در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

کپچر

مديران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

اخراج شده

no avatar
224

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 فروردین 1385 23:41

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

کپچر

توسط ms » يکشنبه 26 آذر 1385 02:00

سلام دوستان چند کپچر امتحان کردم ماله مغازه دوستمه آوردم خونده خواستم ضبط کنم دیدم هر تصویری که میگرن همه شون سمت راست وسمت چپ سیاه بود یعنی فول اسکرین نمی گرفت جریان چیه ؟ چرا همشون اینجوری بودن 3 مدل مختلف نکنه همه کپچرها اینطورین آیا نرم افزار قدرتمندی هم وجود داره واسه کار کپچری به غیر از اون که تو سی دی همه کپچراست و...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 26 آذر 1385 05:33

ms جان
اين موضوع به اندازه‌ي تصوير فيلم منبع مربوط هست و عادي هست، اگر اندازه‌ي سورس استاندارد باشه چنين موضوعي رخ نمي‌ده؛ به کپچر و مارک خاصي هم مربوط نمي‌شه  :-)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

اخراج شده

no avatar
224

تاريخ عضويت

توسط ms » يکشنبه 26 آذر 1385 14:08

Mahdi1944,  جان

ممنون از راهنماییتون . اما من از هر کانلی که می خواستم ظبط کنم اینجوری بود بیش از 34 تاکانال رو تست کردم همه اینجوری بود از همه کگانال های کشورهای جهان. باز این هم تصویر فیلم منبع هست ؟ راستی برای کار کپچر با همون نرم افزار توی سی دی خودش خوبه یا برنامه باز عالی تر هم داریم برای این  کار خیلی ممنون از راهنماییی شما  :razz:
امروز که محتاج توام جاي تو خاليست
فردا که مي آيي به سراغم نفسي نيست

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 26 آذر 1385 18:03

ms
موضوع اندازه تصوير به منبع مربوط هست (اکثر کانالها از استاندارد يکساني استفاده مي‌کنند  :-) )
در مورد برنامه هم معمولا سازگار ترين برنامه همون برنامه ضميمه خود پکيج هست، اما برنامه‌هاي حرفه‌اي مثل پريير هم انتخابهاي خوبي هستند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » يکشنبه 26 آذر 1385 18:16

ms جان دور مورد اندازه تصوير خدمتتان عرض کنم که شما بايد به قمت Setting برنامه برويد و در جايي که PAL و NTSE  و رزولوشن تصوير را ميتوانيد کنترل کنيد برويد . اندازه تصوير شما به اينها بستگي داره که با انتخاب گزينه مناسب و حتي Customize انتخاب کردن اين گزينه ها به کيفيت و اندازه دلخواه تصوير دست پيدا خواهيد کرد.  :D
متاسفانه روي اين سيستم کارت کپچر نصب ندارم که زياد توضيحاتم کامل نبود شرمنده  :-o

اخراج شده

no avatar
224

تاريخ عضويت

توسط ms » دوشنبه 27 آذر 1385 00:01

Mahdi1944, Farhad3614,  

آقا از هر دوی شما ممنونم . وقعا از راهنماییتون سپاسگزارم

فرهاد جان من رفتم تو تنظیمات اما یه dvd+  یه dvd -  یا vcd +  با vcd -   داشت که بهترینش روی vcd+ بود اما دی وی دی تصویر کند میشد . که رو vcd + تصویر خوبی می گرفت اما مشکل همون خالی بودن هست ... اما واقعا حیفه اینجوری تصویر پخش میشه و گرفته میشه ویدیو بهتره به نظرم کامل میگیره حداقل  :-(
امروز که محتاج توام جاي تو خاليست
فردا که مي آيي به سراغم نفسي نيست

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » دوشنبه 27 آذر 1385 12:11

[ b]ms[/b] جان بنده از کارت کپچر استفاده میکنم و این مشکل را با Customize کردن و تنظیم رزولوشن حل میکنم. تصیور تمام صفحه میشود و هیچ مشکلی هم نداره. در مورد کند شدن تصویر در حالت DVD به علت بالا رفتن سایز و کیفیت تصاویر است  :-)

پیشنهاد میکنم از برنامه  WinDVR که بنده استفاده میکنم برای کپچر کردن استفاده کنید برنامه قوی و کاملی هست  :D