در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با علم و تكنولوژي به بحث بپردازيد

چگونه تصوري از يک دانشمند داريد؟ ( هرچه در ذهن داريد)

انساني فوق العاده باهوش
4
17%
فردي ديوانه
3
13%
فردي نا موفق در تجارت و ... و روي آوردن به علم
1
4%
انساني معمولي ولي علاقمند به علم
15
65%

کل آرا : 23
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
89

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:31

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 1 پست

توسط asd » جمعه 6 بهمن 1385 23:58

Fantoom121 جان با این اطلاعاتی که از خودتون دادیداگه تک تک مردم دنیا مثل شما بودند که دنیا گلستان می شد :-) .درخصوص مورد شماره 1هم منظور من این بود که مثل بعضی ازهم وطنان که به خارج کشور سفر می کنند ودیگه ایران ومردم ایران رو یادشون میره نشیم :x .                                                                    واین راه حل هایی هم که این پروفسور رضا داده اند لازمه ی به اجرا در اومدنش اینه که فرد از یه قدرت و نظم فکری بالایی برخوردار باشه و با خودش کنار اومده باشه که این خصوصیات در اونهایی که اسلام رو میشناسند وبه احکامش به درستی عمل میکنند بیشتره :o .                                                                                      [size=67](ببین فانتوم جان ادم رو به چه روزی میندازی که مجبورمی کنی گنده تر از دهنم حرف بزنم)

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1575

تاريخ عضويت

شنبه 11 شهریور 1385 13:24

آرشيو سپاس: 252 مرتبه در 138 پست

توسط Sardar » شنبه 7 بهمن 1385 00:02

:D saroman,  جان
اين نظر سنجي رو براي کوتاه مدت (1 يا 2 روز ديگه) گذاشته ام و سوال نظر سنجي عوض مي شود.
ولی از نظری که دادید بسیار سپاسگذارم و امیدوارم سایر دوستان در صورت داشتن نظری خارج از این گزینه ها حتما بیان کنند.  :)
هیهات منا الذلة

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
318

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 16 شهریور 1385 16:00

آرشيو سپاس: 138 مرتبه در 41 پست

توسط Fantoom121 » شنبه 7 بهمن 1385 01:34

سلام دوست خوبم ميدونيد که ما  توی ايران عزيزمون  از  اقليت های  مژبی  هم داريم  به  نظر  شما  ايين  عزيزان  در  
پيشرفت  کشورمون  ايران هيچ  نقشی ندارند ؟  يعنی  فقط  من و شما که  بچه  مسلمونيم ميتونييم کشورمون رو  بسازيم؟  دوست خوبم  فکر  نميکنيد که  ما  همّون  قبل از  هر چيز  اييرانی  هستيم  ازنجاد  پاک  اريا؟
و البته  نقش  اييمان به خداوند يکتا  که  هميشه   در  پيداا کردن راه  کمکمون ميکنه ؟  يعنی  ايين اقليتهای  مزهبی  خداوند  يکتا رو قبول ندارند؟
که البته اين چنين نيست
دوست  گلم خيليی  برام  عزيزی مسل بقيه دوستان خوبم که نشستم اينجاا دارم  برات   مينوييسم    ولی يکم  خارج  از تعسبات
   به موزوع نگاه کنيم  
  با  ارزوی قبولی  عباداتتون در اين ماه  سوگواری  

:(  :smile:  :)

[align=center]پرسه در خاک غریب پرسه بی انتهاست - هم گریز غربتم زادگاه من کجاست؟

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1575

تاريخ عضويت

توسط Sardar » شنبه 7 بهمن 1385 10:53

ببخشيد که پريدم تو گفتگويتان  :grin:
Fantoom121,
انسان قبل از هر چيزي مسلمان است چيزي که بيان شده است اين است که تمامي افراد از زمان تولد از هر آيين و نژاد تا قبل از سن بلوغ مسلمان است.
بعد حالا من نفهميدم شما سر چه بحث ميکنيد چيزي که است اين است که مسلمان بودن فقط به اسم و رسم نيست مسلمان آن است که دروغ نگويد و ريا و کم فروشي نکند. دزدي نکند. اسراف و تن پروري نکند و...
حالا اگر تمامي مسلمانان شرع را رعايت کنند آيا باز هم امت و همچنين ملت ما باز هم در عقب ماندگي سير خواهد کرد.؟
هیهات منا الذلة

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
89

تاريخ عضويت

توسط asd » شنبه 7 بهمن 1385 11:45

سلام فانتوم جان  :smile:  :) .عزیزم همان طور که کشور عزیزما ایران از اقلیت های مذهبی مختلفی تشکیل شده از نجادهای مختلفی هم تشکیل شده 8) .(به طور مثال خودم که از لحاظ نجادی یه ارتباطی با عرب های کاظمین دارم)حالا تکلیف اون  هم وطنانی که از نجاد پاک اریا نیستند چی هست؟پس نیاز به یه رویه ی اجتماعی ای هست که تمامی اعضای یه جامعه خارج ازهر تعصبی بتوننددر سایه ی اون به راحتی زندگی کنند.  :(

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
318

تاريخ عضويت

توسط Fantoom121 » شنبه 7 بهمن 1385 14:59

Sardar نوشته است:ببخشيد که پريدم تو گفتگويتان  :grin:
Fantoom121,
انسان قبل از هر چيزي مسلمان است چيزي که بيان شده است اين است که تمامي افراد از زمان تولد از هر آيين و نژاد تا قبل از سن بلوغ مسلمان است.
بعد حالا من نفهميدم شما سر چه بحث ميکنيد چيزي که است اين است که مسلمان بودن فقط به اسم و رسم نيست مسلمان آن است که دروغ نگويد و ريا و کم فروشي نکند. دزدي نکند. اسراف و تن پروري نکند و...
حالا اگر تمامي مسلمانان شرع را رعايت کنند آيا باز هم امت و همچنين ملت ما باز هم در عقب ماندگي سير خواهد کرد.؟

سلام  سردار  عزيزم کجای  آقا  نيستی؟  خواهش ميکنم آقاا اين بهس  خودتونه    چه حرفيه  شوما  سروريد  دوست  خوبم  ولی  آنسان قبل از  هر چيزی  آدمه   بعد چيزای  ديگه   اسلام هم يکی  از   وجوه  اصلی ما  مسلمين است ولی  اين هرف شما يعنی قير مسلمين  انسان نيستند؟ من به شخصه
به تمام  اديان  اهترام ميزارم  در  ضمنه اين که شديدا از دينم همايت ميکنم  و معتقدم  ما   اول انسانيم و ازاده   دوست خوبم   و اينکه هر آنسانی  قبل از سن بلوق  مسلمان  است  عزيزم  کجا بيان  شده  ؟  مسلما  در قران  نديدم  من اين هرف رو  در سورتی که  شما ديديد  اسم سوره و آيه  شريفه رو زکر  کنيد  ممنونم  دوست خوبم
   :)

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
318

تاريخ عضويت

توسط Fantoom121 » شنبه 7 بهمن 1385 15:02

asd نوشته است:سلام فانتوم جان  :smile:  :) .عزیزم همان طور که کشور عزیزما ایران از اقلیت های مذهبی مختلفی تشکیل شده از نجادهای مختلفی هم تشکیل شده 8) .(به طور مثال خودم که از لحاظ نجادی یه ارتباطی با عرب های کاظمین دارم)حالا تکلیف اون  هم وطنانی که از نجاد پاک اریا نیستند چی هست؟پس نیاز به یه رویه ی اجتماعی ای هست که تمامی اعضای یه جامعه خارج ازهر تعصبی بتوننددر سایه ی اون به راحتی زندگی کنند.  :(

سلام دوست  گلم  من به همه  اديان  و نجادها  به جز  سهيونيستهای  کسيف    اهترام  ميزارم  و همه   برام مهترمند
   در  ضمن مخلصيم خيلی
:)  :)  :)  :)

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
89

تاريخ عضويت

توسط asd » شنبه 7 بهمن 1385 15:45

سلام دوستان :) .من این رو هم بگم که یه موقع دوستان فکر نکنند که حتما چون من از دین اسلام یه جورهایی در این چند پست آخری حمایت کردم پس حتما خیلی آدم کار درستی هستم ها نه :x .                                                                                                                                                                                                   ما هم چاکریم :grin:

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1575

تاريخ عضويت

توسط Sardar » شنبه 7 بهمن 1385 16:35

Fantoom121,  جان
شما خودت سروري اين حرف ها چيه  :)  :grin:  :-D
به نظرم آيه اي در اين مورد در قرآن نيست  :-(  بلکه فکر مي کنم در اين مورد حديثي شنيده ام.
اما در مورد ديگر انسان ها
تمامي انسان ها تا قبل از سن بلوغ پاک و معصوم هستند و اگر گناهي را مرتکب مي شوند از روي ناداني وي است که از همين جا هر که در کودکي فوت کرد به بهشت مي رود. و مسلمان يعني سلم يعني در سلامت و امنيت و کودک نيز در سلامت و امنيت است.
هیهات منا الذلة

Major I

Major I

no avatar
430

تاريخ عضويت

جمعه 14 اردیبهشت 1386 10:30

آرشيو سپاس: 17 مرتبه در 12 پست

توسط machkol » يکشنبه 14 بهمن 1386 18:32

آقا اين نجاد پاک آريا يعني چي؟فحشه؟یعنی هرکی آریایی نباشه پاک نیست یا هرکی آرایی باشه عاری از گناه و آلودگیه؟
غیر ممکن است که در نهایت آنچیزی نشویم که مردم فکر می کنند هستیم.
ژولیوس سزار

قبلي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان

phpBB | CentralClubs