در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

2132

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 38 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

گوگل نسخه ويژه ای از مرورگر IE 7 مايکروسافت را منتشر می کند

توسط Mr.Amirhessam » يکشنبه 15 بهمن 1385 01:06

سرويس خبر شبکه آنلاين
يکشنبه 26 آذر 1385


گوگل ، نسخه‌ای سفارشی از مرورگر اينترنت اکسپلورر 7 شرکت مايکروسافت را منتشر کرده است که در آن، موتور جستجوی پيش فرض به جای Windows Live Search ، موتور جستجوی گوگل است.
منبع : ComputerWorld


می خواهيد از دست Windows Live Search راحت شويد؟ گوگل اين کار را برايتان انجام می دهد. گوگل ، نسخه‌ای سفارشی از مرورگر اينترنت اکسپلورر 7 شرکت مايکروسافت را منتشر کرده است که در آن، موتور جستجوی پيش فرض به جای Windows Live Search ، موتور جستجوی گوگل است.

نسخه سفارشی IE 7 را می توانيد از  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  دانلود کنيد. با نصب اينترنت اکسپلورر ويژه گوگل ، در کنار موتور جستجوی گوگل می توانيد از Google Toolbar و Home Page شخصی گوگل نيز استفاده کنيد.

Tony Chor ، مدير بخش Microsoft Group Program شرکت مايکروسافت در نوشته ای به Microsoft IEBlog ، اظهار داشته که گوگل و ديگر شرکتها - از جمله ياهو و USAToday.com - اين نسخه از مرورگر مايکروسافت را با استفاده از کيت توسعه نرم افزاری موسوم به  Internet Explorer Administration Kit سفارشی کرده اند. وی در نوشته اش به اين موضوع اشاره کرده که مايکروسافت اين کيت توسعه نرم افزاری را برای توسعه دهندگان مختلف منتشر کرده تا آن را مطابق نيازهای خود سفارشی کنند.
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 11 مهمان