خريد فلش

در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: tabriz.khiabane shamse tabrizi
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 96 بار
تماس:

خريد فلش

پست توسط padshah » جمعه 8 دی 1385, 8:35 am

سلام
میش لطف کنین و درباره مدهای مختلف فلش و مزایا و معایب هر کدوم البته اونهایی که تو بازار کشور در دسترس هستند اطلاعاتی بدین ممنون و بای
کد نمایش پرچم کوچک:
تصویر

کد نمایش پرچم و عکس کوچک دکتر:
تصویر

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 17 بار
سپاس‌های دریافتی: 19 بار

پست توسط akhmail » جمعه 8 دی 1385, 12:16 pm

حالا که جناب پادشاه اين سوال رو مطرح کردن لطفا" در ادامش در مورد mp3 پلير هم توضيح بديد که چه مارکيش خوبه و با چه حجمي که بشه جاي فلش ازش استفاده کرد :-)
بيستون را عشق کند و شهرتش فرهاد برد.

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » جمعه 8 دی 1385, 3:33 pm

در جواب بايد بگو قطعا هر شخصي بر اساس وسيله اي که داره ميتونه ازش راضي باشه يا نباشه و جواب اين گونه نظر سنجي ها سليقه اي هستش معمولا..

مثلا نظر شخصي من Creative , Ipod , IAudio Cowon (مارکای دیگه رو دقیق نمی دونم)
ولی کیفیت کریتیو 98db هست که بهترينه از نظر صدا و خودم Creative Zen Nano Plus 1GB را درام به نظرم عاليه البته کيفت IAudio هم بسيار عالي هستش با ظرفيت هاي بسيار متنوع که تا 80GB من ديدم وجود داره ولي قيمتهاشون مقداري بالاست...

از زير مدلهاي Creative را ميتونيد ببينيد
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

اينجا هم قيمتهاي آنها و مدلها و مشخصات آنها را ميتونيد ببينيد (Creative , Ipod , IAudio Cowon )
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

در مورد فلشها هم من Apaccer Kingston memonex اينها هم از نظر کيفيت در رطبه خوبي هشتند البته مدلهاي چيني خيلي زياد شدند که در انتخاب فلشها سعي کنيد تايواني يا کره اي انتخاب کنيد تا چيني..

موفق باشيد.

ارسال پست

بازگشت به “سخت افزار كامپيوتر”