*** وسواس ****

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با بهداشت و روان به بحث بپردازيد.

مدیران انجمن: Dr.Akhavan, mahshid-banoo, شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های دریافتی: 10 بار

Re: *** وسواس ****

پست توسط pary2 » چهار شنبه 16 شهریور 1390, 7:24 am

میخواستم بدونم مصرف روزانه چند نخ سیگار قرصهای اعصاب از جمله فلوکسامین رو بی تاثیر میکنه؟
خیلی ممنون میشم اگر کسی که اگاه هست یا یک پزشک جواب سوال من رو کامل بده.تصویر

New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re:

پست توسط 211ali » دو شنبه 16 آبان 1390, 10:51 am

با سلام
مشکل خواب دارم بدین صورت که صبحها با سروصدا از خواب بیدار میشم و بعد از سرم درد یگیره رفتم دکتر روانپزشک میگه مشکلتون وسواسه. دارو مصرف کردم اما فایده ای نداره خواستم اگه میشه راهنمایی کنین چیکار کنم دکتر هم زیاد رفتم اگه یه دکتر خوب تو تهران معرفی کنین ممنون میشم.

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: Victoria, Australia
سپاس‌های ارسالی: 6778 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

Re: Re:

پست توسط noora » پنج شنبه 19 آبان 1390, 1:27 pm

211ali نوشته شده:با سلام
مشکل خواب دارم بدین صورت که صبحها با سروصدا از خواب بیدار میشم و بعد از سرم درد یگیره رفتم دکتر روانپزشک میگه مشکلتون وسواسه. دارو مصرف کردم اما فایده ای نداره خواستم اگه میشه راهنمایی کنین چیکار کنم دکتر هم زیاد رفتم اگه یه دکتر خوب تو تهران معرفی کنین ممنون میشم.

سلام دوست گرامی تصویر
جواب شما در پیام خصوصی سنترال داده شدتصویر
هرچه مردم نا آگاه تر بمانند زمان درک این نکته که ثروت خودشان به خودشان هدیه شده طولانی تر خواهد بود

New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re:

پست توسط 211ali » جمعه 20 آبان 1390, 12:41 pm

[FONT=Comic Sans MS]من مشکل خواب دارم بدین ترتیب که صبحها با کوچکترین سروصدا ازخواب بیدار میشم و سرم شروع به درد کردن میکنه به دکتر روانپزشک هم زیاد مراجعه کردم و من شهرستانم اما تهران هم روانپزشک رفتم میگن مشکل وسواس داری تقریبا تمام داروهای ضد وسواس و افسردگی را امتحان کردم که فایده ای نداشته بدنم به دارو مقاوم شده . دیگه هیج راهی برام نمونده و دارم عذاب میکشم. چون که دیگه راهی نمونده شاید به سمت داروی ترامادول برم و امتحان کنم خواهشا راهنمایی کنین چون به درمان فوری نیاز دارم. 

New Member
محل اقامت: ستارخان
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 12 بار
تماس:

پست توسط yas@@@ » یک شنبه 25 آبان 1393, 10:44 am

سلام
برای درمان افسردگی باید به روانپزشک رجوع کرد یا روانشناس؟
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 23 بار

Re: Re:sorena_ss22 addam kon m,essnger,halesh mikonam barat

پست توسط peiper » یک شنبه 25 آبان 1393, 9:52 pm

211ali نوشته شده:با سلام

Re: Re:sorena_ss22 addam kon m,essnger,halesh mikonam barat تصویر

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 4870 بار
سپاس‌های دریافتی: 2877 بار

پست توسط mahshid-banoo » چهار شنبه 28 آبان 1393, 11:12 am

@@@ , درود

باید اول به روانشناس مراجعه کنید، بعد اگر نیاز به دارو داشتید خود روانشناس ارجاعتون میده به روانپزشک :D
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

ارسال پست

بازگشت به “روانشناسي و روان پزشكي”