در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث و مطالب اقتصادی و مالی به بحث بپردازيد
Major I

Major I

نماد کاربر
383

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 31 شهریور 1385 07:14

آرشيو سپاس: 19 مرتبه در 16 پست

كسب درآمد از طريق اينترنت !!!

توسط ae » دوشنبه 18 دی 1385 01:52

سلام دوستان ... در چند سال اخير تو سايت هاي مختلف عناويني مبني بر "در آمد از طريق اينترنت" به صورت رايگان و ... از اين قبيل مباحث رو ديديم ... حالا سوال من اينه :

آيا درآمد از طريق اينترنت و به صورت رايگان امكان داره؟
   آيا اين سايت هايي كه شعارشون "عضويت و درآمد رايگان" و يا "با عضويت در سايت ماهيانه مبلغ قابل توجهي دريافت كنيد" و از اينجور چيزاست آيا واقعاًاين امر شدنيه ؟

لطفاً نظراتتونو بيان كنيد .
آنجا كه عشق فرمان مي دهد ، محال سر تسليم فرود مي آورد .

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15472

تشکر کرده: 10197 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 18 دی 1385 01:59

ae جان
با قاطعيت مي‌تونم بگم در 99 درصد اين موارد کلاهبرداري و دروغ وجود داره و به هيچ وجه وقت با ارزش خودتون رو صرف اين موارد نکنيد، اگر هم سايتي واقعي باشه معمولا اونقدر درامد کمي داره که ارزش وقت گذاشتن و اکانت اينترنت و ... رو نداره
البته شايد سايتهاي سرمايه گذاري سود دهي داشته باشند، اما در هر صورت در امد داشتن تا امکان دريافت هم موضوع ديگري هست
چيزي که خيلي از دوستاني که زماني به اين کار مشغول بودند بهش معترف هستند اينه:
بعد از مدتها تلف کردن وقت به اميد واهي به اين نتيجه رسيدم که از راه تلاش و خوردن نون بازوي خودم خيلي بيشتر اون چيزي که اونها وعده‌ مي‌دهند رو مي‌شه به دست آورد
اين رو از زبان خيلي از اين افراد شنيدم
به هر حال ...
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
627

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 10:58

ناوگان منطقه دوم

آرشيو سپاس: 315 مرتبه در 152 پست

در آمد از طریق اینترنت

توسط Yasser » سه شنبه 19 دی 1385 13:52

ae عزیز
ببینید، بحث درآمد از طریق اینترنت خیلی بحث گسترده و مفصلی هست و یک عبارت خیلی کلیه.
این بحث میتونه شامل جنبه های مختلف تجارت الکترونیک بشه از خرید و فروش های ساده اجناس تا تبادلات عمده بازارهای جهانی نفت و فلزات.

اما بحثی که در این سطوح با فروش CD یا کلاسهای یکروزه و از این قبیل تحت عنوان تجارت الکترونیک یا درآمد رایگان از اینترنت مطرح میشه ، در زمره شاخه ای از بازاریابی و شبکه های پخش آگهی اینترنتی با ساختار هرمی و درختی هست که تبلیغ کنندگان اون از سرشاخه های این شبکه ها هستند و برای کسب زیرگروه ها برای خودشون فعالیت می کنند.
در مجموع به ازای وقت، حال، هزینه های ارتباط و کلا مجموعه هزینه هایی که شما متحمل میشید ، کار در این عناوین اصلاً به صرفه نیست و تا حد زیادی اتلاف عمر هست. به اضافه اینکه سودکلانی که نصیب اون سرشاخه ها از کار شما میشه.
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral

Major II

Major II

نماد کاربر
80

تاريخ عضويت

جمعه 8 دی 1385 14:31

testwow_com

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

توسط farhadno » يکشنبه 1 بهمن 1385 17:00

بله من هم میخواستم بگم که سایتهایی هم هست که با جذب بازاریاب در صدد فروش لوازم و اجناس خود هستند که یکی از آنها
www.iranbin.com  است.
که شما به عنوان بازاریاب میتوانید در آن فعالیت کنید. :shock:

فقط با پرداخت 5000 تومان صاحب سايت شويد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
627

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 10:58

ناوگان منطقه دوم

آرشيو سپاس: 315 مرتبه در 152 پست

توسط Yasser » دوشنبه 2 بهمن 1385 09:24

farhadno عزیز
شما رو به پست قبلی رجوع میدم. موردی که مورد نظر شماست تا حد زیادی مشمول موارد ذکر شده توسط بنده و ادمین محترم هست.
در صورتی که اطلاعات کاملتری در خصوص منظور مورد نظرتون قرار بدین بهتر میشه در موردش صحبت کرد. در خصوص ایجاد بخش مورد نظر شما هم بنده کاملاً مخالفم و اون رو با سیاستهای انجمن مغایر میدونم. البته جای بحث و ایراد دلایل مستدل و مستند و قانونی شما همیشه باز هست و قابل بررسی.
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral

Major II

Major II

نماد کاربر
80

تاريخ عضويت

testwow_com

توسط farhadno » دوشنبه 2 بهمن 1385 12:36

بله من حتما در این مورد برای شما دلایلی خواهم آورد....
پس شما اگر با این تبلیغات در این انجمن مخالفید ... من هم امضای خود را تغییر میدهم تا در این باره در این سایت تبلیغ نشود ولی اگر برای شما ایرادی نداشته باشد امضای من به همین صورت باقی بماند.
به شما و تمام مدیران این سایت خسته نباشید میگویم  :razz:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15472

تشکر کرده: 10197 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 2 بهمن 1385 12:58

farhadno جان
با تبليغ و بحث در اين مورد مخالفم، اما شما به عنوان يک کاربر اجازه داريد در امضاي خود يک لينک که مغاير با قوانين جاري ايران نباشه قرار بديد، بدون هيچ توضيح اضافي، سايت‌هايي که از نظر قوانين ايران غير مجاز هستند نيز نبايد در امضا قرار گيرند، در بقيه موارد مشکلي نيست و مي‌تونيد لينک سايت رو قرار بديد (لينکها مورد بررسي قرا مي‌گيرند و در صورتي که مشکل داشته باشند ويرايش و يا حذف خواهند شد)
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II

Major II

نماد کاربر
80

تاريخ عضويت

testwow_com

توسط farhadno » دوشنبه 2 بهمن 1385 16:17

Mahdi1944 عزیز...
از راهنمایی شما بسیار سپاسگذارم....
:-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

سه شنبه 6 آذر 1386 13:42

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط dr_internet » سه شنبه 6 آذر 1386 14:09

با سلام خدمت دوست عزيزم.
اخيرا يك سري شركت ها در زمينه كسب در آمد از طريق اينترنت را آغاز كرده اند .البته تمام اين شركت ها معتبر نيستن:x .البته من خودم در اين زمينه با يك شركت معتبر فعاليت مي كنم مي توني به اين آدرس مراجعه كني و اطلاعاتت كامل بشه. لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
من خودم حدود 3 ماه با اين شركت كار مي كنم و تا اين زمان پولمو دريافت كردم :m:a