در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 اردیبهشت 1385 17:36

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل در ويندوز xp

توسط parsa5 » شنبه 27 آبان 1385 18:43

سلام اساتید محترم خسته نباشید شاید این سوال جایش اینجا نباشه ولی شما ببخشید.
می خواستم بدونم من چرا وقتی ویندوزذیل xp sp2 را با ورژن 5.1.2600.2180 (xpsp_sp2_rtm.040803-2158) نصب می کنم زمانیکه موقع نصب بعد از کپی کردن فایلها ری استارت می کنه تا بعدش باقی مراحل نصب رو طی کنه زمانیکه می خواهد لود کنه سر همون صفحه اول هنگ می کنه و نمی تواند باقی مراحل نصب رو بعد از ری استارت ادامه بده .
الان ویندوز من با مشخصات زیر است که بتا است :
5.1.2600.2055 (xpsp_sp2_beta1.031215-1745) و خوب نصب می شه و خوب کار می کنه اما من وقتی می خواهم اون ورژن کامل رو نصب کنم نمی تونه لود کنه و باقی مراحل نصب رو ادامه بده .ترا خدا کمکم کنید من حداقل 8 ویندوز کامل دارم اما همشون این مشکل رو دارند بجز این نسخه بتا در ضمن مشخصات سیستم خودم رو در ذیل می آورم تا بهتر کمکم کنید مچکرم.
( پنتیوم 4 - گرافیک 256-سی پی یو 2.4 سلرون- رم 512 کینگ استون-مادر بورد سولتکp880 ) منتظر لطف همه شما اساتید هستم .مچکرم
DREAM &  DREAM

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
318

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 16 شهریور 1385 16:00

آرشيو سپاس: 138 مرتبه در 41 پست

توسط Fantoom121 » شنبه 27 آبان 1385 18:55

سلام دوسته عزيز لطف کنيد و سستمتون رو   کرده و در صفحه اول بد از   دکمه دليت اولين گزينه چک کنيد
که انتی ويرس کامپيوتر خاموش باشد ولی به هر سورت بد از ف ديسک و پارتيشن بندی جديد اميدوارم
مشکلتون  هل بشه

[align=center]پرسه در خاک غریب پرسه بی انتهاست - هم گریز غربتم زادگاه من کجاست؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 27 آبان 1385 19:10

parsa5 جان
با توجه به اينکه مشخصات سيستم شما پايين نيست، بنده احتمال نقص در مادربورد و يا رم رو دور از ذهن نمي‌دونم
چک کنيد ببينيد Update براي بايوس مادربورد شما عرضه شده ياخير، شايبد به بايوس مربوط باشه، قبلا چنين مشکلي رو در مادربوردهاي Phoneix ديده بودم  :-(
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
4107

تشکر کرده: 240 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

توسط Reza6662 » شنبه 27 آبان 1385 21:12

شبيه اين مشکل براي يکي از کامپيوترهاي محل کارم پيش اومد. پس از بررسي معلوم شد يکي از Ram هاي کينگستون خراب است. اکثر Ram هاي ساخت کنيگستون کيفيت بسيار پائيني دارند و بنا بر برخي اقوال در پاکستان يا افغانستان مونتاژ مي شوند.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 27 آبان 1385 21:34

Reza6662 جان
بله، رمهاي رمارک کيفيت بسيار پاييني دارند، اما در مورد مونتاژ در افغانستان کمي ....

احتمال ديگري هم هست و اون اينکه مثلا بلوتوس و يا ديگر دوايسهاي USB به سيستم متصل باشه و چون سيستم قادر به شناسايي کامل نيست، سيستم هنگ ميکنه، اگر چنين قطعاتي داريد اونها رو تا بعد از نصب از سيستم جدا کنيد  :shock:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II

Major II

نماد کاربر
66

تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 آذر 1385 21:11

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

توسط saroman » شنبه 11 آذر 1385 21:01

ram را دوباره جا بزنيد و بعد اگر درست نشد دماي سيستم رو چك كن و اگر باز خم درست نشد xp sp1 راروي سيستم كن و اگر باز هم درست نشد بگو هاردت چيست تا راه حل آن را برايت بگويم. :D
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 آذر 1385 14:23

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط hplaserjet » دوشنبه 13 آذر 1385 16:27

با كسب اجازه از بقيه دوستان واساتيد محترم
نصب ويندوز رو روي يك هارد ديگه چك كن

Major I

Major I

نماد کاربر
286

تاريخ عضويت

يکشنبه 21 آبان 1385 22:43

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 12 پست

توسط taktaz » شنبه 18 آذر 1385 10:45

با سلام به دوستان ،

من اخيرا خواستم IE7 رو سيستم نصب كنم ولي مشكل Validate  داره لطفا راهنمايي بفرماييد چطور ميتونم مشكل رو حل كنم .

با تشكر وآرزوي سلامتي
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » شنبه 18 آذر 1385 12:57

taktaz جان براي نصب IE7 بايد ويندوز شما اورجينال باشه.. يا اينکه از نسخه IE7 همراه با پچ مورد نياز براي اوجينال کردن ويندوز استفاده کنيد.

http://rapidshare.com/files/205663/Inte ... racked.zip

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 18 آذر 1385 16:40

taktaz جان
اگر IE7 رو نداريد و مي‌خواهيد دانلود کنيد از همون لينکي که در بالا فرهاد عزيز ارائه دادند استفاده کنيد و در غير اين صورت مي‌تونيد براي قانوني کردن ويندوزتون روشي که در اين تاپيک گفتم رو انجام بديد، مشکلات حل مي‌شه  :D
http://www.centralclubs.com/viewtopic.php?t=11457

Captain I

Captain I

نماد کاربر
364

تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:34

lovelyle0@yahoo.com

آرشيو سپاس: 11 مرتبه در 10 پست

توسط DON LEO » چهارشنبه 6 دی 1385 23:01

دوستان سلام،من يه windows XP جديد رو نصب کردم،حالا وقتي مي خوام به نت وصل بشم error debbuging مي ده!يعني IE هد error رو مي ده و نمي تونم SITE باز کنم.لطفا کمک کنين. :sad:
خليج هميشه فارس