در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

اخراج شده

no avatar
79

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 تیر 1385 18:50

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط valizadeh4 » يکشنبه 11 تیر 1385 19:55

سلام دوستان
من امروز رفتم ولي اين تاپيك رو نديده بودم يهو ديدم سيا ساكتي و اينا بودن پرس خانومه كردم عين همين چيزا رو گفت و قيمتش 4500 تومان و اگر اشتباه نكنم 3 سيدي بود و تو جعبه بسيار با كيفيتي و پلوم بود اگر كسي رايت شده اين رو داره اگر زحمتي نيست برام پست كنه هزينش رو مي ده آخه 4500 تومان براي 3 سي دي خيلي هست اگر پست و سي دي خام رو حساب كني 4500 نمي شه

ممنون
باي

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » دوشنبه 12 تیر 1385 00:20

گول سي ديش رو نخوريد آشغال به تمام معنا هست! با نخريدن چيني آشغالهايي به پيشرفت صنعت نرم افزاري کشور کمک کنيد! :-P
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 12 تیر 1385 01:06

Mohammad 1985 فكر مي‌كنم شما يا با نام ايراني بودن اون مشكل داريد و يا با نويسندگان اون
كمپاني‌هاي بزرگ دنيا پله به پله از آتاري تا سوپر نينتندو و الي ْآخر پيش رفتند و در اون زمان هم تمام مردم دنيا محصولات اونها رو خريدند تا به اينجا رسيدند، طراحي يك انجين گرافيك يعني طراحي از 0 تا 100 (از هيچ تا همه چيز) و اين در يك مرحله و ظرف مدت حدود 13 سال صورت گرفته، از نظر گرافيك به نظر مي‌رسه چيزي حدود 2 سال با جهان فاصله داره كه بنا به گفته سازندگان اون در حال استاندارد سازي كامل DX9 هستند و اين يعني به روز شدن كامل انجين گرافيكي و گرافيكي در حد استانداردهاي روز دنيا، به نظر من اين كار از افتخارات برنامه نويسان ايراني هست كه حتي اگر آشغالترين گيفيت رو داشته باشه براي دلگرمي و دادن اميد به سازندگانش بايد به اونها كمك كرد و اون رو در صورت امكان خريد، حال اينكه كيفيت اون چيزي مابين PS1 و PS2 هست كه اين بسيار عالي هست (در مرحله اول)
پس لطفا مسخره باتزي رو كنار بگذاريد و واقع بينانه برخورد كنيد، اين نتونسته انتظارات شما رو برآورده كنه كه اين هم ممكنه ريشه در مواريد كه بالا گفتم داشته باشه دليل بر اين نمي‌شه كه در مورد نتيجه بيش از 13 سال تحقيق و مطالعه رو مورد تمسخر قرار بديد  :x
پس منطقي فكر كنيد و درست قضاوت كنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تاريخ عضويت

کرج پلاک 43!

توسط Mohammad 1985 » دوشنبه 12 تیر 1385 01:33

من منطقي هستم و دراين مورد کاملا جدي گفتم!!
در ضمن اين بازي در تهران پخش شد و بعد از چند روز به دليل مشکلات زياد اون رو جمع کردن!
يه چيز ديگه و يکي ديگر از شاهکار هاي اين بازي اينکه اگه شما به يه عابر تصادف کنيد بازي بدون هيچ اخطاري از باري مياد بيرون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اين هم اوج فکر سازندگانش بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سيو کردن نداره!!!!!!!!!!!! شرکتي که هنوز هم بخش بازي سايتش در حال احداث هست و نميشه اطلاعاتي ازش فهميد!!!!
من نمي دونم چرا شما اينقدر دم از اين بازي مي زنيد! اين بازي بايد بسيار بهتر از اين ميشد!!!!!!!
البته از مهندسان دانشگاه آزاد بيشتر از اين نميشه انتظار داشت!!!
اميدوارم اين پست رو پاک نکنيد!
جکسون براون

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تاريخ عضويت

کرج پلاک 43!

توسط Mohammad 1985 » دوشنبه 12 تیر 1385 01:49

با مايکروسافت توانا اصلا موافق نيستم!
ولي به هر حال تسليم!   :sad:  :lol:
YOU WIN  :smile:
جکسون براون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 12 تیر 1385 02:02

Mohammad 1985 عزيز، خوشحالم كه قانع شديد، اما اينجا بحث برد و باخت نيست، و ما همگي براي بالابردن سطح علمي خودمون اينجا جمع شديم و نه چيزي جز اين  :D

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

اخراج شده

no avatar
79

تاريخ عضويت

توسط valizadeh4 » دوشنبه 12 تیر 1385 09:53

سلام دوستان
شما مي گيد جمع شده ولي الان تو بازار كامپيوتر شيراز كه بود داشت مي فروخت 4500 تومان و با بسته بندي عالي
حالا تكبيف چيه ؟؟؟بخريم؟؟؟نخريم؟؟؟رايت كنيم روش؟؟؟؟

ممنون
باي

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 12 تیر 1385 11:52

valizadeh4 بستگي به خودتون داره و اينكه چقدر مشتاق ديدن بازي هستيد
به هر حال نسخه اصلي و نهايي وارد بازار نشده و هر چه بوده با هر نوع بسته بندي احتمالا سري اول هست و مشكلاتي كه محمد عزيز اشاره كردند رو داره
بهتره اون رو كپي كنيد تا هم تست كرده باشيد و هم هزينه كمتري داده باشيد و يا هم نخريد  :?

اخراج شده

no avatar
79

تاريخ عضويت

توسط valizadeh4 » دوشنبه 12 تیر 1385 14:17

سلام مهدي جان
كسي اينجا رايت كرده نداره برام پست كنه هزينش رو مي دم چون اگر حساب كني ارزون تر از 4500 در مياد

باي

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

پنج شنبه 25 اسفند 1384 19:52

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط Taher » دوشنبه 12 تیر 1385 16:52

valizadeh4 نوشته است:سلام مهدي جان
كسي اينجا رايت كرده نداره برام پست كنه هزينش رو مي دم چون اگر حساب كني ارزون تر از 4500 در مياد

باي

واقعا دید شما خجالت آوره. (ببخشید خیلی رک میگم، من مخلص شما هستم... ولی این پست شما من رو به عنوان یک برنامه نویس خیلی رنج داد)
متاسفانه ایرانی ها به خرید سی دی 500 تومانی عادت کرده اند و 4500 برای 3 سی دی برایشان...
این هم حمایت از برنامه نویس داخلی و....
ای کاش میشد ایران هم قانون کپی داشت و مردم چند میلیون پول ویندوز و آفیس و فتوشاپ و... که روی سیستمشون دارند میدادند تا لااقل کمی انصاف پیدا میکردیم!

بگذریم...

قبلي