سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
113

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 14 مهر 1385 17:51

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 9 پست

سوال از افراد باسابقه انجمن در مورد انجمن ؟؟؟

توسط dj_mesmol » سه شنبه 5 دی 1385 19:31

با سلام
چندتا سوال داشتم
من فروم هاي زيادي رفتم ولي اين فروم با همه فروم ها فرق مي كنه
تفاوت ها
1-خبري از اسپانسر و تبليغ نيست (خوشبختانه )
2-خيلي خيلي كم ديده ميشه كاربرا با هم مجادله كنن و اعضاي جديدو براحتي بين خودشون قبول مي كنن در صورتي كه در فرومهاي ديگه شخصي كه 2 تا پست از تو بيشتر داره ديگه تو رو حساب نميكنه
3-99.999999% در صد مطالب تاليفيه(كپي پيست سايت هاي ديگه نيست)
4-براحتي هركي سايت يا انجمن خودشو تبليغ مي كنه
و.....
بگذريم من متاسفانه يكي دو ماهيه كه بااين انجمن آشنا شدم(چرا انقدر دير ) و سوالاتي دارم كه هرچي گشتم (تو محتويات سايت) بطور كامل جوابي پيدا نكردم
سوالاتم
مدير كل سايت چه كسي هستند و آيا از سوي نهادي يا ... پشتيباني ميشه(كه بعيد مي دونم) اگه جواب منفيه به دليل خدمت به ماها(بدون چشمداشت مالي) اين انجمنو بپا نگه داشته يا اينكه ....
2-آيا بخش اعظم اين سايت افراد نظامي هستند يا به نوعي دانشجوي نظامي
خوب يه چندتا پيشنهادم دارم
1-با توجه به اينكه تابلو اعلانات سايت(پستهاي جديد) فقط در صفحه اصلي نمايش داده ميشه موقعي كه به يك زير شاخه(مثلا بخش شبكه) ميري از بقيه سايت بي خبري با توجه به نبود تابلو اعلانات سايت(پستهاي جديد) در صورتي كه اكثر فرومها اين قسمتو در زير شاخهاي فرومشان دارن
2-موقع ارسال پستي كه شامل عكس باشه موقعي كه اون متن رو كه شامل عكس هست رو سلكت مي كني(در سايت منبع) و در در قسمت   ارسال موضوع جديد پيست مي كني عكس نمياد  در صورتي كه در انجمن هاي تحت ويبولتين اين عمل براحتي انجام ميشه(پيشنهاد مي كنم ماهم از vbultin استفاده كنيم)

شرمنده سرتونو درد اوردم
ممنون
باي

Old Moderator

Old Moderator

no avatar
221

تاريخ عضويت

سه شنبه 21 شهریور 1385 19:00

آرشيو سپاس: 67 مرتبه در 53 پست

توسط XELTEK » سه شنبه 5 دی 1385 19:43

ادمين هاي گرامي اين سايت اقاي مهدي گرامي با ايديه : mehdi_1944
اقاي فرهاد گل :farhad_3614
که رنگ نام کاربري اين عزيزان به رنگ قرمز هستند
در مورد سوالاي ديگتون اطلاعي ندارم
در اخر هم بايد بگم که با استفاده از VB کاملا" موافقم !!!
Winner never quit
Quitter never win

Captain

Captain

نماد کاربر
1086

تاريخ عضويت

دوشنبه 8 آبان 1385 00:38

هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !

آرشيو سپاس: 143 مرتبه در 66 پست

توسط osilatoria » سه شنبه 5 دی 1385 19:52

mehdi نه mahdi    
:::P  :::P  :::P
آره منم با این حرفتون که هرکی میتونه سایت یا انجمن خودشو بدون هیچ مشکلی تبلیغ کنه کاملا موافقم همینطوریه و خیلی هم خوبه  :-)

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » سه شنبه 5 دی 1385 19:57

dj_mesmol عزیز ممنون از لطف شما به این مجموعه  :razz:
ما سعی کردیم و میکنیم محیطی را ایجاد و حفظ کنیم که در آن به مسائل علمی و تجربی با روابط دوستانه پرداخته بشه (بدور از مسائل مادی و سیاسی) .
در مورد رفتار اعضاء این مجموعه هم خدمتتان عرض کنم که شکر خدا تمامی دوستان که در جمع ما هستند افرادی با شعور و با فرهنگ و داشتن آگاهی و  سواد اجتماعی بالا هستند و این باعث خوشحالی و دلگرمی همه ماست که به هدف اصلیمان (روابط دوستانه سالم) رسیده ایم. :D

در مورد مدیریت سایت هم عرض شود که بنده و جناب مهدی جان (Mahdi1944) که ایشان از دوستان خوب بنده هستند این کار را انجام میدهیم که بیشتر زحمات برای ایشان است  :razz:

از  سوی هیچ نهاد و .... هم پشتیبانی نمیشویم و 100% این مجموعه شخصی است و همانطور که فرمودید بدون هیچ چشم داشتی این مجموعه بر پا شده و راهش را ا ادامه میدهد..

در مورد افراد هم عرض شود که خیر مربوط به تخصص خاص نمیباشد ولی در هر بخش افراد آگاه و متخصص و دوره دیده مربوط به خودش وجود دارد که آن بخش را مدیریت میکنند.

در مورد پیشنهادتان هم عرض شود که نمایش پستهای جدید و.... هم در مرحله تصمیم گیری و اجرا کردن یا نکردن است ولی به طور خاص در phpBB این روش استفاده نمیشود..

ولی phpBB در بیشتر موارد و خصوصیات از VB حرفهای بیشتری برای گفتن داره (امنیت باز گزاشتن دست مدیر برای اضافات و امکانات از نظیر مدها و ....)  :-)
امیدوارم به همه سوالات شما پاسخ داده باشیم. سوال دیگری اگر داشتید مطرح کنید..

با تشکر :D

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
113

تاريخ عضويت

توسط dj_mesmol » سه شنبه 5 دی 1385 19:59

XELTEK نوشته است:ادمين هاي گرامي اين سايت اقاي مهدي گرامي با ايديه : mehdi_1944
اقاي فرهاد گل :farhad_3614
که رنگ نام کاربري اين عزيزان به رنگ قرمز هستند
در مورد سوالاي ديگتون اطلاعي ندارم
در اخر هم بايد بگم که با استفاده از VB کاملا" موافقم !!!

سلام مجدد
يعني مدير هاي سايت (صاحب هاي اصلي سايت ) اين 2 شخص هستند
ممنون ميشم اگه خودشون هم نظر بدن
باي

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

توسط Karim1504 » سه شنبه 5 دی 1385 20:02

dj_mesmol, جان

هیچ جایی تو اینترنت نمی تونی چنین انجمنی را پیدا کنید ...اینم هیچ دلیلی نداره جز این که مدیران این انجمن ادمهای لوطی و خاکی هستند (مهدی جان و فرهاد جان و نیما جان و محسن جان و ... رو میگم) .

امیدوارم موفق باشید :)  :)
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

توسط Farhad3614 » سه شنبه 5 دی 1385 20:09

فکر میکنم پستهای آخر  هم زمان با پست من بوده .. چون بنده به این سوال جواب دادم در پست بالا :-)
در مورد تبلیغات هم آزادی داده شده  البته در چهار چوب قوانین این مجموعه :D

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
113

تاريخ عضويت

توسط dj_mesmol » سه شنبه 5 دی 1385 20:15

خيلي ممنون آقا فرهاد  كه نظرات و سوالات كاربراتون براتون مهمه
فقط 2 سوال شخصي (البته در جواب مختاريد)
1-مدرك تحصيلي و سن شما و آقا فرهاد رو مي خواستم بدونم
2-در صورت اشتغال شغلتون چيه (با توجه به اينكه اكثر اوقات در اين سايت هستيد به كارتون يا درستون صدمه نمي زنه)
بازم ممنون از شما
باي

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

توسط Farhad3614 » سه شنبه 5 دی 1385 20:31

dj_mesmol خواهش میکنم.
البته بهتره سوالات شخصی زیاد نباشه  :-)

بنده در ضمینه کامپیوتر تحصیل کردم در مورد آقا مهدی هم بنده نیمتونم اطلاعاتی بدم ایشان خودشان در صورت تمایل ...
در ضمینه های غیر مرتبط به شغل و تخصصم هم به صورت تجربی اطلاعاتی را کسب کرده ام ولی در کل شغل بنده در ضمینه اینترنت و شبکه است که در محل کار در هر زمان دسترسی به اینترنت را دارم  و صدمه ای به زمان و کار زده نمیشود  :D.

متشکرم :razz:

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
113

تاريخ عضويت

توسط dj_mesmol » سه شنبه 5 دی 1385 21:16

بازم تشكر كه جوابم داديد
چشم
به اميد روزي كه اين فروم به پرمخاطب ترين انجمن تبديل بشه چيزي كه لايقشه
باي

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 6 دی 1385 01:45

dj_mesmol جان
ممنون از محبت و علاقه‌اي که به اين مجموعه و سايت خودتون داريد  :D
البته سوالات رو دوست عزيزم جناب فرهاد جواب دادند
در مورد مديريت سايت که فرهاد عزيز و بنده هستيم، البته بيشتر زحمات روي دوش مديران لايق اين سايت هست که جا داره اينجا از تمامي اين عزيزان تشکر کنم، چرا که اگر منطقي به قضيه نگاه کنيم يک انجمن هرگز تنها توسط ادمين هاي اون موفقيت چنداني کسب نخواهد کرد و اگر موفقيتي هست از همکاري همه‌ي مديران و کاربران اون هست  :o
و در مورد پشتيباني اون هم اين سايت توسط هيچ نهاد و يا گروهي حمايت نميشه و تمام هزينه‌هاي اون توسط دوست خوبم فرهاد عزيز (Farhad3614) تامين مي‌شه که جا داره از ايشون هم کمال تشکر رو داشته باشم  :)
هدف اين انجمن هم بالا بردن سطح علمي و آگاهي افراد جامعه هست که در اين راه انشاالله با قدرت ادامه خواهيم داد
دراين سايت قريب به 12000 کاربر حضور دارند که بسته به علاقه‌ي خودشون در بخش‌هاي مختلف فعاليت مي‌کنند، مديران هر بخش از افراد خبره و با معلومات در اون زمينه هستند
در مورد اطلاع از پست‌هاي جديد هم در اين انجمن به سه صورت امکان پذير هست
1- اسکرول سايت
2- مشاهده پيامهاي ارسال شده پس از آخرين ديدار شما
3- جستجو بر اساس تاريخ ارسال ها
اگر منظورتون روش ديگري هست که در ديگر انجمن ها چه VB ‌چه BB وجود داره لطفا لينک سايتي که اين سيستم در اون فعال هست رو در PM به بنده ارسال کنيد تا در صورت امکان در سايت ايجاد بشه
در مورد موضوع دوم منظور شما رو متوجه نشدم، چطور عکس نمايش داده نمي‌شه و .... (لطفا در اين موارد اگ سايت سراغ داريد با ذکر مثال و توضبحات براي بنده ارسال کنيد تا بررسي و در صورت امکان اجرا بشه  :D )
در مورد VB هم بنده به شخصه هيچ اعتقادي به سيستم بسته VB ندارم و معتقدم امکان مانور BB بسيار بالاتر هست از VB و در اين موارد هم دلايل محکمي دارم که جاي بحث در اين مورد اينجا نيست (قبلا موضوعاتي در اين مورد ارسال شده که توضيحاتي عرض کردم، ميـتونيد جستجو کنيد  :D )
ممنون از اينکه نظرات خودتون رو ارائه داديد
هر کجا هستيد موفق باشيد :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
AGeNiS1

Major

Major

نماد کاربر
681

تاريخ عضويت

جمعه 28 مهر 1385 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 105 مرتبه در 64 پست

توسط sir.mohammad » چهارشنبه 6 دی 1385 09:23

آقا مهدي عزيز dj_mesmol  راست ميگه
وقتي ما يه متن که حاوي تعدادي عکس هست رو کپي و پيست ميکنيم متن انتقال پيدا ميکنه اما بدون عکس
و ما بايد مجدد URL عکس رو هم تو قسمت مربوطه کپي کنيم تا عکس نمايش داده شه
اين کار هم وقت کاربران رو زياد ميگيره و باعث ميشه طرف از خير اين کار بگذره من قبلا با آقا فرهاد در مورد اين موضوع
صحبت کرده بودم خوشحال ميشم که بررسي کنيد . :(
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

گویند به همه مردم عالم گله خویش
                                پیش كه روم من كه ز عالم گله دارم

بعدي