نحوه رتبه بندي...؟

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2612 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار
تماس:

پست توسط moh-597 » چهار شنبه 17 آبان 1385, 4:50 pm

Mahdi1944 عزيز
من چند روزي بيشتر نيست كه وارد اين انجمن شده ام و باتوجه به علاقه اي كه به هواپيما دارم هر روز معمولا 2 ساعت در انجمن هستم بيشتر در قسمت هواپيماهاي نظامي و عكس فعاليت مي كنم و دوست دارم عكسهاي تازه پيدا كنم و در تاپيكهاي مخصوص آنها قرار دهم شايد شما ديده باشيد من در دو تاپيك نيز ذكر كردم كه چرا براي يك موضوع مثلا tomcat ما چندين تاپيك داريم من امروز تعداد زيادي عكس در تاپيك گذاشتم ولي به دليل وقت و سرعت شبكه نمي توانم به همه تاپيكهاي مثلا tomcat سر بزنم و ببينم كه تكراري هست يا نه فكر نمي كنيد اگر همه در يك جا متمركز باشد امكان استفاده بهتر و دسترسي سريعتر باشد :D
پاينده باد ايران زنده باد ايراني

وبلاگ من
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

صفحه اینستاگرام
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70847 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 17 آبان 1385, 5:31 pm

moh-597 جان
ضمن عرض تشکر و قدرداني از شما دوست گرامي به خاطر تصاوير و مطالب زيبايي که ارسال کرديد :D
بله، تاپيکها بايد به صورت جامع تبديل بشن، لطفا لينک‌هاي مورد نظرتون رو در پيام خصوصي به بنده اعلام کنيد تا اقدامات لازم صورت بگيره :D
البته اين موضوع روبهتر بود در تاپيکي جداگانه و يا در PM به بنده اعلام مي‌فرموديد، چرا که اينجا تاپيک سوالات در مورد نحوه رتبه بندي کاربران هست :-o
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: lovelyle0@yahoo.com
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 17 بار
تماس:

پست توسط DON LEO » یک شنبه 24 دی 1385, 11:12 pm

واقعا از بررسي دقيقتون ممنون اما براي کاربر فعال شدن چي لازمه ؟؟؟ :-(
خليج هميشه فارس

Captain
Captain
محل اقامت: هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !
سپاس‌های ارسالی: 103 بار
سپاس‌های دریافتی: 117 بار

پست توسط osilatoria » یک شنبه 24 دی 1385, 11:31 pm

من که برام درجه داشتن یا نداشتن مهم نیست !

مهم اینه که بیام تو سایت و از مطالب خوبی که قرار داده میشه استفاده کنم.

این رو جدی میگم از وقتی تو این فروم فعالیت می کنم اطلاعات ام در همه موارد و به خصوص در مورد اینترنت و کامپیوتر و موبایل به طور چشمگیری زیاد شده و همین جا از دوستان خودم و به ویژه مدیران این سایت تشکر می کنم .

:razz: :razz: :razz:
 تصویر 

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 25 دی 1385, 2:18 am

DON LEO جان
فعاليت مثبت و تداوم اون در کاربر ارشد شدن دخيل هست :-)
osilatoria جان
اين نظر لطف شماست :D

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Major II

پست توسط dany20mh » دو شنبه 25 دی 1385, 5:18 pm

آقا Mahdi1944 سلام

این درجه Major II که برای من اومده یعنی چی ؟

یعنی از اونی که 800 تا پست داده و شده Lieutenant بالاترم ؟

در هر صورت ازتون تشکر میکنم .

Colonel I
Colonel I
سپاس‌های ارسالی: 300 بار
سپاس‌های دریافتی: 1161 بار

پست توسط Frogfoot » سه شنبه 16 مرداد 1386, 1:43 am

یک سوال برای من پیش اومد: چرا در رتبه بندی مربوط به درجه های ویژه رده Major (معادل سرگرد) قبل از رده Captain (معادل سروان) اومده؟!

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 16 مرداد 1386, 1:59 am

Frogfoot جان
اينجا سعي نشده درجات کاملا نظامي باشند، در ضمن در نيروهاي نظامي مختلف درجات تفاوت‌ها و يا معادلهايي دارند
مثلا در نيروهاي آمريکايي Major بالاتر هست، و يا Captain در نيروي دريايي معادل Colonel در نيروي هوايي و زميني هست، اين درجات لزوما نبايد همانند درجات نظامي باشند، فقط نوعي ابزار قراردادي براي نشان دادن درجات هستند :D
موفق باشيد

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس
سپاس‌های ارسالی: 1224 بار
سپاس‌های دریافتی: 1159 بار
تماس:

پست توسط big-man » سه شنبه 29 آبان 1386, 6:35 pm

براي منم درجه مرجه مهم نيست....شكر خدا اينقدر درجه دار داريم كه نيازي به ترفيع درجه نيست....آقا مهدي فكر كنم يه كم دير دير ترفيع بدي بهتره .اينجوري ارزشش بيشتر ميشه .يه كم سختگير باشooookay
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 192 بار
سپاس‌های دریافتی: 361 بار
تماس:

پست توسط HARD » چهار شنبه 28 فروردین 1387, 4:21 pm

چرا به هر کي خوشتون بياد درجه مي ديد؟
واقعا که................ :x :-? :x

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 28 فروردین 1387, 4:41 pm

HARD,
درجات اعطايي و غير اتوماتيک مسلما به افرادي داده ميشه که در چارچوب قوانين فعاليت مفيد، علمي و سازنده داشته باشند، در درجات بالاتر نحوه‌ رفتار افراد نيز اهميت فوق‌العاده زيادي داره، ادبيات گفتار و احترام به افراد در پست‌ها بسيار اهميت خواهد داشت

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: رشت
سپاس‌های ارسالی: 99 بار
سپاس‌های دریافتی: 175 بار
تماس:

پست توسط dr_mehdi57 » چهار شنبه 19 تیر 1387, 10:28 pm

نکته برتر و ويژه همين سايت که من کشته مردش شدم همين اعطاي درجه و ارتقاي رتبه است و انگيزه خوبيه براي فعاليت مفيد و مداوم در سايت. مثل من که از Sen. Member به يکباره به Major ارتقا درجه پيدا کردم :D
[FONT=Times New Roman]
در زندگي زخمهايي هست که مثل خوره روح را آهسته در انزوا مي خورد و مي تراشد...

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”