه. (Full-Celeron-Half)  که دارای کش های 128, 256, 515, 1gb , 2 gb  هستش.

قبليبعدي