روشن شدن سیستم و اتصال خود کار به اینترنت (ای دی اس ال)

در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

مدیران انجمن: SHAHRAM, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

روشن شدن سیستم و اتصال خود کار به اینترنت (ای دی اس ال)

پست توسط Ma3ouD » پنج شنبه 5 بهمن 1385, 5:30 pm

میشه یک کاری کرد که وقتی سیستمو روشن می کنیم خودکار به اینترنت کانکت بشه؟
ADSL

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 211 بار
تماس:

پست توسط Karim1504 » پنج شنبه 5 بهمن 1385, 8:17 pm

کسی نیست جواب بده . برو بچ adsl باز.....منتظریم :(
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain
Captain
محل اقامت: هر جا اینترنت هست... Net.
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

پست توسط DANG3R » پنج شنبه 5 بهمن 1385, 9:42 pm

سلام
من ای دی اس ال دارم ولی همش قطع و وصل می شود.
آی اس پی می گه مشکل پهنای باند است که در حال درست شدن است.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 6 بهمن 1385, 12:25 am

DjBoMBoX جان
ابتدا وارد Properties کانکشن مورد نظر شده و در تب Options تيک گزينه‌ي Prompt for name and password,certificatem etc رو برداريد
در مرحله بعد Sortcut کانکشن مورد نظر رو در StartUp قرار بديد :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD » جمعه 6 بهمن 1385, 9:16 am

Mahdi1944, جان
خیلی ممنون از راهنمایی جامع و کامل شما :razz: :)
دوست عزیز آیا این عمل مشکلی را در بر نمی آورد؟ آخه من از چندتا از دوستان شنیدم که گفتن بهتر است این کار را انجام ندهیم و به صورت دستی کانکت شویم.
میشه راهنماییم کنید :razz:
(باز هم متشکرم خیلی عالی بود)
یا علی

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 6 بهمن 1385, 10:55 am

DjBoMBoX جان
خواهش مي‌کنم :D
در مورد سوالتون هم، درصورتي که امور مالي رو با کامپيوتر خودتون انجام مي‌ديد و امنيت براتون اهميت داره، بهتره که کنترل اتصال با خودتون باشه
در اين حالت اگر سيستم شما ويروسي باشه و يا آلوده به تروجان و ديگر عوامل مخرب مي‌تونه براتون مشکل ساز بشه، در کل بنده هم ترجيح مي‌دم به صورت دستي متصل بشم تا به صورت خودکار
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

Re: روشن شدن سیستم و اتصال خود کار به اینترنت (ای دی اس ال)

پست توسط mohamadaminsh » دو شنبه 29 فروردین 1390, 1:07 pm

سلام اره میشه من راه بهتری را برات انتخاب کردم با ارائه خدمات تماس بگیر وبه انها بگو تا از همان ای اس پی مستقم مک دستگاه خودت را به اینترنت وصل کنند بدون کانکشن

ارسال پست

بازگشت به “شبکه”