به نظر شما شرم آور نيست؟؟؟؟؟

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 1 بار
تماس:

پست توسط Piano Man » پنج شنبه 19 بهمن 1385, 11:58 pm

فقط در تاييد 3 پست آخر

هرچه گفتم سخنان دلسوزانه يک دوست به دوستان همکارش بود، براي آنچه که وجدان کاري گفته ميشه.

خدا مي دونه خود من ،وقتي لازمه حتي پستهاي اعضا انجمن هاي ديگه رو هم که اصلاً نمي شناسم رو هم با ذکر نام کاربريشون نقل قول مي کنم.

به هر حال با آنکه اهل بحث نيستم در جواب دوست خوبمMohsen1001,

براي مثال در حدي که مي تونم وقت بگذارم

به نظر مي ياد مرجع معتبر wikipedia از تاپيک آموزش سخت افزار (کامل) شما بدون ذکر منيع کپي برداري کرده.

از اين موردا زياده من اصلاً نه مي خوام شما رو خداي نکرده به مبارزه بطلبم و نه اصلاً وقتشو دارم و نه شايد به قول دوستمون توانشو .

خوب گفت (جبران خليل جبران)

"انسانها دو دسته اند : آنان كه خوابند در روشنايي و آناني كه بيدارند در تاريكي ."

ولي شما هم بدونيد به گفته شکسپير : "تملّق خوراك ابلهان است "

در آخر عذر خواهي مي کنم از دوستان نازنين و تشکر که تو اين مدت کوتاه از انجمنتون چيزاي زيادي ياد گرفتم

اميدوارم منم تونسته باشم به شما چيزهايي رو ياد داده باشم.

براي هميشه خدا نگهدار
Life is like a Piano...White keys represent happines, and Black keys for sorrow; But only when you go through the White and Black keys hear the Music of Life

Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1472 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 » جمعه 20 بهمن 1385, 12:08 am

HAMEDDEHGHANI,
متاسفانه شما باز هم طفره رفتيد از اعلام تاپيک بدون منبع !

يه سوال ديگه داشتم شما احياناً اين بخش رو با بخش ادبيات و تاپيک "جملات بزرگان" اشتباه نگرفته ايد؟ :-( اگر اينگونه هست بفرماييد تا پستها رو منتقل کنم :shock:

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: lovelyle0@yahoo.com
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 17 بار
تماس:

پست توسط DON LEO » جمعه 20 بهمن 1385, 12:14 am

فکر کنم اگه ما بريم ايشون مطالي ادبيشونو اينجا عرضه کنن بهتر باشه :::P
خليج هميشه فارس

اخراج شده
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط ms » جمعه 20 بهمن 1385, 1:06 am

ای بابا مخش تاب نداره ؟ :P :P
امروز که محتاج توام جاي تو خاليست
فردا که مي آيي به سراغم نفسي نيست

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار

پست توسط SORENA » جمعه 20 بهمن 1385, 1:28 am

HAMEDDEHGHANI نوشته شده:

اميدوارم منم تونسته باشم به شما چيزهايي رو ياد داده باشم.

براي هميشه خدا نگهدار

با تشکر از شما ؛ من صفصته کردن و طفره رفتن رو به خوبی از شما آموختم!

سپاس فراوان!!
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 20 بهمن 1385, 3:39 am

HAMEDDEHGHANI جان
ضمن عرض خوش‌آمد به شما دوست گرامي
اگر لحن و عنوان بهتري انتخاب مي‌کرديد قطعا به عنوان موضوعي قابل احترام و مهم قابل تقدير بود
به هر حال ...
ببينيد دوست عزيز، جوي که در بسياري از انجمنها حاکم هست، در اين انجمن تقريبا وجود نداره، اينجا ما خودمون رو بالاتر از اونچيزي که هستيم نميدونيم و از اينکه از روي دلسوزي مشکلات رو گوشزد کنند هم واقعا خوشحال خواهيم شد، اما بايد انصاف رو هم در نظر داشت
در مورد ارسالهاي بدون منبع بنده و ديگر مديران و اعضاي شوراي عالي نظارت تمام سعي خود رو مي‌کنيم، حتي بارها شاهد تلاش دوستان عزيزي مثل جناب Fariborz عزيز و ديگر مديران عزيز انجمن براي پيدا کردن منبع اصلي مطالب بودم و در اين مورد هم بارها و بارها تذکرات لازم به دوستان داده شده، اگر کمي در انجمن جستجو کنيد به وضوع اين موارد رو خواهيد يافت، اما اين رو هم توجه داشته باشيد که کنترل کامل بر تمام حدود 80000 پست امکانپذير نيست، شما هم در صورتي که واقعا قصد کمک به رفع اين موضوع رو داريد مي تونيد در همين تاپيک، در پيام خصوصي و يا از طريق کليد تصویر پست‌ها و تاپيک‌هايي که منبع در اونها ذکر نشده رو به ما گزارش کنيد و لينک اصلي منبع رو هم ارسال کنيد، مطمئن باشيد به دقت بررسي و در صورت تاييد به پست اضافه شده (همونطور که تا کنون نيز بوده است) و در صورت نياز با کاربر ارسال کننده صحبت خواهد شد
پس اگر واقعا علاقه به کمک داريد و قصد شما خير هست، بسم‌الله ....
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED » جمعه 20 بهمن 1385, 9:20 am

سلام :)
به نظر من تاپيک قفل بشه بهتر نيست چون که داره همين طور الکی زياد ميشه :x

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 147 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 » جمعه 20 بهمن 1385, 9:43 am

DJ.HAMED نوشته شده:سلام :)
به نظر من تاپيک قفل بشه بهتر نيست چون که داره همين طور الکی زياد ميشه :x

الکی؟!
 تصویر

تصویر

Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED » جمعه 20 بهمن 1385, 9:49 am

Kingman_62,
آره ايشان که هيچ جايی رو مشخص که نميکنند
که منبع نداره
:-(

Major
Major
محل اقامت: تهران
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

پست توسط sir.mohammad » جمعه 20 بهمن 1385, 11:18 am

سلام به همه دوستان
شما فکر نمی کنید این حمله همه جانبه به دوست تازه واردمون HAMEDDEHGHANI یه کم بی رحمانه باشه ؟
ایشون حتما موردی رو دیدن که گفتن و من از لحن صحبت و موضع گیری های اشون فهمیدم که فقط برای دلسوزی این حرف رو زدن
و از همه دوستان تقاضا دارم برای حفظ شان انجمن ( که توی کل فروم های فارسی به دوستانه ترین جمع مشهوره ) مثل آقای ms پست ننویسن
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

گویند به همه مردم عالم گله خویش
پیش كه روم من كه ز عالم گله دارم

Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD » جمعه 20 بهمن 1385, 12:09 pm

sir.mohammad نوشته شده:سلام به همه دوستان
شما فکر نمی کنید این حمله همه جانبه به دوست تازه واردمون HAMEDDEHGHANI یه کم بی رحمانه باشه ؟
ایشون حتما موردی رو دیدن که گفتن و من از لحن صحبت و موضع گیری های اشون فهمیدم که فقط برای دلسوزی این حرف رو زدن
و از همه دوستان تقاضا دارم برای حفظ شان انجمن ( که توی کل فروم های فارسی به دوستانه ترین جمع مشهوره ) مثل آقای ms پست ننویسن

دوست عزیز ما که حرف خاصی به این دوستمون نزدیم.ما فقط از ایشون می خواهیم که حرفشون رو با دلیل و مدرک بیان کنند نه این که روو هوا یک چیزی بگن
من مطمئن هستم که هیچ کسی در این انجمن قصد توهین به شخصی یا موضع گیری نسبت به آن را ندارد.فقط سند برای ما بیاورد که مدیران انجمن مشکل کار خودشان را بفهمند و رفعش کنند(البته بعید می دونم بتونن سند بیارن)
موفق باشید.
یا علی

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » جمعه 20 بهمن 1385, 12:51 pm

دوستان عزيز و محترم.
دوست عزيزمان آقاي HAMEDDEHGHANI آمدند و انتقادی را کردند حالا بماند که به چه صورت این کار را انجام دادند.
بنده در پست اول از ایشان خواستم که اگر چنین موضوعی را دیده اند که بعید هم نیست به علت حجم زیاد اطلاعات چنین موضوعی وجود داشته باشه برای من لینک را بفرستند هم در این سایت و هم در سایت منبع تا رسیدگی بشه در این مورد ولی حتی از حرف خودشان هم دفاع و چنین کاری را نکردند . در پست اول همه چیز میتوانست تمام بشه.
در آخر هم در تکرار صحبت مهدی جان عرض شود که بهتره همه دوستان و کاربران محترم به امکاناتی که برای آنها فراهم آمده در سایت بیشر دقت کنند برای مثال امکان گزارش خطا تصویر که اگر از این روش استفاده کنید برای گزارش خطایی در تاپیک و یا پست هیچ کدام از این مسائل پیش نخواهد آمد و خیلی بهتر و سریعتر میشود که به این گونه موضوعات رسیدگی شود.
هر مشکلی راه حلی دارد و نباید بدون فکر و عجولانه تصمیم گرفته بشه :D
با توجه به توضیحات بنده مهدی و محسن جان و سایر دوستان عزیز نیازی به ادامه دادن بحث در این تاپیک نیست و تاپیک قفل شد

با تشکر.

قفل شده

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”