در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
25

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 27 آذر 1386 17:01

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط chobin » سه شنبه 4 دی 1386 08:48

سلام من نميدونم سوالم مربوط به سخت افزاره يا نه ,درايو C مدتي که مدام پيغام there is low space ميدهد حتي يکبار حجمش درحد چند بايت شد اما باز خودش درست شد. اما الان دوباره قاطي کرده نمي دونم چه کار کنم. الان حجمش در حدود 180MG است.يک راه حلي لطفاً به من پيشنهاد به دهيد؟ ممکن است اين حجم کم روي کارايي کامپيوترم اثر منفي بگذارد؟ مرسي
آري آغاز دوست داشتن است
گرچه پايان راه ناپيداست
من به پايان دگر نينديشم
كه همين دوست داشتن زيباست.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 4 دی 1386 18:11

chobin جان
البته اين سوال شما هيچ ارتباطي با سخت افزار نداره
حجم درايور C شما مناسب نيست، يا بايد برنامه‌هاي خاصي که حجم بالايي دارند رو uninstall کنيد و يا بايد حجم درايو رو با استفاده از Partition Magic افزايش بديد (از ديگر درايوها براي درايور C بگيريد)
البته احتمالا مقداري از اون به خاطر فايلهاي temp باشند که ميتونيد مسيرهاي temp رو بررسي و محتويات اون رو حذف کنيد (همين کلمه رو در کامپيوترتون جستجو کنيد و وارد تک تک فولدرهاي temp شده و محتويات رو حذف کنيد)
همينطور ميتونيد از DiskCleanup خود ويندوز هم استفاده کنيد تا فايلهاي بلااستفاده رو حذف کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1207

تشکر کرده: 193 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

توسط MASTER » چهارشنبه 5 دی 1386 12:56

chobin,

درود بر شما در ادامه ی فرمایشات مهدی عزیز باید اضافه کنم که نرم افزار windows washer به خوبی فایلهای temp و اضافی را پاک کرده و تاثیر بسیار خوبی بر سرعت و فضای خالی سیستم میگذارد
شاد زی مهر افزون ...

قبلي