بی احترامی به قوانين

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 16928 بار
سپاس‌های دریافتی: 4253 بار

بی احترامی به قوانين

پست توسط Fariborz » دو شنبه 11 دی 1385, 9:37 pm

با سلام خدمت تمام کاربران و دوستان عزيزم در انجمن

امروز بر حسب تصادف به وبلاگی برخوردم که جز تأسف چيزی برای گفتن ندارم . بازهم قصه قديمی عدم رعايت قانون کپی رايت . خودتون ببينيد و قضاوت کنيد . جدأ برای اين قبيل اشخاص متأسفم . :x :x

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
آخرین ويرايش توسط 1 on Fariborz, ويرايش شده در 0.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 11 دی 1385, 10:58 pm

Fariborz عزيز
ممنون از اطلاعي که داديد :)
نام کاربري مدير اين وبلاگ در انجمن gashahboy هست، از ايشون درخواست مي‌کنيم منبع رو پستشون اضافه کنند، در غير اين صورت مجبور به اعمال محدوديت‌هايي براي نام کاربري و سايت ايشون در انجمن خواهيم شد و ...
فريبرز جان هر موقع که شما درخواست کنيد، اين محدويت‌ها اعمال خواهد شد :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Commander
Commander
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 16928 بار
سپاس‌های دریافتی: 4253 بار

پست توسط Fariborz » دو شنبه 11 دی 1385, 11:45 pm

مهدی عزيزم ضمن سپاس از تو بايد يادآوری کنم که فقط مطالب من در اين سايت بدون مرجع ذکر نشده است . مطالب دوستان خوبم از جمله Reza6662 و black hawk و Tomcattter و آرمان و snipercab و.. که همه با زحمت و مرارت تهيه شده , عينأ در اين وبلاگ قرار گرفته .وجود تصاوير و حتی پستهای عادی کاربران با امضاء اونها جدأ جای تعجب دارد . به هر حال من خودم را بعنوان يکی از اعضای اين فروم و خانواده سنترال کلابز ميبينم و هر تصميمی دوستان اتخاذ کنند تابع هستم . به اميد روزی که همه در برابر يکديگر احساس مسئوليت کنيم و برای تلاش تک تک اعضاء احترام قائل شويم . با سپاس فراوان :o

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » سه شنبه 12 دی 1385, 12:10 am

Fariborz جان حق با شماست و کاملا درست مي فرماييد :D
بنده با ايشان در مورد اين موضوع صحبت کردم و منتظر عمل ايشان هستيم.

ممنون از شما :razz:

Old Moderator
Old Moderator
سپاس‌های ارسالی: 117 بار
سپاس‌های دریافتی: 349 بار
تماس:

پست توسط black hawk » سه شنبه 12 دی 1385, 4:39 pm

Major
Major
محل اقامت: www.aerospacetalk.ir
سپاس‌های دریافتی: 37 بار
تماس:

پست توسط Tomcattter » چهار شنبه 13 دی 1385, 9:48 pm

بسیار تاسف انگیز است که افرادی اینگونه از زحمت دیگران به نام خود استفاده میکنند.
نمی دانم ما چه وقت میخواهیم به این قانون کپی رایت اعتنایی داشته باشیم.
فریبرز جان از شما بسیار سپاسگزارم که اینقدر پیگیر اینگونه مسائل هستید :(
براي غلبه بر ظلمت كافي است چراغ روشن كنيم ، چون نمي توان ظلمت را روشن كرد .
سایت مرجع هوانوردی و هوافضای پارسی
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
وبلاگ من

Major I
Major I
سپاس‌های دریافتی: 8 بار
تماس:

پست توسط Morihacker » پنج شنبه 14 دی 1385, 1:40 am

با سلام و خسته نباشيد خدمت تک تک خانواده محترم سنترال کلوب
ميخواستم بگم که اولا بايد شما ز طرف ميپرسيديد که از قصد اينکار را کرده يا سهوي بوده بنده خودم مطالبي عرضه ميکنم که بدون نويسنده است که اين کار من سهويست نه از روي عمد ولي بيشتر اوقات نويسنده مطلب را مي گويم حال بعنوان يکي از خانواده سنترال کلوب اين مطلب را عرضه ميدارم که شايد قصدي در کار نبوده وجاي بسي درنگ است در پايان باز هم تشکر ميکنم از تمام بچه ها که روي اينگونه مسائل دقت کافي دارند
با تشکر مري هکر
به پايان امد اين مطلب مطالب همچنان باقي است
يا علي
در پناه حق
فروش فيلم فقط 200 تومان با کيفيت dvdrip
فروش اکانت رپيدشر با 8000 پوينت ماهيانه 8000 تومان
با ايديه mori_hacker_wizard تماس بگيريد

Captain
Captain
محل اقامت: هر جا اینترنت هست... Net.
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

پست توسط DANG3R » جمعه 20 بهمن 1385, 2:24 pm

سلام
کاربر esijoon در هاست اکس ام خود مطالب ارسال شدۀ من را بدون منبع قرار داده است!!! :lol: :lol: :x :x

Super Moderator
Super Moderator
سپاس‌های ارسالی: 2396 بار
سپاس‌های دریافتی: 1355 بار

پست توسط Reza 313 » جمعه 20 بهمن 1385, 3:09 pm

DJ.:.DANGEROUS نوشته شده:سلام
کاربر esijoon در هاست اکس ام خود مطالب ارسال شدۀ من را بدون منبع قرار داده است!!! :lol: :lol: :x :x

دوست عزیز ممکنه بیشتر توضیح بدید ؟ چه مطالبی از شما کپی شده ؟ ... :-x

راستی فکر می کنم که بیشتر از 80 ، 90 درصد پستهای شمامربوط به اخبار یا مطالبی هست که توسط شما از بعضی سایتهای خبری و ... با ذکر منبع و متاسفانه در مواردی بدون ذکر منبع کپی گردیده اند... :-o پیشنهاد میکنم که شما نیز در مواردی که قصد درج اخبار دارید ، اقدام به درج لینک منبع نمایید تا چنانچه یکی از دوستان قصد پیگیری خبر را داشت به زحمت نیفتد .... :D

موفق باشید...
...آن ها که بر فراز آسمان درس پرواز آموخته بودند ، دیگر زیستن بر خاک زمین میسرشان نبود و جنگ بهانه ای بود تا مشق نیمه کاره ی آسمانی بودنشان را کامل کنند .... تصویر 

اخراج شده
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط ms » جمعه 20 بهمن 1385, 3:24 pm

آقا چرا اینجا همه بهم می پرن بابا ارزش نداره عجبا :shock:

با ه مرفیق باشین همش سر منبع وکپی و.. با هم دعوا دارید . :x :x

کپی همه جا هست و خواهد بود و نمیشه جلوش رو گرفت

مثلا همین نقشه تهران رو دوستی به نام امیر امروزی کرک کرد و درون فروم های دیگه با یه ادیتور کرک کرده رو خود نامیده بودند :x :x

اگر شما خیلی به منبع و کپی رایت علاقه دارید برید نرم افزار اورجینال بخرید که 99 درصد شما همتون کرک شده می گیرید .
امروز که محتاج توام جاي تو خاليست
فردا که مي آيي به سراغم نفسي نيست

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » جمعه 20 بهمن 1385, 4:06 pm

ms جان حرف حساب هيچ وقت جواب نداره. قانون کپي رايت در تمام جهان وجود داره به جز ايران :-o
ابن کار بايد هميشه و در همه جا انجام بشه و هيچ حرفي در اين موضوع نيست.

\.در موزد نقشه تهران و يا ... هم حرف شما صحيح ولي اين هم توجه داشته باشيد علم و آگاهي فقط براي يک شخص و آز آسمان يکباره فرود نمي آيد و فقط يک شخص نيست که ميتونه يک موضوع يا ترفند را بنويسه بلکه هر فردي ميتواند به اين علم و آگاهي دست پيدا کنه, اين هم نميشه که اگر من يک برنامه را کرک کردم در هيچ جاي دنيا ديگه کسي حق نداره آن را کرک کنه و اسمشو زيرش بنويسه. اگر اين وجدان کپي رايت رشد کند در بين مردم اين حرفها و بحثها هيچ زماني تکرار نميشود/.

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: يه گوشه كنار شيراز
سپاس‌های ارسالی: 1817 بار
سپاس‌های دریافتی: 2631 بار
تماس:

پست توسط esijoon » چهار شنبه 19 تیر 1387, 11:57 pm

سلام
کاربر esijoon در هاست اکس ام خود مطالب ارسال شدۀ من را بدون منبع قرار داده است!!!

بعد از 2 سال واقعا براي من مايه تاسف هست.ببخشين که الان اين پست را ديدم.به خدا شرمنده.
DANG3R, جان اميدوارم اگر اين پست رو مي خوني از من دلگير نباشي.اون سايت رو من 3-4 سال پيش درست کردم.تمام مطالب اون سايت کپي از مطالب ديگران بود.ولي به خدا من تو سايت توضيح داده بودم که تمام مطالب اين سايت از جاهاي ديگه کپي برداري شده.اميدوارم منو ببخشيد.
باز هم از همه دوستان به خاطر به جريان انداختن اين بحث کهنه عذر مي خوام.
تصویر
ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”