جشن تولد يك سالگي سايت

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

قفل شده
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 80 بار
تماس:

پست توسط Elahe » پنج شنبه 28 دی 1385, 3:22 pm

منم پيشاپيش تولد يک سالگي سايت رو به همه بچه هاي سايت تبريک ميگم :)
 [FONT=Tahoma,sans-serif]اگر کسی احساس کند که در زندگیش هیچ اشتباهی را نکرده است، به این معنی است که هیچ تلاشی در زندگی خود نکرده.  
 [FONT=Tahoma,sans-serif]If someone feels that they had never made a mistake in their life, then it means they had never tried a new thing in their life  

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 60 بار
سپاس‌های دریافتی: 44 بار

پست توسط bmyazdani » پنج شنبه 28 دی 1385, 8:16 pm

خیلی ممنون از توجهتون به پیشنهادات:razz: :D
من وقتی به این مشکل بر خوردم که موقع نصب ویندوز یادم رفت از bookmarks هام بک آپ بگیرم:grin:و تمام سایت ها و تاپیک هایی رو که از انجمن سیو کرده بودم رو از دست دادم :lol:
و هم اینکه فقط تو کامپیوتر خودم به اونها دسترسی داشتم(که البته این مورد رو همون تور که گفتید میشه از طریق ایمیل پیگیری کرد ولی bookmark شخصی خیلی راحت تر هست) :D

دوستان دیگر هم اگر این مطلب رو مفید میدونن و موافق هستند نظرشون رو اعلام کنند :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4175 بار
تماس:

پست توسط ganjineh » جمعه 6 بهمن 1385, 6:20 pm

مثل اینکه دیگه کسی نیست تا این اتفاق مهم را تبریک بگوید حال در این شرایط که منتظرش بودم به عنوان نفر اخر این اتفاق مهم را تبریک گفته و امیدوارم که مجددا در دومین سالگرد تولد سایت به همراه همین دوستان به اضافه دوستان جدید دیگر تبریک گوی دومین سالگرد تولد این سایت خوب باشیم :smile: :smile: :smile:
فکر کنم با این ارسال من پرونده سالگرد اول به بایگانی اذهان برود :shock:
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 6 بهمن 1385, 6:52 pm

فردا هفتم بهمن سالروز آغاز به کار انجمن هست ، اما به دليل تقارن اون با ايام سوگواري امام حسين ده روز زودتر اعلام شد تا در روز تولد جشن پايان پيدا کنه
ممنون از تمام دوستاني که نسبت به سايت خودشون اظهار لطف و محبت داشتند :D
موفق باشيد :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain
محل اقامت: هر جا اینترنت هست... Net.
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

پست توسط DANG3R » جمعه 6 بهمن 1385, 7:43 pm

سلام
من هم از صمیم قلب این مناسبت را به هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمــــــــــــــــــــــــــــــه تبریک می گویم!!! :o :o :) :)

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 62 بار
سپاس‌های دریافتی: 114 بار
تماس:

پست توسط Fantoom121 » جمعه 6 بهمن 1385, 7:59 pm

من هم تولد 1 سالگی سايت عزيزمون سنترال کلوب رو تبريک ميگم آميدوارم هميشه اين جمع دوستانه و دوستداشتنی
کنار هم بمونّد و تولد 10 سالگی سنترال کلوب رو به هم تبرييک بگيم با ارزوی موفقيت روز افزون برای همه دوستان و مديران عزيز اميدوارم هميشه يادمون باشه که ما يک گروهييم و هميشه ميتونييم بهتريين باشيم

:( :) :) :)
 تصویر
تصویر 
  در خاک غریب پرسه بی انتهاست - هم گریز غربتم زادگاه من کجاست؟ 

Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED » جمعه 6 بهمن 1385, 8:35 pm

منم تولد اين سايت پر طرفدار رو به تمام مديرن اعضا و رييسان گرامی که زحمت فراوانی
برای سايت کشيدند رو تبريک ميگم
و منم خوشحالم که کاربر حداقل مفيدی برايه سايت در اين 9 ماه بوده ام
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile:

:grin:

Old Moderator
Old Moderator
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

پست توسط XELTEK » یک شنبه 15 بهمن 1385, 4:03 pm

منم تبريكات ويزه عرض ميكنم خدمت اقا مهدي گل و اقا فرهاد عزيز !
واقعا" خسته نباشيد !
Winner never quit
Quitter never win

Captain
Captain
محل اقامت: هر جا اینترنت هست... Net.
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

پست توسط DANG3R » سه شنبه 28 فروردین 1386, 4:10 pm

به نظرم تغییر نام این تاپیک هم لازم است چون همه دوست دارند که این سایت سالهای سال به فعالیت خود ادامه دهد و حضور گرم و صمیمانۀ خود را در سایت ادامه دهند هیچ بلکه به ان شدت دهند...
و به نظرم خوبه که اسم این تاپیک از جشن تولد یک سالگی سایت به جشن تولد سایت تغییر پیدا کند چون امیدوارم که سالهای زیادی را در کنار هم خواهیم بود و ما همۀ دوستداران این سایت تمام تلاش خود را می کنیم تا این سایت را سر پا نگه داریم...

به امید روزی که در تاپیک معرفی اعضا فروم کاربران بچه های خود را معرفی کنند و بجه های آنها نیز مانند خودشان فعال و با لیاقت باشند..

:( :( :(
امیدورام که نظر خوبی داده باشم و یک قدم بسیار کوچک برای این سایت برداشته باشم... :o :-D

قفل شده

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”