در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

شهره آغداشلو در نقش «الیزابت» -- همراه با عکس فيلم

توسط Kingman_62 » پنج شنبه 9 آذر 1385 20:26

پخش فیلمی در مورد تولد حضرت مسیح (ع) روز یکشنبه با تبلیغات وسیع در واتیکان اجرا شد.

به گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری «انتخاب»، مراسم افتتاحیه این فیلم در حضور بیش از 7000 تماشاگر از اقشارمختلف واتیکان در یک سالن مجلل به نمایش در آمد ولی پاپ بنفیکت شانزدهم در این برنامه حضور نداشت.

کارگردان این فیلم می گوید: فکر می کنم پاپ بیش از حد گرفتار امور شخصی است.

در این فیلم که در ایتالیا، فرانسه و آمریکا روی پرده رفته است، جریان "حامله گی حضرت مریم مقدس" و مسافرت او به همراه جوزف به شهر بترهام محل تولد حضرت مسیح، به نمایش در می آید.

شهره آغداشلو بازیگر مطرح ایرانی و برنده جوایز متعدد بین المللی، در این فیلم نقش "الیزابت" را که در سن یالا حمله می شود را به عهده دارد.

آغداشلو در این مورد می گوید: با نقش اصلا آشنا نبودم، حتی تحقیقات زیادی نیز در مورد این نقش کردم، اما مطالب زیادی پیدا نکردم.

وی که سه دهه در آمریکا زندگی کرده است، همچنین گفت: قبلا در خانه ام، انجیل فارسی داشتم، اما کمتر به مطالعه ی آن پرداخته بودم.

آغداشلو در بخش دیگری از گفت وگو افزود: بعضی از مردم بعد از یازه سمتامبراستعدادهای خودشان را ازدست داده اند ، من هم خیلی مشکل برایم پیش امد که زیاد جدی نبود.

کاندیدای دریافت بهترین بازیگر نقش مکمل زن در جشنواره اسکار در سال 2003، اضافه می کند: وقتی در هتلم در فیلادلفیا برای حضور در مراسم افتتاحیه فیلم، آماده می شدم، برخی از مردم به خاطر ایرانی بودنم به شکل خاصی نگاه می کردند و من می تاونستم بفهمم که منظورشان چیست.آنان با ود می گفتند، که این زن در کشور ما چه می کند و چه می خواهد؟

وی گفت: در این موارد من معمولاً لبخند می زنم و یک مکالمه دوستانه با آنان انجام می دهم.

آغداشلو در این مورد، خاطره ای به ذهنش می رسد: پیرمرد 80 ساله ای در مغازه اطراف منزلم است که من همیشه به او سلام می کنم، هر چند او همیشه به محض دیدن من در آن حوالی، خود را قایم می کند.

این بازیگر مطرح ایرانی، جریان بازیگر شدن خود را اینگونه توضیح می دهد: مشکلات زیادی با خانواده ام داشتم، آنان می خواستند من رشته پزشکی را انتخاب کنم، اما من به بازیگری علاقه داشتم. پدرم هم آروزومند تحصیلات بالا برای من بود ولی روی به من گفت اگر می خواهی یک زن ساده خانه دار باشی، پس به این راهی که می روی ادامه بده.

وی ادامه می دهد: بالاخره با مردی آشنا شدم که وقتی به او گفتم می خواهم هنرپیشه شوم از این ایده ی من استقبال کرد. من با او ازادواج کردم او فرشته ی من بود و چراغ هدایت من.

آغداشلو در پایان گفت و گو در مورد بازی در نقش «الیزابت» می گوید: گرچه بازی در این فیلم را افتخار بزرگی می دانم، اما اصولاً از بازی در فیلم های مذهبی خوشم نمی آید!

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain

Captain

نماد کاربر
362

تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 14:22

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 10 پست

Re: شهره آغداشلو در نقش «الیزابت» -- همراه با عکس فيلم

توسط Reza-2006 » پنج شنبه 9 آذر 1385 21:27

Kingman_62 نوشته است:آغداشلو در بخش دیگری از گفت وگو افزود: بعضی از مردم بعد از یازه سمتامبراستعدادهای خودشان را ازدست داده اند ، من هم خیلی مشکل برایم پیش امد که زیاد جدی نبود.

کاندیدای دریافت بهترین بازیگر نقش مکمل زن در جشنواره اسکار در سال 2003، اضافه می کند: وقتی در هتلم در فیلادلفیا برای حضور در مراسم افتتاحیه فیلم، آماده می شدم، برخی از مردم به خاطر ایرانی بودنم به شکل خاصی نگاه می کردند و من می تاونستم بفهمم که منظورشان چیست.آنان با ود می گفتند، که این زن در کشور ما چه می کند و چه می خواهد؟

وی گفت: در این موارد من معمولاً لبخند می زنم و یک مکالمه دوستانه با آنان انجام می دهم.

آغداشلو در این مورد، خاطره ای به ذهنش می رسد: پیرمرد 80 ساله ای در مغازه اطراف منزلم است که من همیشه به او سلام می کنم، هر چند او همیشه به محض دیدن من در آن حوالی، خود را قایم می کند.

ضمن تشکر از دوست خوبم Kingman  - یک نکته را لازم به یاد آوری می دانم - این خانم هنرپیشه - ظاهرا دید سیاسی وارونه ای دارد .
واقعه 11 سپتامبر را خود محققین آمریکایی - نقد و بررسی کرده اند - و در یک سری از برنامه ها که ار تلویزیون خودمان هم پخش شد - این حادثه کاملا به زیر سوال رفته است . ما ایرانی هستیم و صاحب قدیمی ترین تمدن .
کشوری که نصف جهان قدیم و بسیاری از کشور های همسایه اش - عضوی از خاکش بود - نیازی به این کارها ندارد !
ظاهرا به دید اشتباه بعضی از افراد صحه می گذارند ! ایشون اگر از ایرانی بودن خودشان شرم دارند - اسمشان را عوض کنند !
الان اسم فیلم را یادم نیست ( فکر کنم ساحل شنی یا حالا هر چی که بود ... ) - در این فیلم ایشون نقش مادر خانواده را بازی کردند و در صحنه ای از فیلم با تن دادن به کاری ناشایست - غیرت ایرانی را زیر سوال بردند ! ( من که سی دیشو شکنوندم )
شهرت در اضای تن دادن به هر کاری - نهایت ذلت هست ! ( به ایشون یادآوری می کنم که ایرانی هر چی که باشه - توی یک خاک مقدس بدنیا آمده و باید ارزش این خاکو حفظ کنه ! و اینکه آقا بالاسر نمی خواهیم - جرم نیست - حقمان هست . )
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major

Major

no avatar
422

تاريخ عضويت

يکشنبه 30 مهر 1385 12:09

آرشيو سپاس: 190 مرتبه در 75 پست

توسط zector » پنج شنبه 9 آذر 1385 22:41

بله فیلم ساحل شنی و ماسه ها (شبیه این بود) که جریان یک خلبان نیروی هوایی ایرانی قبل از انقلاب هست که به امریکا سفر می کند و ..... در این فیلم چندبازیگر یهودی هم دیده می شوند.
همچنین این خانم یک فیلم دیگر بازی کرده که نقش زن تروریست مسلمان عرب هست که جنجال زیادی به پا رکد و ایشان با کمال پررویی از کار خود دفاع کرده است.

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
949

تاريخ عضويت

دوشنبه 29 اسفند 1384 14:31

آرشيو سپاس: 1621 مرتبه در 402 پست

توسط Reza 313 » جمعه 10 آذر 1385 00:17

شهره آغداشلو بازیگر مطرح ایرانی و برنده جوایز متعدد بین المللی، در این فیلم نقش "الیزابت" را که در سن یالا حمله می شود را به عهده دارد.

اين اليزابت کيه ؟ آيا منظور مادر حضرت مريم (س) هست؟   :-x
...آن ها که بر فراز آسمان درس پرواز آموخته بودند ، دیگر زیستن بر خاک زمین میسرشان نبود و جنگ بهانه ای بود تا مشق نیمه کاره ی آسمانی بودنشان را کامل کنند ....

Captain

Captain

نماد کاربر
362

تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 14:22

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 10 پست

توسط Reza-2006 » جمعه 10 آذر 1385 00:30

والا ( رضا جان ) نمیدونم که همینی که شما گفتید هست - یا نه ؟  :?

این شعر مصداق تفکرات امثال ایشون هست :

دشمن دانا بلندت می کند  -----------   بر زمینت می زند نادان دوست

ولی ظاهرا این هنرپیشه - تبحر خاصی در ایفای نقشهای عجیب داره !
همونطور که دوستمون Zector  عنوان کردند - نقشهای منفی به ظاهر مثبت را بازی می کنه و دفاع هم می کنه !
البته دفاع از نقش نه - از تفکر پشت نقش !!!  :-)
آخرين ويرايش توسط Reza-2006 در جمعه 10 آذر 1385 00:35, ويرايش شده 1 در کل.

Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » جمعه 10 آذر 1385 00:33

خانه اي از شن و مه

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 10 آذر 1385 01:34

Kingman_62 جان
در صورت امکان لينک خبر رو ارسال کنيد تا شبهات کمتر بشه   :shock:
دوستان بهته اين تاپيک به عنوان يک خبر بمونه، در صورت ادامه همين روند تاپکي قفل خواهد شد
پست‌هاي ناهنجار حذف شد ....
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major

Major

no avatar
422

تاريخ عضويت

يکشنبه 30 مهر 1385 12:09

آرشيو سپاس: 190 مرتبه در 75 پست

توسط zector » جمعه 10 آذر 1385 11:52

منبه من :
فکر کنم روزنامه همشهری یا جام جم دو ماه پیش وبود.
البته در آنجا از این حرفها که این کارها را می کنه نگفته بود !
بعد رفتم در ویکی پدیا سرچ کردم و باقی مطالب را خواندم. نقش فرزند این خانم در فیلم مزبور را یک یهودی بازی می کند.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

توسط Kingman_62 » جمعه 10 آذر 1385 12:03

مبع من
http://www.tiknews.com/display/?ID=32535&page=1

موفق باشيد