در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
30

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 آذر 1385 08:57

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

دو تا از بهترين بازيهاي هواپيمايي با دلايلش...

توسط behros » سه شنبه 28 آذر 1385 17:15

من خودم از طرفداران بازیهای هواپیمایی هستم اما خیلی ها از بازی های هوایی نفرت دارند من به انها حق میدهم چون اکثر انها به بدترین شکل طراحی میشوند
به طوری که ادم از بازی کردن انها نه تنها لذت نمیبرد بلکه ادمو بشدت عصبی وخسته میکنند من 2 تااز بهترین بازیهایی رو که انجام دادم بهتون میگم
1-joint strike fighter :این بازی بهترین بازی هوایی بوده که من بازی کردم چون تو این بازی امکاناتی هست که من تو هیچ بازی ندیدم البته این مال 7 سال پیش
است اما از بازیهای جدیدی مثل LOCK ON خیلی جذاب تر است اولا این بازی فیلم نامه بسیار جذابی دارد به عنوان مثال نبرد در افغانستان  کلمبیا  کره اروپای
شمالی واقعا عالی است در این بازی گرافیک انقدر بالا نیست که وقتی شما چند تا بمب نزدیک زمین رها میکنید بازی فریم فریم اجرا شود مثل LOCK ON
یا قفل کند این چیزی است که در بازیهای جدید که بشدت بر روی جزییات گرافیکی توجه میکنند و گرافیک را ان قدر بالا میبرند که بازی کند میشود مثلا وقتی میخای
با هواپیما دور بزنی (لوپ زدن) خیلی کند دور میزند یا در بازیهای جدید روی موسیقی متن بازی هیچ کاری انجام نمیشود حتی بعضی این زحمت را به خود نمیدهند
و برای بازی هیچ موسیقی قرار نمیدهند در jsf  وقتی شما با هواپیماهای دیگر گروه خود (wingman) در حال پرواز formation هستید صدای موتور انها واقعا ادمو
تحت تاثیر قرار میده مثلا وقتی شما روی باند فرود هستید اگر هواپیمایی از دور به شما نزدیک شود ابتدا صدای ان کم است ولی با نزدیک شدن صدایش نیز بالا
میرود طوری که ادم واقعا احساس عبور کردن هواپیما را از کنار میکند و در هنگام بازی موسیقی بسیار تاثیر گذاری پخش میشود طوری که ادم احساس میکند عازم
ماموریتی بسیار هیجان انگیز است در گرافیک این بازی از رنگهای عصبی کننده استفاده نشده است مثلا بعضی از بازیها گرافیکشان طوری هست که ادم را به
شدت عصبی میکنند وبه ادم احساس سر درد و سر گیجه میدهد من خودم 3 تا 4 ساعت اینو که بازی میکردم اصلا احساس خستگی نمیکردم در حالی که من
خودم جدیدا که بازی LOCK ON  گرفتم بعد از 20 دقیقه بازی ادم هیچ علاقه ای به ادامه بازی ندارد در این بازی در حین انجام ان میتوان گرافیک بازی(رزولیشن) انرا تغییر داد وهمچنین در حین بازی منویی وجود دارد که با ان میتوان سرعت دوران هواپیما را کم یا زیاد کرد و دیگر اینکه این بازی کلیدهای بسیار زیاد ندارد و بعد از نیمساعت تسلط کامل بر روی ان پیدا میکنید این بازی راجع به هواپیمای x-35 & x-32 یا همان f35
است در این بازی شما دو هواپیما میتوانید انتخاب کنید در این بازی شما هواپیما را براحتی میتوانید کنترل کنید چیزی که در بازیهای دیگر اصلا وجود ندارد و خیلیها به
این دلیل از بازیهای هواپیمایی بدشان میاد چون کنترل هواپیما واقعا اعصاب خرد کن است و هواپیما خیلی کند دور میزند در این بازی در نبرد های هوایی نزدیک
به هنگام مواجه با MIG 29 & SU 27 شما خیلی سریع میتوانید نیروی موتور را افزایش داده و دماغه هواپیما را به راحتی به سمت هواپیمای مهاجم گرفته و با تیر بار
یا sidewinder ان را سر نگون کنید در ضمن فرمان دادن به wingman ها بسیار ساده است و فرود هواپیما بسیار ساده وراحت است کنترل این هواپیما به قدری راحت
است که وقتی شما در اسمان کنار اواکس پرواز میکنید به راحتی میتوانید خود را به ان نزدیک کرده و سرعت خود را با ان تنظیم کرده چیزی که در هیچ بازی هواپیما
به این راحتی نیست در این بازی شما خیلی ساده میتوانید از اواکس تقاضای اطلاعات کنید و کار با رادار وانتخاب هدف خیلی راحت است تا این بازی را بازی نکنید
متوجه نمیشوید که من چه میگویم البته نسخه دموی این بازی با حجم کم در سایتها موجود میباشد که با کمی جستجو در اینترنت میتوانید ان را تهیه کنید
2-F-22 Air Dominance Fighter:این هم یکی دیگه از بازیهایی که من مثل اون ندیدم و از بازی کردنش واقعا لذت وهیجان میبرید
اگر کسی سایتی برای دانلود این دو بازی می شناسد معرفی کند

Major

Major

نماد کاربر
665

تاريخ عضويت

دوشنبه 12 تیر 1385 12:16

آرشيو سپاس: 18 مرتبه در 14 پست

توسط Admiral » سه شنبه 28 آذر 1385 18:52

اگه پلي استيشن داري برو ACE combat zero رو بازي كن  :(
my GF kill me if I speak with U

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Admiral تشکر کرده اند:
mojtabba

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
30

تاريخ عضويت

توسط behros » جمعه 1 دی 1385 05:33

دانلود نسخه دموي jsf با حجم 18mb :
http://downloads.theregister.co.uk/Wind ... ghter.html

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
30

تاريخ عضويت

توسط behros » جمعه 1 دی 1385 05:50

ممنون که این بازیو به یادم اوردی من خودم قبلا تو کلوپهای بازی کشته و مرده ACE combat zero بودم البته نمیدونم مال ps1 گفتی یا ps2
ولی وقتی یه سر به www.gamespots.com زدم مال پلی استیشن 2 واقعا عالیه

Major

Major

نماد کاربر
665

تاريخ عضويت

دوشنبه 12 تیر 1385 12:16

آرشيو سپاس: 18 مرتبه در 14 پست

توسط Admiral » جمعه 1 دی 1385 09:13

اره عاليه براي همين تا بحال بيشتر از 7 دفعه اين بازي رو تااخرش ميرم و دوباره شروع مي كنم به بازي  :::P  خب اگه دوست داشتي بيا انجا ببين اين تايپيك بدرد شما مي خوره يا نه http://www.centralclubs.com/viewtopic.php?t=12572
my GF kill me if I speak with U

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 18 مرداد 1387 21:09

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط ali reza.exe » جمعه 18 مرداد 1387 21:26

سلام من بازی F-22 Lightning 3 Demo  را دارم اما این فقط یک مرحله  را میتوان بازی کرد  وبه مرحله بعدی نمیره  ایا  کرک یا پتچ  داره اگه داره برام بذارید  لطفا