سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

New Member

نماد کاربر
6

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 22 دی 1385 07:32

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط Piano Man » پنج شنبه 19 بهمن 1385 23:58

فقط در تاييد 3 پست آخر

هرچه گفتم سخنان دلسوزانه  يک دوست به دوستان همکارش بود، براي آنچه که وجدان کاري گفته ميشه.

خدا مي دونه خود من ،وقتي لازمه حتي پستهاي اعضا انجمن هاي ديگه رو هم که اصلاً نمي شناسم رو هم با ذکر نام کاربريشون نقل قول مي کنم.

به هر حال با آنکه اهل بحث نيستم در جواب دوست خوبمMohsen1001,

براي مثال در حدي که مي تونم وقت بگذارم

به نظر مي ياد مرجع معتبر wikipedia  از تاپيک آموزش سخت افزار (کامل) شما بدون ذکر منيع کپي برداري کرده.

از اين موردا زياده من اصلاً نه مي خوام شما رو خداي نکرده به مبارزه بطلبم و نه اصلاً وقتشو دارم و نه شايد به قول دوستمون توانشو .

خوب گفت (جبران خليل جبران)

"انسانها دو دسته اند : آنان كه خوابند در روشنايي و آناني كه بيدارند در تاريكي ."

ولي شما هم بدونيد به گفته شکسپير : "تملّق خوراك ابلهان است "

در آخر عذر خواهي مي کنم از دوستان نازنين و تشکر که تو اين مدت کوتاه از انجمنتون چيزاي زيادي ياد گرفتم

اميدوارم منم تونسته باشم به شما چيزهايي رو ياد داده باشم.

براي هميشه خدا نگهدار
Life is like a Piano...White keys represent happines, and Black keys for sorrow; But only when you go through the White and Black keys hear the Music of Life

Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » جمعه 20 بهمن 1385 00:08

HAMEDDEHGHANI,
متاسفانه شما باز هم طفره رفتيد از اعلام تاپيک بدون منبع !

يه سوال ديگه داشتم شما احياناً اين بخش رو با بخش ادبيات و تاپيک "جملات بزرگان" اشتباه نگرفته ايد؟ :-(  اگر اينگونه هست بفرماييد تا پستها رو منتقل کنم :shock:

Captain I

Captain I

نماد کاربر
364

تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:34

lovelyle0@yahoo.com

آرشيو سپاس: 11 مرتبه در 10 پست

توسط DON LEO » جمعه 20 بهمن 1385 00:14

فکر کنم اگه ما بريم ايشون مطالي ادبيشونو اينجا عرضه کنن بهتر باشه  :::P
خليج هميشه فارس

اخراج شده

no avatar
224

تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 فروردین 1385 23:41

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط ms » جمعه 20 بهمن 1385 01:06

ای بابا  مخش تاب نداره ؟  :P  :P
امروز که محتاج توام جاي تو خاليست
فردا که مي آيي به سراغم نفسي نيست

Major

Major

نماد کاربر
841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » جمعه 20 بهمن 1385 01:28

HAMEDDEHGHANI نوشته است:

اميدوارم منم تونسته باشم به شما چيزهايي رو ياد داده باشم.

براي هميشه خدا نگهدار

با تشکر از شما ؛ من صفصته کردن و طفره رفتن رو به خوبی از شما آموختم!

سپاس فراوان!!
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 20 بهمن 1385 03:39

HAMEDDEHGHANI جان
ضمن عرض خوش‌آمد به شما دوست گرامي
اگر لحن و عنوان بهتري انتخاب مي‌کرديد قطعا به عنوان موضوعي قابل احترام و مهم قابل تقدير بود
به هر حال ...
ببينيد دوست عزيز، جوي که در بسياري از انجمنها حاکم هست، در اين انجمن تقريبا وجود نداره، اينجا ما خودمون رو بالاتر از اونچيزي که هستيم نميدونيم و از اينکه از روي دلسوزي مشکلات رو گوشزد کنند هم واقعا خوشحال خواهيم شد، اما بايد انصاف رو هم در نظر داشت
در مورد ارسالهاي بدون منبع بنده و ديگر مديران و اعضاي شوراي عالي نظارت تمام سعي خود رو مي‌کنيم، حتي بارها شاهد تلاش دوستان عزيزي مثل جناب Fariborz عزيز و ديگر مديران عزيز انجمن براي پيدا کردن منبع اصلي مطالب بودم و در اين مورد هم بارها و بارها تذکرات لازم به دوستان داده شده، اگر کمي در انجمن جستجو کنيد به وضوع اين موارد رو خواهيد يافت، اما اين رو هم توجه داشته باشيد که کنترل کامل بر تمام حدود 80000 پست امکانپذير نيست، شما هم در صورتي که واقعا قصد کمک به رفع اين موضوع رو داريد مي تونيد در همين تاپيک، در پيام خصوصي و يا از طريق کليد پست‌ها و تاپيک‌هايي که منبع در اونها ذکر نشده رو به ما گزارش کنيد و لينک اصلي منبع رو هم ارسال کنيد، مطمئن باشيد به دقت بررسي و در صورت تاييد به پست اضافه شده (همونطور که تا کنون نيز بوده است) و در صورت نياز با کاربر ارسال کننده صحبت خواهد شد
پس اگر واقعا علاقه به کمک داريد و قصد شما خير هست، بسم‌الله ....
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II

Captain II

no avatar
5147

تاريخ عضويت

شنبه 30 اردیبهشت 1385 14:30

گشتم نبود نگرد نیست.

آرشيو سپاس: 152 مرتبه در 103 پست

توسط DJ.HAMED » جمعه 20 بهمن 1385 09:20

سلام :)
به نظر من تاپيک قفل بشه بهتر نيست چون که داره همين طور الکی زياد ميشه  :x

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

توسط Kingman_62 » جمعه 20 بهمن 1385 09:43

DJ.HAMED نوشته است:سلام :)
به نظر من تاپيک قفل بشه بهتر نيست چون که داره همين طور الکی زياد ميشه  :x

الکی؟!
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain II

Captain II

no avatar
5147

تاريخ عضويت

شنبه 30 اردیبهشت 1385 14:30

گشتم نبود نگرد نیست.

آرشيو سپاس: 152 مرتبه در 103 پست

توسط DJ.HAMED » جمعه 20 بهمن 1385 09:49

Kingman_62,
آره ايشان که هيچ جايی رو مشخص که نميکنند
که منبع نداره
:-(

Major

Major

نماد کاربر
681

تاريخ عضويت

جمعه 28 مهر 1385 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 105 مرتبه در 64 پست

توسط sir.mohammad » جمعه 20 بهمن 1385 11:18

سلام به همه دوستان
شما فکر نمی کنید این حمله همه جانبه به دوست تازه واردمون HAMEDDEHGHANI  یه کم بی رحمانه باشه ؟
ایشون حتما موردی رو دیدن که گفتن و من از لحن صحبت و موضع گیری های اشون فهمیدم که فقط برای دلسوزی این حرف رو زدن
و از همه دوستان تقاضا دارم برای حفظ شان انجمن ( که توی کل فروم های فارسی به دوستانه ترین جمع مشهوره ) مثل آقای ms  پست ننویسن

گویند به همه مردم عالم گله خویش
                                پیش كه روم من كه ز عالم گله دارم

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2294

تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385 13:56

_*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _

آرشيو سپاس: 1176 مرتبه در 362 پست

توسط Ma3ouD » جمعه 20 بهمن 1385 12:09

sir.mohammad نوشته است:سلام به همه دوستان
شما فکر نمی کنید این حمله همه جانبه به دوست تازه واردمون HAMEDDEHGHANI  یه کم بی رحمانه باشه ؟
ایشون حتما موردی رو دیدن که گفتن و من از لحن صحبت و موضع گیری های اشون فهمیدم که فقط برای دلسوزی این حرف رو زدن
و از همه دوستان تقاضا دارم برای حفظ شان انجمن ( که توی کل فروم های فارسی به دوستانه ترین جمع مشهوره ) مثل آقای ms  پست ننویسن

دوست عزیز ما که حرف خاصی به این دوستمون نزدیم.ما فقط از ایشون می خواهیم که حرفشون رو با دلیل و مدرک بیان کنند نه این که روو هوا یک چیزی بگن
من مطمئن هستم که هیچ کسی در این انجمن قصد توهین به شخصی یا موضع گیری نسبت به آن را ندارد.فقط سند برای ما بیاورد که مدیران انجمن مشکل کار خودشان را بفهمند و رفعش کنند(البته بعید می دونم بتونن سند بیارن)
موفق باشید.
یا علی

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » جمعه 20 بهمن 1385 12:51

دوستان عزيز و محترم.
دوست عزيزمان آقاي HAMEDDEHGHANI آمدند و انتقادی را کردند حالا بماند که به چه صورت این کار را انجام دادند.
بنده در پست اول از ایشان خواستم که اگر چنین موضوعی را دیده اند که بعید هم نیست به علت حجم زیاد اطلاعات چنین موضوعی وجود داشته باشه برای من لینک را بفرستند هم در این سایت و هم در سایت منبع تا رسیدگی بشه در این مورد ولی حتی از حرف خودشان هم دفاع و چنین کاری را نکردند . در پست اول همه چیز میتوانست تمام بشه.
در آخر هم در تکرار صحبت مهدی جان عرض شود که بهتره همه دوستان و کاربران محترم به امکاناتی که برای آنها فراهم آمده در سایت بیشر دقت کنند برای مثال امکان گزارش خطا   که اگر از این روش استفاده کنید برای گزارش خطایی در تاپیک و یا پست هیچ کدام از این مسائل پیش نخواهد آمد و خیلی بهتر و سریعتر میشود که به این گونه موضوعات رسیدگی شود.
هر مشکلی راه حلی دارد و نباید بدون فکر و عجولانه تصمیم گرفته بشه  :D
با توجه به توضیحات بنده مهدی و محسن جان و سایر دوستان عزیز نیازی به ادامه دادن بحث در این تاپیک نیست و تاپیک قفل شد

با تشکر.

قبلي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان