در اين بخش مي‌توانيد به مباحث مربوط به انواع زبان هاي برنامه نويسي بپردازيد
Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

يک ساعت ميله اي قشنگ

توسط Farhad3614 » يکشنبه 28 اسفند 1384 16:26

امروز کد یه ساعت خیلی جالب رو براتون میزارم . این کد اول انگلیسی بود و یه کم بی ریخت. من اونو فارسی کردم .

این کد خیلی باحاله . اول تو قسمت ثانیه 60 تا پر میشه و یکی به دقیقه ها اضافه میشه . تا دقیقه ها هم به 60 رسیدن یکی به ساعت اضاف میشه و ... .

حالا میتونید کدشو بردارید :

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

اخراج شده

نماد کاربر
859

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 29 اردیبهشت 1385 23:44

تهران - پونک

آرشيو سپاس: 24 مرتبه در 23 پست

توسط Nokia N93 » دوشنبه 8 خرداد 1385 09:44

Farhad3614 نوشته است:امروز کد یه ساعت خیلی جالب رو براتون میزارم . این کد اول انگلیسی بود و یه کم بی ریخت. من اونو فارسی کردم .

این کد خیلی باحاله . اول تو قسمت ثانیه 60 تا پر میشه و یکی به دقیقه ها اضافه میشه . تا دقیقه ها هم به 60 رسیدن یکی به ساعت اضاف میشه و ... .

حالا میتونید کدشو بردارید :

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
سلام
آقا فرها این کد مال چه برنامه ای است ؟ (Flash Mx-C++ or...)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10175 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 8 خرداد 1385 14:10

Nokia N93,
اين اسكريپت با جاوا هست و قابل استفاده در صفحات HTML ,.....
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان