انتقاد از بعضی دوستان

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

درخواست ايجاد بخش جديد

پست توسط Masoud 007 » چهار شنبه 4 بهمن 1385, 1:16 pm

آقاي مهدي1944 ميشه با در خواست من مبني بر ايجاد بخش جديد متفرقه درباره ي ماشين ها يا آشپزي يا ... موافقت كنيد :-x :-o :? :D
masoud 007

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: سرزمين آريايي
سپاس‌های ارسالی: 25 بار
سپاس‌های دریافتی: 20 بار

پست توسط Mamool » چهار شنبه 4 بهمن 1385, 1:25 pm

Masoud 007,
فكر كنم قبلا اين بخشها ايجاد شده اند :-( البته اگه اشتباه نكنم!
[FONT=Microsoft Sans Serif]
  نمی توانی بالا بروی پس سیب باش تا با افتادنت اندیشه ای بالا  

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » چهار شنبه 4 بهمن 1385, 1:43 pm

Masoud 007 شما این بخشها را در انجمن ندیده اید ؟ :?
موضوع تاپیک شما هم تکراری است لطفا دقت کنید.

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4175 بار
تماس:

انتقاد از بعضی دوستان

پست توسط ganjineh » شنبه 21 بهمن 1385, 6:10 pm

با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی

متاسفانه در بعضی موارد رویت می شود که مطالب ارسالی عده ای از دوستان با انجمنی که ان را ارسال کرده اند از لحاظ جایگاه سنخیت ندارد و این امر بیشتر در بخش سایر گفتگوها بیشتر مشهود است و دوستان بعضی اخبار را در این انجمن ارسال می کنند :-(

از دوستان محترم خواهش می کنم که برای اینکه نظم انجمنها حفظ شود در ارسال مطالب به محتوای ان دقت کرده و در بخش مربوطه ارسال نمایند و ابه هیچ وجه در انجمن های نا مربوط به مطلب یا مطالبی را ارسال نکنند :x

از مدیران محترم سایت نیز تقاضا دارم در صورت رویت چنین مواردی به کاربر مربوطه تذکر دهند :(
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 62 بار
سپاس‌های دریافتی: 114 بار
تماس:

پست توسط Fantoom121 » شنبه 21 بهمن 1385, 9:49 pm

با هرف دوست خوبم کملا موافقم و ازشون خوهش ميکنم چند نمونش رو مثال بزنند تا دوستان
بدونند و بيشتر دقت کنند مخلص همه بچه های خوب و زحمت کش سنترال کلوب هم هستيم

:razz: :razz: :razz: :o :o :-D
 تصویر
تصویر 
  در خاک غریب پرسه بی انتهاست - هم گریز غربتم زادگاه من کجاست؟ 

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4175 بار
تماس:

پست توسط ganjineh » یک شنبه 22 بهمن 1385, 5:29 am

بنا به درخواست دوست خوبم Fantoom121, به عرض برسانم که معمولا مدیران محترم سایت هر وقت متوجه این موضوع شوند سریع به جابجایی تاپیکهی مربوطه اقدام می کنند مخصوصا محسن جان .البته در زمانی که من این تاپیک را نوشتم چند تاپیک خبری در سایر گفتگوها بود که الان جابجا شده اند و لی باز تک تک باز هم هست و هر از گاهی مباحث پزشکی درانجمن علم و فناوری و گاهی دانش عمومی مطرح می شود که در صورت کم ارتباط و بی ار تباط بودن با انجمن مربوطه من ان را به یکی از بخشهای پزشکی منتقل کرده ام .در ضمن در حال حاضر چند تاپیک تاریخی در بخش سایر گفتگوها وجود دارد که متاسفانه در انجمن تاریخ ارسال نشده اند..علی حی الحال برای اینکه خدای نا کرده دوستی از من دلگیر نشود تاپیک خاصی را مثال نمی زنم ولی هنوز از این دسته تاپیکها وجود دارند و فکر می کنم با این تذکر کلی صاحبان این تاپیکها متوجه شده باشند و ان شاء اله دقت بیشتری را در اینده داشته باشند :)
چنانچه از این به بعد مجددا شاهد این موضوع بودم حتما لینک ان را قرار خواهم داد :-o
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 147 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 » یک شنبه 22 بهمن 1385, 9:49 am

موضوعات مربوطه منتقل به شخص ارسال کننده تذکر و موضوع در شوراي عالي سايت در حال رسيدگي مي باشد
با تشکر
موفق باشيد
 تصویر

تصویر

Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1472 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 » یک شنبه 22 بهمن 1385, 4:26 pm

ممنون از حميد جان براي طرح اين موضوع

عزيزان اگه کمي دقت نمايند اصلا کار مشکلي نيست هر خبري که ميخواهيد قرار بديد اول صفحه نخست انجمن را نگاه کنيد به قسمت مربوطه رويد و در ان قسمت هم بخش مربوطه را انتخاب نماييد و تاپيک خود را قرار دهيد.
مثلا خبرهايي که به تلفن همراه مربوط ميشوند نبايد در قسمت متفرقه در مورد تلفن همراه گذاشته شوند بلکه بخش تازه ها و اخبار تلفن همراه مخصوص اينگونه تاپيکهاست و به همين صورت در تمام بخشها.

اگر کمي دقت صورت بگيره نظم و ترتيب بخشها هم بخوبي شکل ميگيره و در اينده وضع مطلوبي رو از جهت دسته بندي مطالب به وجود مياره.

با تشکر از همکاري شما :razz:

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”