در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

«باغ مظفر» مهران مدیری از دوشنبه این هفته روي آنتن مي‌رود

توسط Kingman_62 » شنبه 11 آذر 1385 02:54

در حالي كه گروه مهران مديري حدود 10 قسمت از سريال«باغ مظفر» را تصويربرداري كرده‌اند، پخش اين مجموعه طنز از دوشنبه آغاز مي‌شود.

سريال «باغ مظفر» در گروه فيلم و سريال شبكه سه سيما و به تهيه‌كنندگي برادران آقاگليان در قالب 45 قسمت تهيه مي‌شود و پخش اين برنامه كه پيش از اين به تصميم شبكه موكول شده بود، از سيزدهم آذر ماه آغاز مي‌شود و ساعت پخش آن 19 و 45 دقيقه اعلام شده است.

اين در حاليست كه احتمال تغيير ساعت پخش اين سريال مي‌رود و به گفته‌ي عوامل اجرايي اين سريال در صورت تحقق اين امر، سريال «باغ مظفر» ساعت 20 و 45 دقيقه پخش خواهد شد.

داستان «باغ مظفر» به سرپرستي پيمان قاسم‌خاني درباره دو تن از نوادگان خان‌هاي تهران است كه در يك باغ و در مجاورت هم درتهران امروز زندگي مي‌كنند. زندگي آرام و بسته آن‌ها، با ازدواج پسر مظفرخان (مهران مديري) بادختري از يك خانواده معمولي و امروزي و ورود عروس جديد به اين باغ ماجراهايي را پديد مي‌آورد.

تكيه اصلي داستان بر تضاد فكري ميان شخصيت‌هاي اصلي بايكديگر و نوع نگاه مظفرخان نسبت به مسائل اجتماعي و خانوادگي است.

مهران مديري، سيامك انصاري، نادر سليماني، محمدرضا هدايتي، شقايق دهقان، سحر جعفري‌جوزاني ونصراله رادش از جمله بازيگران اصلي اين سريال هستند.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain

Captain

نماد کاربر
1086

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 8 آبان 1385 00:38

هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !

آرشيو سپاس: 143 مرتبه در 66 پست

توسط osilatoria » شنبه 11 آذر 1385 16:46

موسيقي بسيار زيبايي داره که توسط آقاي مديري خونده ميشه و در واقع بازخواني آهنگي از استاد شجريان هست در آلبوم شب وصل فکر کنم .