ایجاد خاصیت صفحه پیدا کن

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4175 بار
تماس:

ایجاد خاصیت صفحه پیدا کن

پست توسط ganjineh » جمعه 20 بهمن 1385, 1:51 am

با توجه به اینکه حجم مطالب در یک سری از تاپیکها زیاد شده (که تعدادشان هم زیاد است ) و دارای صفحات زیادی شده اند و پیدا کردن بعضی از صفحات انها وقت گیر و سخت است به نظر من اگر برنامه ای ایجاد شود که با دادن عدد صفحه مورد نظر راحت تر به ان صفحه رسید عالی است :-(
البته من در بعضی از سایتها این مساله را دیده ام مثل سایت پرشین تولز :-o

حال نظر دوستان چیست ؟
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 20 بهمن 1385, 2:28 am

HRG جان
منظور شما برام روشن نيست، اگر ممکنه نمونه‌اي رو در اينجا و يا پيام خصوصي ارسال کنيد تا در صورت امکان اون رو اجياد کنم :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I
Major I
تماس:

پست توسط ganjineh » جمعه 20 بهمن 1385, 2:41 am

Mahdi1944, عزیز
ببین دوست من زمانی که یک تاپیک چند صفحه ای را باز می کنید بالا و پایین ان نوشته رفتن به صفحه ... یا صفحه بعدی و صفحه قبلی با یک سری شماره صفحه از یک تا...
در ان قسمت ان طور که صلاح است و امکان دارد برنامه ای نصب شود که مثلا اگر زدیم صفحه 12 برود همان صفه 12 و سریعتر :-o

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 20 بهمن 1385, 4:03 am

HRG جان
موضوع رو بررسي ميکنم :D
اگر ممکنه نمونه‌آي از سايتي که چنين امکاني رو ايجاد کرده باشند برام ارسال کنيد ممنون مي‌شم :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » جمعه 20 بهمن 1385, 12:38 pm

اين امکان در فروم هاي VB وجود داره ولي فکر ميکنم در BB هم بشه انجامش داد :-(
ممنون برسي ميکنيم :D

Major I
Major I
تماس:

پست توسط ganjineh » جمعه 20 بهمن 1385, 3:58 pm

Mahdi1944 نوشته شده:HRG جان
موضوع رو بررسي ميکنم :D
اگر ممکنه نمونه‌آي از سايتي که چنين امکاني رو ايجاد کرده باشند برام ارسال کنيد ممنون مي‌شم :D

من یکی از تاپیکهای پر صفحه سایت پرشین تولز را با این [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] انتخاب کردم که اگر شما به قسمت شمارگان صفحه (هم در بالای صفحه و هم در پایین صفحه ) مراجعه کنید سمت راست ان یک فلش مثلثی رو به پایین می بینید که با کلیک کردن ان منوی انتخاب شماره در ان ظاهر شده و شماره صفحه مورد نظر را در ان وارد کرده و به ان صفحه خواهید رفت :)

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 17 بار
سپاس‌های دریافتی: 19 بار

پست توسط akhmail » جمعه 20 بهمن 1385, 5:12 pm

درسته منهم قبلا" براي رفتن به يک صفحه مورد نظرم با اين مشکل مواجه شدم.
بيستون را عشق کند و شهرتش فرهاد برد.

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”