در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

«پرواز در حباب» كليشه‌هاي مرسوم را مي‌شكند

توسط Leila » چهارشنبه 4 بهمن 1385 01:06

نويسنده مجموعه تلويزيوني پرواز در حباب گفت: اين مجموعه كليشه‌هاي مرسوم در جامعه را مي‌شكند و مخاطب را با نتيجه‌گيريهاي نويني روبرو مي‌كند.  

    عليرضا كاظمي پور ضمن بيان مطلب فوق در گفت وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: ما هميشه در همه مجموعه ها و فليمها مي بينيم كه معتاد به راحتي ترك مي كند و يكي ازاهداف ما اين بود كه اين ذهنيت غلط مردم از بين برود.در اين مجموعه حقيقت به تصوير كشيده مي‌شود و معتاد نمي تواند ترك كند زيرا كار سخت و طاقت فرسايي است كه به راحتي نمي توان آن را انجام داد.
    وي در مورد داستان اين مجموعه گفت: هدف اول پرواز در حباب تشويق مردم به سوي گروه‌ها و سازمانهاي مردم نهاد ترك اعتياد بود و اين مجموعه بيشتر در صدد هشدار به خانواده ها درباره مخدرهاي صنعتي و شيميايي است.
    وي افزود: هدف بعدي ما پرداختن به سه قطب اعتياد يعني تاجران، مصرف كنندگان و پليس بود ونقشي كه هركدام از اين قطبها در افزايش يا كاهش اعتياد در جامعه دارند.
    وي در ادامه گفت:كار نوشتن فيلمنامه اين مجموعه كار سخت و طاقت فرسايي بود زيرا در طرح اوليه به مسائل بسياري كه خطوط قرمز به شمار مي‌روند اشاره شده بود و پس از تعديل هاي پي در پي به نتيجه رسيد.
    وي افزود: طرح اوليه اين فيلمنامه را مهرنوش خرسند نوشته بود و قرار بود من به عنوان مشاور در اين پروژه همكاري كنم كه طرح از سوي شبكه مورد قبول واقع نشد.پس از آن داستان را به تنهايي بازنويسي كردم و اين بار تصويب شد و در نهايت پس از رفع اشكالات محتوايي كه شبكه به فيلمنامه وارد كرده بود كار به مرحله اجرا رسيد.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان