در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با موشکهاي زمين به زمين به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

توسط Mr.Amirhessam » دوشنبه 23 بهمن 1385 16:36

Ahmad6644, دوست عزيز
اين نوع موشكهاي دور برد بدون سر جنگي هسته اي و يا شيميايي كارائي چنداني ندارند.
دوما مگه ايران بمب اتم داشته باشه ايرادي داره.
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

Captain

Captain

نماد کاربر
557

تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 آذر 1385 01:22

آرشيو سپاس: 68 مرتبه در 41 پست

توسط torabi89 » دوشنبه 23 بهمن 1385 16:43

امير حسام خان لازم نيست ما بمب هسته اي بفرستيم اگه اين موشک بتونه با اين همه فاصله (البته راستش بعيد ميدنم ) هدف خودش رو دقيق بزنه ممکنه با زدن يکي از ناسيسات پتروشيمي خسارت سنگيني بهشون زد
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)

Captain I

Captain I

نماد کاربر
876

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 آذر 1385 21:23

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 52 پست

توسط Ahmad6644 » دوشنبه 23 بهمن 1385 17:39

اميرحسام ايراد كه داره چون بمب اتم باعث ميشه خيلي از افراد بي گناه كشته بشن و كشتن افراد بي گناه در جنگ خلاف شرع و دينمون هست ، به جاي بمب اتم فقط كافيه دقت موشك رو زياد كرد همون كاري كه با شهاب 3 انجام دادن و يكي از دقيق ترين موشكهاي جهان در كلاس خودش هست
[align=center]در ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ست[/align]

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
318

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 16 شهریور 1385 16:00

آرشيو سپاس: 138 مرتبه در 41 پست

توسط Fantoom121 » دوشنبه 23 بهمن 1385 21:32

[align=center]دوست خوبم  من موافقم ميدونييد هزينه ساخت اين موشکها  چقدر هست  و صرفاً هنوز مشک به اين دقت خيلی کم داريم و برای زدن
پالايشگاه ها معمولا از اين نوع استفاده نميشه و بمبهای  الکترو مقناتيس کاربرد بيشتری دارند و اينکه از لحاظ شرع
مشکل داره دوست خوبم وقتی ميکشند با يد کشت اگر به کشور عزيزمون کوچکترين چشم داشتی بشه
شما فکر ميکونيد  با  سلاح متارف کار جلوميره اون موقه هم با اتم هم با سلاه ميکروبی هم با چنگ هم با دندون بايد جنگيد چون اين
کشور ماست و خاک ما  
البته شخصا به وجود شهاب 6 ا عتقادی ندارم  و هنوز چيزی نشنيدم ازش[/align]

[align=center]پرسه در خاک غریب پرسه بی انتهاست - هم گریز غربتم زادگاه من کجاست؟

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
4104

تشکر کرده: 229 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

توسط Reza6662 » دوشنبه 23 بهمن 1385 21:58

Ahmad6644 نوشته است:اميرحسام ايراد كه داره چون بمب اتم باعث ميشه خيلي از افراد بي گناه كشته بشن و كشتن افراد بي گناه در جنگ خلاف شرع و دينمون هست ، به جاي بمب اتم فقط كافيه دقت موشك رو زياد كرد همون كاري كه با شهاب 3 انجام دادن و يكي از دقيق ترين موشكهاي جهان در كلاس خودش هست

منم با نظر شما در مورد جنگ، کشتار و سلاح های کشتار جمعی موافقم. ولی یک نکته ای هست. ما بارها توسط همسایگان خود به دلائل مختلف، دچار جنگهای ناخواسته شدیم:

* روسها، گرجستان، آذربایجان، ارمنستان، تاجیکستان و ترکمنستان را از خاک ایران جدا کردند. دست آخر نیز تبریز رو اشغال کردن.

* ما در یک نبرد نابرابر، با ترکهای عثمانی در چالدران درگیر شدیم و علیرغم شجاعت، شکست خوردیم.

* افغانستان و بحرین را انگلیسی ها با حیله از ایران جدا کردند و دست آخر، صدام جنایتکار بود که قصد جدا کردن خوزستان را داشت.

با این تفاصیل، من فکر می کنم به طور کلی، کشور ما باید به توان و تکنولوژی هسته ای دست پیدا کنه و در تاسیسات مخفی، همانند دولت اسرائیل، اقدام به تولید حداقل 50 کلاهک هسته ای بکنه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Reza6662 تشکر کرده اند:
iaM_77

Captain I

Captain I

نماد کاربر
876

تاريخ عضويت

توسط Ahmad6644 » دوشنبه 23 بهمن 1385 22:11

دوستان عزيز دين يه چيزيه كه نميشه سرش معامله كرد و دستور خدا رو دور زد ، وقتي خدا ميگه كشتار غير نظاميان در جنگ حرامه يعني كسي به هيچ وجه و دليلي حق انجام اين كار رو نداره ،

يه سئوال از شما هايي كه مي گين بايد سلاح اتمي داشته باشيم دارم :
اگه قرار باشه ما هم مثل اونها دست به قتل و عام غير نظامي ها بزنيم به نظر شما فرق بين ما و اونها هست ؟
واقعا فرقمون چيه ؟ :x
[align=center]در ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ست[/align]

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1575

تاريخ عضويت

شنبه 11 شهریور 1385 13:24

آرشيو سپاس: 252 مرتبه در 138 پست

توسط Sardar » دوشنبه 23 بهمن 1385 22:12

نظر من اين است که داشتن آن فقط به منظور جلوگيري از استفاده دشمن از سلاح هاي غير متعارف عيبي ندارد ولي استفاده از آن بنظر من از پست ترين عمل است که فقط باعث مرگ بيگناهان مي شود.
هیهات منا الذلة

Captain I

Captain I

نماد کاربر
876

تاريخ عضويت

توسط Ahmad6644 » دوشنبه 23 بهمن 1385 22:29

ببين دوست عزيز يه مثال مي زنم :

شما فرض كن يه چاقو همراه داري و توي يه كوچه خلوت كسي جلوت رو ميگيره ، از چاقو استفاده مي كني يا اون رو فقط براي جلو گيري از مقابله به مثل فقط نشونش مي دي و دوباره ميذاري توي جيبت ؟

به سئوال بالا يكم فكر كنيد جواب خودتونو مي گيريد .

يا علي

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
4104

تشکر کرده: 229 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

توسط Reza6662 » دوشنبه 23 بهمن 1385 22:34

Ahmad6644 نوشته است:دوستان عزيز دين يه چيزيه كه نميشه سرش معامله كرد و دستور خدا رو دور زد ، وقتي خدا ميگه كشتار غير نظاميان در جنگ حرامه يعني كسي به هيچ وجه و دليلي حق انجام اين كار رو نداره ،

يه سئوال از شما هايي كه مي گين بايد سلاح اتمي داشته باشيم دارم :
اگه قرار باشه ما هم مثل اونها دست به قتل و عام غير نظامي ها بزنيم به نظر شما فرق بين ما و اونها هست ؟
واقعا فرقمون چيه ؟ :x

دوست عزیز
در جنگ جهانی سوم، دو سوم جمعیت کرهء زمین به وسیلهء بمبهای اتمی کشته خواهند شد و برنده تنها کشورهایی خواهند بود که قدرت برتر نظامی باشند نه قدرت برتر دینی.
آیا می دونید با تسلیحات اتمی موجود، میشه حداقل 4 یا 5 بار، نسل کنونی کرهء زمین رو منقرض کرد و کشت؟
دوست عزیز، در جنگهای مهیب که تاکنون تنها چند مورد اندک نظیر نبرد لنین گراد و نبرد مسکو را شاهد بوده ایم، دین و مقدسات جایی ندارند و هدف، تنها حفظ و نجات مردم و کشور است. در جنگ جهانی سوم، تنها کسانی باقی خواهند ماد که توان اتمی داشته باشند.  :-o
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Reza6662 تشکر کرده اند:
Emint, iaM_77

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

توسط Mr.Amirhessam » دوشنبه 23 بهمن 1385 23:55

Ahmad6644, دوست من
شما دستورات دين اسلام را به صورت كلي بلدي.(ما همه كافر هستيم).
اين از بي تجربگي و كمي اطلاعات شماست.سلاح هسته اي ابزاري بازدارنده و در شرايط سخت تمام كننده مناقشات بزرگ است.كي به شما گفته كه هر كسي بمب اتم داره بايد بر ضد غير نظاميان استفاده كنه.
براي شما مثال ميزنم عزيزم
نيروگاه هسته اي ديمونا و يا  مجتمع زير زميني زكريا به وسيله يك موشك شهاب با كلاهك متعارف نابود ميشود.در شرايط سخت با يك كلاهك هسته اي سنگين اين نيروگاه ها را به طور كلي نابود كرد.
باز هم ميگم بمب اتم فقط براي نابود كردن غير نظاميان نيست.
در دين مبين اسلام هم چنين چيزي گفته نشده.
------------------------------------------------------------------------------
به اميد ايراني اباد و سربلند
--------------------------------------------
به افق  روشن سال 1404 ميانديشم
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1575

تاريخ عضويت

شنبه 11 شهریور 1385 13:24

آرشيو سپاس: 252 مرتبه در 138 پست

توسط Sardar » سه شنبه 24 بهمن 1385 00:17

Ahmad6644,  جان
مگر خداوند در قرآن نمي گويد که خودتان را به بيشرفته ترين تجهيزات مجهز کنيد تا دشمنان خدا و خودتان را بترسانيد.
////////////
اما در مورد مثال شما:
اول از همه سعي مي کنم که از آن کوچه نروم. ( چون تنم نمي خواره  :grin: )
دوما سعي مي کنم ماجرا رو بدون درگيري و با گفتگو تمام کنم  :grin:
سوما اگر جواب نداد و آنها خواستند حمله کنند دفاع مقابله مي کنم.
اگر چاقو در آورد من هم چاقو در مي آورم. (البته من فرار مي کنم  :grin: )
هیهات منا الذلة

Captain I

Captain I

نماد کاربر
876

تاريخ عضويت

توسط Ahmad6644 » سه شنبه 24 بهمن 1385 01:11

Reza6662 , اميرحسام عزيز
من نگفتم كه همه ي احكام دين رو ميدونم ، تا جايي كه من اطلاع دارم كشتار كساني كه در جريان جنگ نيستند حرامه ، حتي اگه كسي كافر هم باشه معني حرام مشخصه .
هنوز هم با داشتن بمب اتم مخالفم ، اميرحسام عزيز شما مي توني بگي كساني كه غير نظامين از محل انفجار فاصله بگيرن تا آسيبي نبينن ؟

Sardar عزيز هيچ فكر كردين منظور از پيشرفته ترين تجهيزات چيه ؟ مطمئنن بمب اتم نيست . مگه همه چيز توي بمب اتم خلاصه ميشه ؟

سلاح هسته اي ابزاري بازدارنده و در شرايط سخت تمام كننده مناقشات بزرگ است

مگه اينجا جنگله كه هر كسي قدرت بيشتري داشته باشه برد با اون باشه ؟ خدا يه چيزي به اسم عقل و منطق به انسان داده كه ازش براي رستگاري مردم استفاده بشه نه قتل و كشتار ، اگه اينطوري باشه فرق ما با حيوانات چيه ؟

هنوز هم با داشتن بمب اتم مخالفم ، اميرحسام عزيز شما مي توني بگي كساني كه غير نظامين از محل انفجار فاصله بگيرن تا آسيبي نبينن ؟

قبليبعدي