در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

ورود نابازيگر‌ها در تلويزيون اتفاق خوشايندي نيست

توسط Leila » پنج شنبه 28 دی 1385 02:18

ارژنگ اميرفضلي معتقد است: ورود يك سري نابازيگر‌ به مجموعه‌هاي تلويزيوني كه براي بيننده هم جذاب نيست، بزرگترين ضعف بازيگري در تلويزيون است كه اصلا اتفاق خوشايندي نيست.
    اين بازيگر كه به زودي در مجموعه‌ي تلويزيوني 90 شبي «سلام» ايفا نقش خواهد كرد در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: در اين مجموعه نقش پسري 35 ساله و دايي خانواده را بازي مي‌كنم كه فارغ‌التحصيل رشته‌ هنرهاي تجسمي است كه بيشتر زمان خود را در اتاق خودشان، فيلم ديدن، نقاشي كردن و غيره سپري مي‌كند و معمولا در خودش است.
    وي درباره‌ي كامل نبودن فيلمنامه و تاثير آن در روند كاري بازيگر اظهار كرد: مجموعه‌ي تلويزيوني«سلام» اپيزوديك است و اول و آخر داستان‌هايي كه در اختيار داريم مشخص است.
    اميرفضلي با بيان اين مطلب كه حضور «گلاب آدينه» به عنوان بازيگردان در اين مجموعه خيلي خوب و موثر است اظهار كرد: وقتي بازيگر هستي خيلي چيزها را نمي‌بيني. در صورتي كه وقتي در آن تغيير ايجاد مي‌شود بيننده آن را مي‌فهمد و تشخيص مي‌دهد.
    اين بازيگر در پايان اضافه كرد: گلاب آدينه بر روي چيزهايي تاكيد مي‌كند كه خود من تا به حال روي آن‌ها دقت نداشته‌ام و نمي‌دانيم چه ايراداتي است. در حالي كه وقتي ايردهاي ريزريز كنار هم قرار مي‌گيرند تغييرات زيادي ايجاد مي‌شود.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان