در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
51

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 26 مهر 1385 08:49

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 5 پست

تشکیل تیم ساخت ترینر(کد تقلب) بازی ها

توسط Dr.XJ » دوشنبه 29 آبان 1385 04:02

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
راستش یه مدتیه تو این فکر افتادم تا یه سری از بچه های حرفه ای رو جمع کنم تا یه تیم حرفه ای در زمینه ساختن ترینر بازی ها بسازیم
یه جوری که بتونیم راحت با گروه های خارجی رقابت کنیم
البته بیشتر هدف ما ساختن ترینر برای بازی های داخلی هستش که یواش یواش داره رواج پیدا میکنه
خوب هرکی موافقه و میخواد تو تیم باشه بگه;)
با یه اسم قشنگ ، لوگو ، و حتی سایت
ولی خوب بچه ها باید از خیلی چیزها مایه بذارن
حتی از جیبشون
چون باید بازی های جدید رو بخرن و بازی های جدید سخت افزار های جدید هم میخواد
وقت باید بذارن پس اونهایی که میخوان یه دو هفته ای بیان و بعد خسته بشن اصلا نیان
از همه مهمتر اینه که باید از تجربه خودتون استفاده کنین و به من یا بقیه افراد گروه وابسته نباشین پس اگه کسی میخواد به بهانه یاد گرفتن بیاد تو تیم اصلا نیاد چون شرایط ورود به تیم خیلی سخته

ایران به یه همچین گروهی احتیاج داره
میدونم که خیلی ها هستن که بلدن این کار رو ولی خوب مثل من پراکنده هستن

خوب ، بهتره ديگه شرايط رو اعلام کنم
البته شرايط کمي مشکل هستند ولي من چون ميخواستم يه تيم حرفه اي تشکيل بشه اين شرايط رو گذاشتم وگرنه افراد و تيم هاي آماتور زيادي در حال فعاليت هستند
به هر حال من اين مطلب رو چند جاي ديگه مينوسم و شما هم اگه دوستي آشنايي سايتي چيزي ميشناسين يه خبري بهشون بدين
شرايط هم چيزهاي خيلي خاصي نيستند و يه ترينر ساز حرفه اي راحت از عهده اش بر مياد
لازم به ذکر است که تمام موارد زير (به غير از مورد 5) براي پيوستن به تيم ضروري ميباشد
1- آشنايي کامل با مراحل ساخت ترينر!
2- حداقل دو نمونه ترينر از بازي هاي روز(NFS:Carbon, Tomb Raider:Legend, The Sims 2, .........) يا ميني گيم ها (Motorama, Zuma , ...)
3- آشنايي کامل با انواع روش هاي ضد هک بازي ها مانند پروتکشن DMA و Multilevel pointers و توانايي از بين بردن آنها
4- آشنايي کامل و توانايي استفاده انواع ترفند ها مانند Code Injection
5- ترجيحا آشنايي با Teleporting ، Save Editing ، ساختن کد براي کنسول ها مانند PS2 و... (غير ضروري)
6- موارد جانبي مانند سيستم مناسب جهت اجراي بازي هاي روز ، کد نويسي تحت زبان وي بي (غير ضروري) ، دسترسي به اينترنت و.....
دوستاني که شرايط بالا رو دارند و مايل به همکاري هستند لطفا با E-mail من Dr.XJ.MY@gmail.com تماس بگيرند
با تشکر

من دنبال چند نفر هم هستم که بتونن راهنمای بازی رو بنویسن
البته اگه خودشون بنویسن بهتره ولی اگه کسی حاضره ترجمش کنه به فارسی هم خوبه
اگه کسی مایله تو این بخش تو تیم باشه لطفا یه ایمیل به dr.xj.my@gmail.com بزنه و اطلاع بده