به كاربران برتر امكان ايجاد موضوع در اين بخش و مديريت آن موضوع داده مي‌شود

مايل به درج ادامهء‌ مطالب هستيد؟

بلي
287
86%
خير
45
14%
 
کل آرا : 332
Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

4107

تشکر کرده: 240 مرتبه
تشکر شده: 177 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

پيشگويي هاي نوسترداموس

توسط Reza6662 » شنبه 30 اردیبهشت 1385 23:01

غيبگويی های نوستراداموس که  تا زمان انقلاب فرانسه هیچ  شهرتی نداشت، اما در همان زمان غيبگويی های او سراسر اروپا مشهور گرديد ولی بعد به دست فراموشی سپرده شد. تا اينکه در زمان انقلاب فرانسه رباعيات او بار ديگر به چاپ رسيد و در بين اشعار مزبور، اين رباعی به مناسبت اينکه با اوضاع روز تطبيق ميشد نام او را مشهور کرد.

سال هزار هفتصد و نود و دو بعد از ميلاد تصور مي شود که عصر جديدی در زندگی مردم به وجود می آيد که سبب تغييرات عظيم خواهد شد.

گرچه سردمداران فرانسه افراد مادی بودند و به علوم ماوراء عقيده نداشتند اما به مناسبت اين رباعی، او را تجليل کردند. زيرا تاريخی که نوستر در دويست سال قبل ذکر کرده بود مطابق با بحبوحه انقلاب کبير فرانسه بود که در زندگی سياسی و اجتماعی فرانسه و اروپا تاثير گذاشت.

او ۴۰۰ سال بعد را اينچنين پيشگويی کرد (جنگ جهانی دوم) :
يک سردار شجاع، از آلمان بزرگ خواهد آمد و پيشنهاد کمک ظاهری خواهد کرد. اما اميرالامرا مي داند که وی حيله به کار مي برد به همين جهت شورش به وجود آمد و جويهای خون به راه افتاد.
در اين رباعی منظور نوستراداموس از امیر الامرا همانا بزرگترین زمامدار میباشد که در اين مورد استالين است و سردار بزرگ هيتلر و کمک ظاهری و حيله، پيماني است که در سال ۱۹۳۹ ميلادی بين آلمان و روسيه بسته  شد و هر دو مي دانستند که آن پيمان اساس و عمق ندارد و بين آن دو جنگ شروع شد.

يا در رباعی ديگر مي گويد:
از درياچه لمان نصايح فراوان پديدار ميشود روزها و بعد هفته ها وماه ها و سالها ميگذرد
ولی عاقبت همه دچار فتور مي شوند و آنهايي که اندرز مي دادند تاسف مي خورند که چرا حرفي بي فايده زدند.

در اين رباعي نوستراداموس، از جامعه ملل نخستين که بعد از جنگ جهاني اول در سوئيس و در کنار درياچه لمان تاسيس شد گفته و مي رساند که در  آنجا حرفهايي اميد بخش زياد زده شده ولي عاقبت همه سست شده و خود جامعه ملل از بين رفت و شرکت کنندگان آن پشيمان شدند.

يکی از عجيبترين و به راستي عبرت آورترين رباعيات نوستراداموس، رباعي مخصوص اوست که در آن اعدام لويي شانزدهم را پيش بيني کرده است. همه ميدانند که لوئي شانزدهم و ملکه ماری آنتوانت که اولي پادشاه و دومي ملکه فرانسه بود در زمان انقلاب آن کشور از پاريس فرار کردند که از مملکت خارج شوند ولي در قصبه وارن٬ جلوی آنها را گرفتند و به پاريس برگرداندند و همين موضوع مقدمهء اعدام لوئي شانزدهم و همسرش گشت. در شبي که آن دو از پاريس فرار کردند لوئي لباس خاکستری رنگ پوشيده بود و علاوه بر ملکه فرانسه، دو نفر از شاهزاده خانمها با وی بودند و از جنگلي تاريک گذشتند تا به قصبه (وارن) رسيدند و تمام اين نکات تاريخي در اين رباعي که ۳۰۰ سال قبل ار آن واقعه سروده شده وجود دارد:
در تاريکي شب؛ از راه جنگل؛ با ملکه ها مي آيد
او لباس تيره ای در برداشت وارد «وارن» شد
فرار٬ کاپ٬ توليد طوفان کرد آتش و خون برخاست و بريده شد

در اين رباعي مقصود از ملکه ها؛ شاهزادهایي هستند که با لوئي همراه بودند (خواهر و دخترش)
و مقصود از کاپ، همانا کلمه کاپه است که انقلابيون فرانسه لويي شانزدهم را با ان اسم مي خواندند، که اينکه توليد طوفان مي کند که بالاخره فرارش منتهي به قطع سرش شد. در اين رباعي که تقريبا ۳۰۰ سال قبل از واقعه فرار لويي  است حتي محلي که جلوی او را در انجا گرفتند و همانا اسم ملقب به لويي شانزدهم و لباسش و راه جنگل و.... نوستراداموس پيشگويي کرده که در قبال اين پيشگويي با اسم و رسم؛ انسان هر قدر منکر پيشگويي باشد نمي تواند از ابراز تحسين خودداری کند.

در مورد حادثه ۱۱ سپتامبر و قرن ۲۱ و جنگ جهاني سوم هم پيش بيني های جالبي کرده است. اما یک نکته، کتابی که من مطالعه کردم دقیقا تاریخ چاپش 1369 ه.ش و جالب است که عده ای می گویند : اینها (حادثه 11 سپتامبر) را مترجمان کتاب می گذارند تا مردم کتابشان را بخرند  اما دوستانی که مطلب امروز را خواندند متوجه شدند این پیشگوئیها مال یک یا دو واقع نیست. البته چون کتاب به صورت رباعی های رمزدار نوشته شده، معنی شدن آنها مشکل است. اما در موارد بسیار، این رباعی ها روان می شود و یا چون پیشگوئی به واقعیت تبدیل می شود، درک مطالب راحت و به قول شاعر معما چو حل گشت آسان شود. اما پیشگوئی 11 سپتامبر به صورت کامل:
اسمان در چهل و پنج درجه مي سوزد. دو ساختمان بلند دو پرنده بلند پرواز در 581 و دود و آتش در شهر جديد در آن سوي اقيانوس ها، پرنده در آتش و زجه مادري به گوش مي رسد؛ به طور ناگهانی آتش بزرگ و پراکنده شعله ور مي شود.
نيويورک بين مدار چهل و چهل و پنج درجه در آمريکاست. New یعنی جدید و شهر جدید همان نیویورک است. دو ساختمان بلند را دیگر همه می شناسند و دو پرندهء آتشین، همان هواپیماهای مسافربری هستند که در اینجا عددی به چشم میخورد: 581 من فکر می کنم تعداد مسافر پرواز اول باشد که 185 مسافر با خود حمل می کرد. اگر دوستان چیزی بفکرشان می رسد کامنت بگذارند.

و " ناگهان آتش بزرگ و پراکنده شعله ور مي شود"
همان جنگ افغانستان و عراق است. اما نوستراداموس اين قدرت را از وقتي که به داخل اهرام مصر رفت بدست آورد و آن طور که خودش نوشته است از پدرش يک نامه به او ميرسد که: «به زودی از اين دنيا خواهم رفت. اگر به ديدارم نرسيدي قبرم را بشکاف و نامه ای را که برايت نوشته ام از درون تابوتم در بياور.»
لازم به ذکر است که دليل اينکه پدرش نامه را در قبرش گذاشته اين بوده که علاوه بر اينکه نامه به رمز بوده و مفاد نامه فقط بايد بدست نوستراداموس مي رسيده نه شخص ديگر. و همچنين خانوداه نوستراداموس تحت نظر و پيگرد حکومت بوده تا جايي که مادر نوستراداموس که زني خيرخواه و طرفدار مظلومين بوده به جرم جادوگری و غيبگويي به آتش کشيده مي شود. پس از این ماجرائي عجيب برای نوستراداموس  اتفاق می افتد و نمی تواند  به موقع بر سر بالین  پدرش حاضر شود  از جمله معالجه کردن يک دختر فلج در کليسايي که همين عمل باعث مي شود وی به دلايلی که درحوصله اين مقاله نيست به زندان بيفتد به موقع به پدرش نميرسد. اما پس از معالجه کردن يکي از شاهزادگان آزاد و موقعي نزد پدرش ميرسد که او مرده است و بنا به درخواست پدرش قبر او را باز و نامه را بر ميدارد.

سرگذشت وي پس از معرف شدنش توسط تک تک کساني که او را مي شناختند و با او در ارتباط بودند و همچنين نوشته های خودش جمع آوری شده است و افراد زيادی از جمله خدمتگزار پدرش که او را دفن کرده بود شاهدان این حادثه هستند.

دوستان عزيز، لطفن مطلب را کامل کنيد.  :o

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Reza6662 تشکر کرده اند:
drfar, MASTER, chad, boreal-soldier, ARSAM 88, !raeen, goshi bazz, HESAM-007, CAPTAIN PILOT, dinazad

Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

1468

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 اسفند 1384 21:30

محل سکونت

تهران. شهرک اکباتان

آرشيو سپاس: 194 مرتبه در 126 پست

توسط ARMIN » يکشنبه 31 اردیبهشت 1385 19:14

سلام
Reza6662, مطالب خيلي جالبي بود. من چيزايي شنيده بودم ولي اينقدر کامل نبود. ممنون.
Don't play games with the ones who love you

Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

4107

تشکر کرده: 240 مرتبه
تشکر شده: 177 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

پيشگويي‏هاي نوسترآداموس

توسط Reza6662 » چهارشنبه 13 دی 1385 16:08

چندی است که مطلب جزوه مانندی که نویسندهء آن برایم معلوم نیست از پیشگویی‎هایی نوستر آداموس به دستم رسیده است. هر چند که منبع ترجمه شدهء پیشگویی‏ها و همچنین تحلیل‎ها را نمی دانم. به هرحال برای آشنایی دوستان خوبم، مقدمه ای از وقایع پیش گویی شده که زمان آنها سپری شده است برایتان درج خواهم کرد. در جزوهء مورد نظر، آغاز مطالب از کشته شدن پادشاه فرانسه می باشد که منظور هنری دوم، دومین پادشاه فرانسه است؛ اما با توجه به زمان وقوع این ماجرا که هم عصر دوران خود نوستر یعنی سال 1559 میلادی می‎باشد و براي خوانندگان امروزي جالب نيست، بر آن شدم مطالب را از زمان نزدیک به عصر حاضر برای شما درج نمائیم. شما نیز اگر مطلبی از پیشگویی‏های این فرد داريد، بسيار خوشحال می‎شوم جهت آگاهی بقیهء کاربران محترم، درج فرمائید.
با تشکر


[size=142]معرفی نوسترآداموس
نوسترآداموس كه نام واقعي‏اش ميشل دونوتردام (Michel de Notredame) است در خلال سالهاي 1503 تا 1566 ميلادي مي‏زيست. او جهان را به خوبي مي‏شناخت و رويدادهاي چهار قرن بعد از خود را با دقت پيش‏بيني نمود. تمامي پيشگويي‏هاي وي، در مورد حوادث تاريخي به حقيقت تبديل شده‏اند.[size=109]وي پيشگويي‏هايش را در 10 فصل به رشتهء تحرير درآورد و براي هر فصل، نام قرن (Century) را برگزيد. هر فصل (يا قرن) از كتابش نيز به 100 قطعه تقسيم گشته است، به استثناي فصل 7 كه به علتي نامشخص در 42 قطعه سروده است.
او قطعات تاريخي خود را در قالب رباعياتي شعرگونه به نظم كشيده و آنها را به زباني خاص و بسيار شيوا سروده است. نوشته‏هاي معمايي او، تركيبي از زبانهاي لاتين، يوناني، پرووانسي (Provencal)، فرانسوي، ايتاليايي و اسپانيايي است. گروهي عقيده دارند زبان اين نوشته‏ها به زبان فرانسوي قديم نوشته شده كه تركيبي از دو زبان يوناني و لاتين است.


نوسترآداموس به تاریخ 14 دسامبر 1503 در Provence از استانهای جنوبی فرانسه و در خانواده‎ای کاتولیک دیده بر جهان گشود. با توجه به پیشگویی های دقیق وی که باعث دردسر برایش شده بود، برخی از افراد متعصب این شایعه را دامن زده‎اند که اجداد وی یهودی می‎باشند، اما این ادعا به هیچ وجه درست نمی‏باشد زیرا جد پدری وی تاجر بود و با زنی مسیحی ازدواج نموده بود. پدر نوسترآداموس نیز با زنی کاتولیک، زندگی مشترک را آغاز کرده بود.
وی به سال 1522 و در سن 19 سالگی به دانشکدهء «مونت پولیه» رفت تا در آنجا پزشکی بخواند. سه سال بعد، موفق شد دانشنامهء لیسانس خود را دریافت کند و به طبابت مشغول شود.

در آن سالها، بیماری طاعون در فرانسه و مخصوصن قسمت جنوبی این کشور را به طور فراگیر در معرض تهدید جدی قرار داده بود. نوسترآداموس بر خلاف دیگر پزشکان که از منطقهء طاعون زده می گریختند، خود شخصن در میان بیماران حاضر می گشت و به مداوای آنها می پرداخت. نسخه های شفابخش او در آن ایام، شهرت فراوانی را برایش به ارمغان آورد. او در همین زمینه کتابی را به سال 1552 منتشر ساخت.
بعد از این حادثه وی به مدت چهار سال میان شهرهای مختلف فرانسه و ایتالیا به مسافرت پرداخت و در همین سفرها بود که با کتابهای سحر، ستاره شناسی و طالع بینی آشنا گشت.

او در سال 1529 برای دریافت درجهء دکترا به دانشکدهء پزشکی بازگشت. پس از فراغت از تحصیل در شهر Agen فرانسه با دختری کاتولیک ازدواج نمود که ثمرهء این ازدواج، یک پسر و یک دختر بود. اما با شیوع مجدد طاعون، وی همسر و فرزندانش را از دست داد اما مشکلات وی با طرح اقامهء دعوی از طرف پدر و مادر همسرش دوچندان شد.
اما گرفتاری وی با احضارش از طرف دادگاه تفتیش عقاید به کلیسای کاتولیک شهر Toulouse بیشتر شد. در این احضاریه، نوسترآداموس به کفر متهم شده بود.
وی که می دانست محاکمه در نهایت به محکومیت او خواهد انجامید و اعدامش قطعی است از آنجا گریخت و در سال 1544 به شهر سالون فرانسه وارد شد. وی در این شهر ازدواج نمود و صاحب چند فرزند شد.
او در این شهر که آخرین توقفگاهش بود خانه ای را برگزید و آخرین طبقهء آن خانه را به گنجینهء کتابهای خود که شامل موضوعاتی دربارهء سحر، طالع بینی و روانکاوی بود، اختصاص داد.

یکی از مهمترین منابع وی، کتاب رازهای مصر یا De Mysteriis Agyptorum بود. در این اتاق بود که وی شروع به نگارش پیشگویی هایش کرد و آنها را به سال 1555 برای اولین بار به زیر چاپ برد. اندکی بعد آوازه اش همه جا را فرا گرفت و به گوش کاترین، همسر پادشاه فرانسه رسید. وی به دعوت کاترین دو هفته به پاریس رفت و مورد توجه خاص پادشاه و ملکه قرار گرفت.

نوسترآداموس به تاریخ دوم ژوئیهء 1566 در شهر سالون درگذشت و در حیاط کلیسایی در این شهر به خاک سپرده شد. در جربان انقلاب فرانسه، مزارش مورد نبش قبر واقع شد و استخوانهایش به کلیسای سنت لورن (St. Laurent) در شهر سالون منتقل گشت.

[size=84]به اميد خدا ادامه دارد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Reza6662 تشکر کرده اند:
ARSAM 88, CAPTAIN PILOT

Major

Majorno avatar
پست ها

422

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 30 مهر 1385 12:09

آرشيو سپاس: 190 مرتبه در 75 پست

توسط zector » چهارشنبه 13 دی 1385 23:23

سلام رضای عزیز

من چندماه پیش ترجمه ای داشتم از پیشگویی های Alois Irlamier . آن هم جالب بود.
ضمنا" پیشگویی های نوسرداموس بسیار تحریف شده اند و خیلی ها از آنها سواستفاده می کنند.

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

288

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 24 آذر 1385 19:41

آرشيو سپاس: 59 مرتبه در 36 پست

توسط masiha85 » چهارشنبه 13 دی 1385 23:40

REZA6662 ممنون از اطلاعات شما

يک سوال : کسي در مورد پيشگوييهاي آخر زماني نستراداموس چيزي مي داند ؟
خاک تو گر نيست جان من مباد
زنده در اين بوم و بر يک تن مباد

Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

4107

تشکر کرده: 240 مرتبه
تشکر شده: 177 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

توسط Reza6662 » پنج شنبه 14 دی 1385 00:19

zector,
سلام به شما دوست خوب و عزيز. من سعي کردم پيش گويي ها، تحليل هاي اضافي نداشته باشه. اما موضوع سوء استفاده در اعضار و زمانهاي گوناگون هميشه بوده. مثلن در جنگ جهاني دوم نيز اعلاميه هايي که مضامين اون در مورد پيشگويي هاي اين شخص بود توسط آلمانها بر روي لندن و ساير شهرهاي بزرگ انگليس پخش مي شد.

masiha85,
ممنون از توجه شما. (و البته ساير دوستان)
سعي مي کنم مطالبي رو در مورد پيشگويي هاي آخرالزمان پيدا کنم و بنويسم، ولي برخي از اين مطالب، بسيار گنگ هستن و نميشه تحليل يا شناخت کافي از مضمون اصلي اونها پيدا کرد. :-(


[size=184]پيشگويي‏هايي در مورد ژنرال فرانكو (ديكتاتور نظامي اسپانيا)

از بارزترين پيشگويي‏هاي نوسترآداموس دربارة قرن بيستم، حوادث مربوط به اسپانيا، خصوصن دوران نهضت مردمي اين كشور مي‏‎باشد و در اين ميان نقش ژنرال فرانكو به شكلي ملموس قابل رويت است. نوسترآداموس توجه خاصي به كشورهاي ايتاليا، فرانسه و اسپانيا داشت، چرا  كاتوليكي بسيار متعصب بود.

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد [size=142]زادگاه فرانكو و به قدرت رسيدن او

« افسري از دورترين نقطة اسپانيان مي‏آيد.
او در آينده‎اي نزديك، به سمت مرزهاي اروپا خواهد رفت.
در يك چشم بر هم زدن، دامنهء ناآرامي‏ها به درياچهء لايپزيك كشيده مي‎شود.
انقلابيون به وسيلهء سپاه بزرگ او شكست خواهند خورد. »

[size=84](قرن 10 – قطعهء 48 )


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد [size=142]اشارهء صريح به نام فرانكو

« به زودي فرانكو از مجمع حكومتي در كاستيل (Castile) بيرون مي‏آيد.
نمايندهء برگزيده‏اي نخواهد پذيرفت و باعث تشتت و چندپارگي مي‏شود.
كساني كه با دي ريورا بودند، اين بار به فرانكو ملحق مي‎شوند.
آنها از ورود به عرصهء رنج و سختي خودداري خواهند كرد. »

[size=84](قرن 9 – قطعهء 16)

این پیشگویی نیز بسیار جالب است، زیرا در آن به نام دو ژنرال اسپانیایی یعنی فرانکو و دی ریورا اشاره می کند.
مجمع حکومتی که نوسترآداموس به آن اشاره کرده است، عملن با حضور تعدادی از ژنرالهای اسپانیایی از جمله فرانکو منعقد گشت. هرچند که فرانکو در این مجمع، ریاست جلسات را برعهده نداشت اما شرائط در این جلسات به نحوی به وقوع پیوست که باعث شد فرانکو به حکمرانی برسد. محل برگزاری این مجمع در شهر برگوس (Burgos) واقع در منطقهء کاستیل بود. (اسپانیا هم در قدیم کاستیل خوانده می شد)

دی ریورا (پرایمو دی ریورا) ژنرال اسپانیایی می باشد که کودتای نظامی سال 1923 را رهبری کرد.
در آخرین سطر رباعی فوق نیز به بی طرفی اسپانیا در جنگ جهانی دوم اشاره شده است. این بی طرفی نیز بسیار جالب است، زیرا متحدین (آلمان و ایتالیا) در خلال جنگهای داخلی اسپانیا با ارائهء کمکهای مالی، انسانی و تسلیحاتی، همواره در کنار ژنرال فرانکو بودند و مقدمات به قدرت رسیدن او را فراهم کرده بودند؛ با این حال فرانکو در طول جنگ، بی طرفی اسپانیا را حفظ نمود.

[size=84][align=center]مزار ژنرال فرانکو و صلیب مرتفع معروف که در یکی از رباعیات نوسترآداموس بدان اشاره شده است:

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
[size=184]پیشگویی‏هایی در مورد جنگ جهانی دوم

« اهالی سیمبری (Cimbri) با همسایگان خویش پیمان مشترک می بندند.
آنها به اسپانیا خواهند آمد و باعث ویرانی خواهند شد.
مردم متحد نواحی گویان (Guyenne) و لیموزین (Limousin) گروههایی منسجم را به وجود می آورند.
آنها عرصه را بر دشمن تنگ می کنند. »

[size=84](قرن 3 - قطعهء 8 )

ساکنین سیمبری از قبائل ژرمن بودند که در دامنهء راست رشته کوههای آلپ زندگی می کردند و اجداد مردم آلمان می باشند.
منظور از همسایگان، کشورهای ایتالیا و آلمان می باشند که ورود این دو هم پیمان به اسپانیا و ویرانی آن، اشاره به جنگهای داخلی اسپانیا می باشد؛ زیرا در آن درگیری های خونین، آلمان و ایتالیا، کمکهای فراوانی را در اختیار ژنرال فرانکو (حاکم نظامی اسپانیا) قرار دادند.
مردم متحد نیز ساکنین سواحل نرماندی در شمال غربی فرانسه هستند که متفقین از آن نقطه وارد خاک فرانسه شدند. از طرفی آلمان نازی، نیروهای احتیاط خود را از منطقهء تولوز فراخواند تا برای نبرد با نیروهای متفقین به نرماندی اعزام شوند. اما دو گردان از نیروهای چریکی فرانسه در گویان و لیموزین بر ارتش آلمان نازی یورش بردند و حرکت آنها را به سمت سواحل نرماندی با تاخیر مواجه ساختند.
(گویان در جنوب غربی فرانسه و لیموزین در شمال گویان واقع است)[size=184]پیشگویی‏ها در مورد آدولف هیتلر

[size=84]به امید خدا ادامه دارد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Reza6662 تشکر کرده اند:
ARSAM 88, CAPTAIN PILOT

Major

Majorno avatar
پست ها

422

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 30 مهر 1385 12:09

آرشيو سپاس: 190 مرتبه در 75 پست

توسط zector » پنج شنبه 14 دی 1385 00:21

البته پیشگویی های جنگ جهانی سوم هم جالب هست !!
من چیزی نمی گویم تا شما هر وقت خودتان به آن قسمت رسیدید ، بگویید.

Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

4107

تشکر کرده: 240 مرتبه
تشکر شده: 177 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

قسمت سوم

توسط Reza6662 » پنج شنبه 14 دی 1385 21:53

[size=142]پیشگویی‏ها در مورد آدولف هیتلر

« در نزدیکی راین و کوههای نریکام (Noricum) ،
رهبری بزرگ زاده خواهد شد.
او در برابر روسیه و مجارستان از خود دفاع می‏کند.
سرنوشت او در پرده‏ای از ابهام باقی خواهد ماند. »

[size=84](قرن 5 - قطعهء 58 )

راین = از رودهای معروف اروپا که از آلمان نیز می گذرد.
نریکا = نام منطقه‏ای قدیمی در باواریا

هیتلر در مرز باواریا و اطریش به دنیا آمد، بنابراین پیشگویی بسیار دقیق می‏باشد.

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


[size=142]پيشگويي در معرفي حزب نازي

« نوعي جديد از فلاسفه و صاحبان انديشه، ظهور خواهند كرد.
آنها مرگ، طلا و مقام را خوار مي‎شمارند.
به زودي در مرزهاي آلمان به دنيا خواهند آمد.
پيروانش از پشتيباني و مساعدت آنها برخوردار خواهند شد. »

[size=84](قرن 3 – قطعهء 67)

نوسترآداموس در اين رباعي، به حزب نازي با تمام شاخه‏ها و مجموعه‏هايش اشاره كرده است. مفاهيم نازيسم در اطريش و به طور بارز در وين، تبلور و جلوه يافتند و در اين در زماني بود كه هيتلر در اين شهر زندگي و تحصيل مي‎كرد. اولين هسته‏هاي حزب ناسيونال سوسياليسم موسوم به نازي در وين و ايالت باواريا به وجود آمدند. نوسترآداموس به اين موضوع دقيقن اشاره كرده است، چرا كه اطريش از جنوب در مجاورت آلمان و ايالت باواريا قرار دارد.
خوار شمردن طلا و مقام نيز از جمله روش‏هايي بود كه حزب نازي براي پيشبرد افكار و اصول حاكم بر انديشهء خود به كار مي‏برده است.


[size=142]اشارهء تقريبي به نام هيتلر

« حيواناتي درنده و هار از شدت گرسنگي رودها را پشت سر مي‎نهند.
هيستر (Hister) به زودي بر مناطق وسيعي دست خواهد يافت.
پيشواي بزرگ در حصاري آهنين كشيده خواهد شد.
در اين زمان شهروندان آلماني، هيچ قانوني را مراعات نمي‏كنند. »

[size=84](قرن 2 – قطعهء 24)

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

[align=center]نبرد استالین گراد[/align]

برخي مورخين اعتقاد دارند كه واژهء هيستر از نام لاتين رود دانوب يعني Ister مشتق شده است.
رباعي مذكور به اشغال نطامي فرانسه توسط آلمان نازي در سال 1942 اشاره دارد. اين نبرد سريع و بسيار سنگين را بايد عمليات عبور از رودخانه‏ها ناميد.
در پايان رباعي، نوسترآداموس از پيشوايي بزرگ سخن مي‏گويد كه به نظر مي‏رسد منظور همان مارشال پتن (Petain) فرانسوي باشد كه در سال 1940، مجلس نمايندگان فرانسه، ادارهء قواي سه گانه را براي مدتي نامعلوم به او سپرد، اما فشارهاي آلمان باعث شد كه در سال 1942 از قدرت كناره‏‎گيري كند.

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

[align=center]نبرد مسکو[/align]


[size=142]گوشه‏اي از حوادث دوران هيتلر

« قبل از مرگ سيمرغ (Phoenix) ، بسياري جان خواهند باخت.
او پس از 670 ماه، آرامگاه خود را خواهد يافت.
او در اين فاصله، سالهاي 1915، 1921 و 1939 را پشت سر مي‏گذارد.
در سال 1915 اسير بيماري مي‎شود.
در سال 1921 شمشير و آتش به همراه دارد.
در سال 1939 هدف باراني از آتش واقع خواهد شد. »

[size=84](قسمتي از شش بيتي قطعهء 53)

اين قسمت از پيشگويي نوسترآداموس مربوط به شش بيتي‏هايي مي‏باشد كه ضميمهء رباعيات اوست. مجموعهء اين شش پاره‏ها به 58 عدد مي‏رسد كه به علتي نامشخص، جدا از رباعيات وي به نظم كشيده شده‏اند. اما مهمترين نكته شش بيتي فوق، اشارهء صريح به اعدادي خاص است.

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


سيمرغ، پرنده‏اي افسانه‏اي و ناشناخته به شكل كركس است كه نشان رسمي آلمان نازي بود. مصري‏ها بر اين عقيده هستند كه سيمرغ، قرنهاي بسياري زندگي مي‏كنند، آنگاه خود را به آتش مي‏كشد تا جزئي از شاخسار درختان گردند. سپس ماده‏اي سيال از خود خارج مي‏سازد و آن را در معرض اشعهء خورشيد قرار مي‏دهد. مدتي بعد، سيمرغ به مشتي خاكستر تبديل مي‏گردد. بعد از طي اين مراحل، سيمرغ دوباره به شكل جواني بسيار قدرتمند به حيات دنيوي باز مي‏گردد.
اين پرندهء خيالي بي‏شباهت به هيتلر نمي‏باشد، زيرا بر اساس اطلاعات موجود، هيتلر در آخرين لحظات و قبل از سقوط كامل برلين به دست نيروهاي ارتش سرخ، دست به خودكشي زد و اطرافيانش، جنازهء او را به آتش كشيدند.
هيتلر در آوريل 1889 به دنيا آمد و در آوريل 1945 درگذشت. بنابراين عمر وي به رقم 670 ماه پيشگويي شده بسيار نزديك است.
هيتلر به سال 1915 هنگامي كه در خدمت ارتش بود، دو بار مجروح گشت.
به سال 1921 دورات قدرت و شكوه حزب نازي فرا رسيد، زيرا در اولين گردهمآيي بزرگ اين حزب، تعداد اعضاي اصلي آن، شش هزار نفر بود.
به سال 1939 اوج اقتدار نظامي، صنعتي و اقتصادي حزب نازي و آلمان بود. در اين سال، ارتش مقتدر آلمان، با حمله به لهستان، آتش جنگ دهشتناك دوم را برافروخت.


[size=142]پيشواي بزرگ رايش

« شخص اول رايش سوم، بدتر از نرون خواهد بود.
او در ريختن خون انسانها، بسيار بي‏‎پرواست.
او كوره‏هاي آدم سوزي را دوباره احياء كرده و دوران طلايي را متوقف خواهد كرد.
پيشواي بزرگ، باعث رسوايي‎‏هاي فراوان خواهد شد. »

[size=84](قرن 9 – قطعهء 17)

در اين رباعي، صريحن به هلوكاست و جربان سوزاندن انسانها در جريان جنگ جهاني دوم اشاره شده است. كوره‏هاي آدم سوزي، از جمله ابزارهاي كشتار دسته جمعي حزب نازي بود.

تصاویری از کورهء آدم سوزی آلمان نازی (Holocaust)


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد [size=142]كوره‏هاي آدم سوزي

« نرون جديد، سه كورهء انسان سوزي در اختيار دارد.
او جوانان را زنده زنده در ميان آتش مي‏افكند.
بسيار سعادتمندند كساني كه از اين سرنوشت به دور مانده‏اند.
سه تن از اطرافيانش به ترور او دست خواهند زد. »

[size=84](قرن 9 – قطعهء 53)

هيتلر و سران حزب نازي به اين نتيجه رسيدند كه براي رهايي از بعضي گروههاي مزاحم و مخالف، مي‏بايست به شيوهء كشتارهاي دسته‏جمعي روي آورند. بدين منظور، در كنفرانسي كه به تاريخ 20 ژانويه 1942 به رياست «هيدبرگ» آلماني در حوهء شهر برلين برگزار گرديد، براي حل بسياري از مشكلات اروپا و آلمان، از جمله يهوديان، سوزاندن آنان در كوره‏هاي گاز پيشنهاد شد. [size=109]سه كورهء معروف آدم سوزي هيتلر عبارت بودند از : آشويتز (Auschwitx) ، داخو (Dachau) و بركنو (Birkenau) .

در اواخر جنگ جهاني دوم، گروههاي متعددي در داخل آلمان، به مخالفت با حزب نازي و شخص هيتلر پرداختند؛ از جمله سه تن از اطرفيان بانفوذ هيتلر در اقدامي ناموفق، دست به ترور او زدند. اين سه تن عبارتند بود از : كارل كوردلر ، ژنرال بك (Beck) و سرهنگ فون اشتافن‏برگ (Von Staunffenberg)
به تاريخ 20 ژوئيه 1944، سرهنگ فون اشتافن‏برگ (از افسران عاليرتبهء آلمان نازي)، بمبي را در مقر هيتلر و هنگام برگزاري يكي از جلسات افسران ارشد با هيتلر در راستنبورگ (Rastenburg) كار گذاشت. بمب منفجر شد، ولي چند لحظه پيش از انفجار، هيتلر براي پاسخگويي به تلفن از اتاق خارج شده بود و اين شد كه هيتلر آسيبي نديد.


[size=142]پیشگویی در مورد جنگ سرد

« خدایان، جوانب امور را برای مردم روشن خواهند کرد.
گویا آنها در اندیشهء جنگی بزرگ هستند.
بیشترین زیان به شرق وارد خواهد شد. »

[size=84](قرن 1 – قطعهء 91)

نوسترآداموس، ادامهء یک وضعیت آماده به جنگ را میان قدرتهای شرق و غرب پیشگویی کرده است که در نهایت به زیان شرق یعنی اتحاد جماهیر شوروی منجر شد و این کشور، به سال 1991 دچار فروپاشی شد.


[size=142]پيشگويي‏‎هايي در مورد آسيا

« در تمامي مناطق آسيا، تبعيد و مصادرهء اموال ادامه دارد.
اين وضعيت در ميسيا (Mysia)، لوقيه (Lycia) و پامفيليا (Pamphylia) نيز حاكم است.
در آنجا، به اسم رهايي از يوغ اسارت، خون انسانها به زمين ريخته مي‎شود،
به ميدان‏داري پيشوايي مسلمان كه انباشته از مكر و خيانت است. »

[size=84](قرن 3 – قطعهء 60)

ميسيا، لوقيه و پامفيليا امروزه شهرهايي در تركيه هستند. در مورد رباعيات فوق، تحليلي منطقي يافته نشده است.


[size=142]جماعت هرمس

« اروپا، بسيار انتظار او را كشيد.
اما او هرگز به آنجا باز نخواهد گشت و به زودي در آسيا نمايان خواهد شد.
وي فردي است جدا شده از جماعت هرمس.
او به زودي بر تمام نيروهاي در آسيا چيره خواهد شد. »

[size=84](قرن 10 – قطعهء 75)

هرمس از خدايان يونان باستان است كه نزد آنها با عناوين  فرستادهء خدايان، الههء راهها و تجارت و خداي بلاغت، نيرنگ و راهزني خوانده مي‏شد. اما اين شخص كيست؟ چگونه بر كل آسيا چيره خواهد شد؟ اروپائيان منتظر چه كسي هستند؟ آيا منتظر مسيح هستند؟

[size=142]پيشگويي‏هايي در مورد فلسطين و اسرائيل

« تازه واردين، مناطقي بدون حصار را بنا خواهند كرد.
آنها اماكني را كه سابقهء سكونت نداشته، به اشغال خويش درمي‏آورند.
آنها در نهايت لذت و شادي، كشتزارها، خانه‏ها، زمين‏ها و شهرها را خريداري كرده و تصرف مي‏كنند.
پس از آن، گرسنگي، طاعون و جنگي بسيار طولاني در آنجا حاكم خواهد شد. »

[size=84](قرن 2 – قطعهء 19)


[size=142]جنگ شش روزهء ژوئن 1967

« با قانوني جديد، سرزمين‎هاي تازه‏اي تصرف خواهند شد.
با هجوم سوريه، اردن و فلسطين،
نيروهاي اعراب رو به فنا خواهند رفت.
اين حملات، قبل از آغاز تابستان خواهد بود. »

[size=84](قرن 3 – قطعهء 97)

اين رباعي اشاره به قانوني در خصوص امنيت اسرائيل دارد كه بر اساس آن، دولت اسرائيل اجازه يافت مقداري از سرزمين‎‏هاي اطراف را به منظور حفط كيان خود، متصرف شود.در جنگ شش روزه‏اي كه به تاريخ 5 ژوئن 1967 با حملهء اعراب به اسرائيل آغاز شد، نيروي هوايي مصر كاملن منهدم شد و كرانهء باختري رود اردن و بلندي‏هاي جولان، نوار غزه و صحراي سينا به تصرف ارتش اسرائيل درآمد.

در متن اصلي كتاب، به جاي نيروهاي اعراب، از واژهء امپراطوري بربرها استفاده شده است. آغاز تابستان نيز مقارن روز 21 ژوئن هر سال اتفاق مي‏افتد كه اين امر، نشان دهندهء پيشگويي دقيق نوسترآداموس در اين زمينه مي‏باشد.


[size=167]پيشگويي‏هايي دربارهء ايران

« آشوب و جنگي كه بي وقفه در پارس ادامه دارد؛
بي پروايي بزرگ، مقام شاه را تنزل خواهد داد.
شخصيتي پيشگو كه در فرانسه است،
پايان سلطنت شاه را رقم خواهد زد. »

[size=84](قرن 1 – قطعهء 70)

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد [size=142]قدرت يابي روحانيون مذهبي

« از فرامين شاه، تمرد مي‎شود و او در حالت صعف و ناتواني است.
مشكلات او را در بر مي‏گيرد، اما او همچنان به ارتش نيرومندش مي‏بالد.
پدر از نيروهاي نظامي فرزندش سان مي‏بيند.
در اين ميان، رهبران مذهبي پارس، اقتدار گذشته را باز خواهند يافت. »

[size=84](قرن 10 – قطعهء 21)

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


عبارت رهبران روحاني يا مذهبي پارس، در متن اصلي با واژهء Mage صبط گرديده است. اصل اين كلمه يوناني است و به معناي شخصي از طبقهء ويژهء رجال مذهبي كه در ايران باستان زندگي مي‏كردند، مي‏باشد.


[size=142]جنگ عليه ايران

« اميري از ميان عرب؛ مريخ، خورشيد و زهره در برج اسد به هم مي‏رسند.
آئين كليسا از وراي درياها به ذلت و ضعف خواهد گرائيد.
حدود يك ميليون سرباز بربر، به طرف ايران هجوم مي‏آورند.
بيزانس و مصر مانند مارهاي سمي حمله مي‏كنند. »

[size=84](قرن 5 – قطعهء 25)

تلاقي مريخ، خورشيد و زهره در برج اسد، آخرين بار در 21 آگوست 1986 رخ داد كه نشان دهندهء زمان اوج جنگ ايران و عراق مي‏باشد. واژهء بربر نیز عمومن به اعراب اطلاق می شود.

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد [size=142]پيشگويي‏هايي در مورد عراق و صدام

« تبهكاري نفرت انگيز و گمنامي بي‏نشان به زودي وارد عرصهء سياست مي‏شود.
با استبداد، سركشي و قتل در عراق حكم مي‏راند.
آنها همگي دوستان جمهوري سراسر فساد و تباهي هستند.
زمين از سيماي زشت و منفورش مي‏هراسد. »

(قرن 8 – قطعهء 70)

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد [size=142]پيشگويي در مورد ظهور حزب بعث

« جمعيتي انبوه كه تحت فرمان گروهي از صليبيان مي‏باشند،
به زودي در عراق (Mespotamia = بين‏النهرين) ظهور خواهند كرد.
به زودي دوستان كوچكتري كه در كنار رودخانه‏اي نزديك به آنها زندگي مي‏كنند،
قانون و نظام حاكم در ميانشان را به رفتاري خصمانه تبديل خواهند كرد. »

[size=84](قرن 3 – قطعهء 61)

اشاره به گروهی از صلیبیان و ظهور آنها در عراق در واقع به بنیان گذار حزب منفور بعث یعنی میشل عفلق و صلاح الدین بیطار اشاره دارد که اندیشهء منحرف خود را ابتدا در سوریه و سپس در عراق پیاده کردند.


[size=142]پیشگویی جنگ سال 1991 خلیج فارس

« پادشاه اروپا، مانند کرکس هجوم می آورد؛
به زودی سپاهی بزرگ از نژاد سرخ و سفید را رهبری خواهد کرد.
آنها به زودی رهسپار جنگ با پادشاه بابل (Babylon) خواهند شد. »

[size=84](قرن 10 – قطعهء 86)


[size=142]مرگ صدام

« صدام پس از جنگ به زودی خواهد مرد.
ویرانی بسیار دهشتناکی از راه خواهد رسید و انسان و حیوان را در بر خواهد گرفت.
ناگهان داعیهء خونخواهی پدیدار گشته و انتقام جایگزین می شود.
صد دست در هم گره می خورد، تشنگی و گرسنگی بیداد می کند و همزمان با آن،
ستارهء دنباله دار از پهنهء آسمان می گذرد. »

[size=84](قرن 2 – قطعهء 62)

نوسترآداموس در اصل پیشگویی، به جای صدام از واژهء ناآشنای Mabus استفاده کرده است. اما هنگامی که حروف این کلمهء بی معنی را برعکس نمائیم، به واژهء Subam خواهیم رسید و با تغییر حرف b به d (در واقع برعکس کردن) به واژهء صدام خواهیم رسید.
این نوع نام گذاری، از جمله روشهای معماگونه و مرموز نوسترآداموس در بیان اسامی خاص می باشد. وی صلاح می دید محتوای بسیاری از نوشته هایش مخفی بماند تا در زمان خود و برای اهل همان مقطع تاریخی، روشن و آشکار گردد.


[size=142]پیشگویی صریح در مورد اعدام صدام

« طاغوت ستمگر، در بندری اسلامی به مرگ محکوم می‏شود.
با این وصف، آزادی به زودی باز نخواهد گشت.
به دلیل کینه توزی ها و خون خواهی ها، جنگ و کشتار تازه ای آغاز خواهد شد.
جمهوری فرانسه، از کثرت نیروها، وحشت زده خواهد شد. »

[size=84](قرن 1 – قطعهء 94)واژهء اسلامی در کتاب اصلی نوسترآداموس ذکر نشده و به جای آن از کلمهء Sellin استفاده شده است که در زبان یونانی به معنای «هلال» می باشد. نوسترآداموس در اغلب نوشته های خود از اسلام و مسلمانان با این واژه یاد کرده است.
در مورد وحشت زده شدن فرانسه، شاید اشاره به جنگ سال 2003 باشد که منجر به سقوط رژیم صدام شد و فرانسه از شرکت در آن، خود را کنار کشید.

[size=167]پیشگویی هایی در مورد آینده

[size=84]به امید خدا ادامه دارد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Reza6662 تشکر کرده اند:
HESAM-007, لبنا آتشی, ARSAM 88, simab1348, CAPTAIN PILOT, !raeen

Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

1575

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 11 شهریور 1385 13:24

آرشيو سپاس: 252 مرتبه در 138 پست

توسط Sardar » پنج شنبه 14 دی 1385 23:29

Reza6662,  جان
ما رو تشنه لب نگاه مدار   :grin:
هر چه سريعتر ادامه مطلب را بذار  :)
دارم مي ميرم که بدانم چه رخ خواهد داد  :D
هیهات منا الذلة

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

1791

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 33 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 6 فروردین 1385 15:49

آرشيو سپاس: 260 مرتبه در 163 پست

توسط Saeid12345 » جمعه 15 دی 1385 01:59

من مخالف ارائه مطالب کذب درباره هلوکاست هستم. هيچ ميدانيد اين رباعيات در قرن بيستم توسط يهوديان به کتاب نوستر آداموس اضافه شده است؟ نسخه هاي قديمي کتاب را سوزاندند و بجاي آن نسخه تحريف شده را قبل و بعد از جنگ جهاني دوم منتشر کردند! :-?

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Saeid12345 تشکر کرده اند:
Mardaviz, SEAFARER, كيارش

Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2596

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

توسط Kingman_62 » جمعه 15 دی 1385 03:17

تو کتاب در مورد 3 نفر که جنک به پا ميکنند صحبت شده 2 نفر اول که مشخص شده رضا جان نظرت در مرد نفر سوم چي هست ؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

4107

تشکر کرده: 240 مرتبه
تشکر شده: 177 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

توسط Reza6662 » جمعه 15 دی 1385 10:08

Kingman_62,
از نفر سوم به نام کشندهء مسيح يا دجال نام برده شده که مربوط به وقايعي است که هوز اتفاق نيفتاده.
اين شخص 27 سال جنگ و قتل و غارت ايجاد مي کنه.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

بعدي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

phpBB | CentralClubs