کپچر

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
اخراج شده
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

کپچر

پست توسط ms » یک شنبه 26 آذر 1385, 2:00 am

سلام دوستان چند کپچر امتحان کردم ماله مغازه دوستمه آوردم خونده خواستم ضبط کنم دیدم هر تصویری که میگرن همه شون سمت راست وسمت چپ سیاه بود یعنی فول اسکرین نمی گرفت جریان چیه ؟ چرا همشون اینجوری بودن 3 مدل مختلف نکنه همه کپچرها اینطورین آیا نرم افزار قدرتمندی هم وجود داره واسه کار کپچری به غیر از اون که تو سی دی همه کپچراست و...

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70493 بار
سپاس‌های دریافتی: 31265 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 26 آذر 1385, 5:33 am

ms جان
اين موضوع به اندازه‌ي تصوير فيلم منبع مربوط هست و عادي هست، اگر اندازه‌ي سورس استاندارد باشه چنين موضوعي رخ نمي‌ده؛ به کپچر و مارک خاصي هم مربوط نمي‌شه :-)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

اخراج شده

پست توسط ms » یک شنبه 26 آذر 1385, 2:08 pm

Mahdi1944, جان

ممنون از راهنماییتون . اما من از هر کانلی که می خواستم ظبط کنم اینجوری بود بیش از 34 تاکانال رو تست کردم همه اینجوری بود از همه کگانال های کشورهای جهان. باز این هم تصویر فیلم منبع هست ؟ راستی برای کار کپچر با همون نرم افزار توی سی دی خودش خوبه یا برنامه باز عالی تر هم داریم برای این کار خیلی ممنون از راهنماییی شما :razz:
امروز که محتاج توام جاي تو خاليست
فردا که مي آيي به سراغم نفسي نيست

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70493 بار
سپاس‌های دریافتی: 31265 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 26 آذر 1385, 6:03 pm

ms
موضوع اندازه تصوير به منبع مربوط هست (اکثر کانالها از استاندارد يکساني استفاده مي‌کنند :-) )
در مورد برنامه هم معمولا سازگار ترين برنامه همون برنامه ضميمه خود پکيج هست، اما برنامه‌هاي حرفه‌اي مثل پريير هم انتخابهاي خوبي هستند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » یک شنبه 26 آذر 1385, 6:16 pm

ms جان دور مورد اندازه تصوير خدمتتان عرض کنم که شما بايد به قمت Setting برنامه برويد و در جايي که PAL و NTSE و رزولوشن تصوير را ميتوانيد کنترل کنيد برويد . اندازه تصوير شما به اينها بستگي داره که با انتخاب گزينه مناسب و حتي Customize انتخاب کردن اين گزينه ها به کيفيت و اندازه دلخواه تصوير دست پيدا خواهيد کرد. :D
متاسفانه روي اين سيستم کارت کپچر نصب ندارم که زياد توضيحاتم کامل نبود شرمنده :-o

اخراج شده

پست توسط ms » دو شنبه 27 آذر 1385, 12:01 am

Mahdi1944, Farhad3614,

آقا از هر دوی شما ممنونم . وقعا از راهنماییتون سپاسگزارم

فرهاد جان من رفتم تو تنظیمات اما یه dvd+ یه dvd - یا vcd + با vcd - داشت که بهترینش روی vcd+ بود اما دی وی دی تصویر کند میشد . که رو vcd + تصویر خوبی می گرفت اما مشکل همون خالی بودن هست ... اما واقعا حیفه اینجوری تصویر پخش میشه و گرفته میشه ویدیو بهتره به نظرم کامل میگیره حداقل :-(
امروز که محتاج توام جاي تو خاليست
فردا که مي آيي به سراغم نفسي نيست

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » دو شنبه 27 آذر 1385, 12:11 pm

[ b]  جان بنده از کارت کپچر استفاده میکنم و این مشکل را با Customize کردن و تنظیم رزولوشن حل میکنم. تصیور تمام صفحه میشود و هیچ مشکلی هم نداره. در مورد کند شدن تصویر در حالت DVD به علت بالا رفتن سایز و کیفیت تصاویر است :-)

پیشنهاد میکنم از برنامه WinDVR که بنده استفاده میکنم برای کپچر کردن استفاده کنید برنامه قوی و کاملی هست :D

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”