بازی نید فور اسپید جدید (کربن )= بهترین بازی

در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 27
تاریخ عضویت: جمعه 26 آبان 1385, 10:19 pm
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

بازی نید فور اسپید جدید (کربن )= بهترین بازی

پست توسط MASOUD PSP » شنبه 27 آبان 1385, 1:50 pm

بازی نید فور اسپید جدید ( کربن )

دوسیان من برای شما عکس بازی نید فور اسپید جدید گزاشتم.

امیدوارم لذت ببرید :) :) :) :)

iتصویرimg][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][/img]g]


الکترونیک آرتز هفته ی پیش نسخه جدید سری NFS به نام Carbon، را به یک اتاق پر از طرفدار Need for Speed نشان داد. Carbon همان Need for Speed است که شما منتظرش هستید. این بازی شباهتهای بسیار زیادی به NFS: Most Wanted دارد، اما اضافه بر این بیشترین چیزی که به چشم میخورد شباهت آن به Initial D است. شما در دره ها و کوهستانها و فراز و نشیب های تند مسابقه خواهید داد و هر لحظه ممکن است توقف بعدی شما مرگ در اعماق دره باشد. البته شباهت هایی به بازی Fast and Furious: Tokyo Drift نیز در Carbon دیده می شود، اما از نظر سابقه Initial D قدیمی تر است و صاحب نام است.

قضیه ی اصلی کربن ساده است . شما مدت زیادی از شهر خود دور بوده اید و اکنون بازگشته اید تا دوباره شهرت خود را بدست آورید. در زمانی که شما نبودید شهر به یک منطقه ی جنگی بین راننده ها تبدیل شده است. درست شبیه به Most Wanted شهر به قسمتهای مختلفی تقسیم شده و هر قسمت را یک دسته از رانندگان اداره میکنند. هر دسته در منطقه ی خود با شما مسابقه میدهد. در آخر نیز با سردسته ی آن ها مسابقه خواهید داد. اگرچه ممکن است زمانهایی مجبور شوید برای پایان دادن به حاکمیت یک دسته، بجز نشان دادن مهارتهای خود در خیابان، در صحراهای اطراف شهر نیز مسابقه دهید.

سری Need for Speed تا قبل از Most Wanted حالت Drift داشت که قسمتی از مسابقات را تشکیل می دادند اما تو MW این قسمت برداشته شد. توی این نسخه شما باید مهارتهای Drift خودتون رو به حد نساب برسونین و سر پیچ های شدید با سرعت زیاد بپیچید، وگرنه توقف بعدی شما مرگ در اعماق دره خواهد بود.در حالیکه موضوع برگرفته شدن خیلی از نکات بازی از Intial D واقعا مایوس کننده است به این میتوان امیدوار بود که با تجربه ی بالای EA، بازی بیاد ماندی ای مثل NFS: High Stakes خلق شود.

الکترونیک آرتز یک دموی مختصر از بازی را برروی سخت افزار Play Station 3 به نمایش گذاشت. این دمو خیلی بهتر از Most Wanted روی Xbox360 بنظر نمیرسید. در حقیقت، تفاوت ها خیلی جزئی و به سختی قابل فهم بودند. این بدان معنا نیست که بازی خوب نیست، ولی اگر فکر میکردید نسخه ی PlayStation3 بنای Xbox360 را شرمنده خواهد کرد ، تا آخر امسال به اشتباه خود پی خواهید برد. اما اگر منصفانه برخورد کنیم ، چیزی که بنمایش گذاشته شد ، نسخه ی ساخته شده برای PS3 نبود و تا هنگام تاریخ خوردن و زمان عرضه، گرافیک بسیار وسعت پیدا خواهد کرد. اما اکنون همه چیز برای X360 و PS3 درست شبیه به هم بنظر میرسد.

چیز دیگری در کربن وجود دارد و که هواداران خودشان را برای آن خواهند کشت . اختیاراتی که برای تغییر اتومبیل در Carbon دارید، تابحال در هیچ بازی دیگری برای هر کنسولی دیده نشده و با هیچ بازی ای قابل مقایسه نیست. مانند عنوانهای قبلی NFS شما میتوانید رینگ های اتومبیل ، باله ی عقب ، Decal ها و تمام چیزهای دیگر را انتخاب کنید. همه ی تغییرات مثل همیشه هستند ولی اینبار در کربن شما میتوانید کنترل تمام تغییرات را در اختیار بگیرید.
اختیاراتی که برای تغییر اتومبیل در Carbon دارید ، از تمام بازیهای ساخته شده تا به امروز بیشتر است.

برای مثال علاوه بر انتخاب یک رینگ 8 اینچی شما میتوانید با آنالوگ استیک اندازه ی دقیق رینگ را تنظیم کنید تا اندازه ی دلخواهتان شود. واقعا فوق العاده است که تا این حد میتوانید اتومبیل خود را به دلخواه تنظیم کنید. به طوری که حتی میتوانید باله ی عقب (Spoiler) ماشین را بطور دستی تنظیم کنید و زاویه ی آن را متناسب با سلیقه ی خود تغییر دهید. درست مثل قبل هرچه در داستان بازی تکنفره جلو میروید، امکانات بیشتری برای ارتقا دادن ماشین برایتان باز می شود.

در هر صورت EA فقط قسمت کوچکی از Need for Speed Carbon به معرض نمایش گذاشت اما همان قسمت کم خبرهای بسیار خوبی برای طرفداران سبک مسابقه ای داشت. شما همه ی چیزهای موجود در Most Wanted را دارید، بعلاوه ی مراحل کوهستان و دره ی Initial D به اضافه ی عمیقترین سطح تغییر اتومبیل. تاریخ عرضه بازی یازدهم نوامبر امسال یعنی 4 ماه دیگر و برای تمام کنسول های نسل فعلی، نسل بعد و رایانه های شخصی، اعلام شده است. سازنده بازی EA BlackBox و ناشر آن، EA Games میباشد.

ارسال پست

بازگشت به “بازيهاي رايانه‌اي”