در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با موشکهاي زمين به زمين به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

توسط Mr.Amirhessam » سه شنبه 24 بهمن 1385 01:16

Ahmad6644, عزير دل
مكانهاي نظامي پيشرفته كه هدف اصلي بمب هاي هسته اي هستند در خارج شهرها و مكان هاي دورافتاده قرار دارند.
دوما بمب اتم از زمان ساخت تا كنون فقط 2 بار استفاده شده و در باقي موارد بيشتر براي ترساندن و گرفتن امتيازات سياسي بدرد خورده.كشوري كه داعيه ابر قدرت شدن رو داره بايد بمب اتم داشته باشه .
جهان سياست از جنگل هم بدتره فقط زور حرف اول و اخر رو ميزنه .مذاكره و غيره فرماليته هستش باور كن
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
318

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 16 شهریور 1385 16:00

آرشيو سپاس: 138 مرتبه در 41 پست

توسط Fantoom121 » سه شنبه 24 بهمن 1385 01:19

دوست خوبم من نميدونم شما چند سالته؟ ولی يه ضرب المسل قديمی هست که ميگه تو دعوا هلوا تقسيم نميکنند
  پسر خوب وقتی جنگ سر تماميت عرزی يک کشور باشه   فکر ميکنی حرفت درسته؟  فدای دوست خوبم يه کم بازتر فکر کن
اگر خدای نکرده جنگی در بگيره  آنوقت ديگه  کسی از دينت نميپرسه خاک مهمه خاکی که توش  خودت پدرت  و  
اجدادت  زندگی کردند و ميکنند
:(  :)

[align=center]پرسه در خاک غریب پرسه بی انتهاست - هم گریز غربتم زادگاه من کجاست؟

Captain I

Captain I

نماد کاربر
876

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 آذر 1385 21:23

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 52 پست

توسط Ahmad6644 » سه شنبه 24 بهمن 1385 01:31

اميرحسام ميشه بپرسم در اون 2 باري كه استفاده شد فقط مناطق نظامي هدف قرار گرفته شدن يا نه ؟

شما مي توني تضمين بدي كه فقط مناطق نظامي رو هدف قرار ميدن ؟
[align=center]در ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ست[/align]

Captain

Captain

نماد کاربر
1791

تاريخ عضويت

يکشنبه 6 فروردین 1385 15:49

آرشيو سپاس: 260 مرتبه در 163 پست

توسط Saeid12345 » سه شنبه 24 بهمن 1385 01:36

دوستان اين حرفهايي که الان بعضي از مسئولان در رابطه با سلاحهاي WMD ميزنند و آنها را به اسلام و قرآن ربط ميدهند همش سياست است و در هيچ کجاي قرآن نميتوانيد حتي کلمه اي در رابطه با اين ادعاي آقايان پيدا کنيد؟! :-( بلکه خداوند در قرآن دستور اکيد (يعني واجب هست مثل نماز و روزه و ...) داده است که بايد مسلمانان به آنچنان قدرت نظامي دست يابند که دشمنان هرگز فکر حمله به بلاد اسلامي را هم در سر نپرورانند. :smile: البته در قرآن صراحتا به مسلمانان دستور پرهيز از جنگ و خونريزي داده شده است و اين دو مورد نه تنها با هم تناقض ندارند بلکه مکمل همديگر هستند يعني اينکه وقتي مسلمانان قدرت برتر باشند ميتوانند صلح را در جهان بر پا سازند و اگر جنگ شد متجاوز را به خاک سياه بنشانند تا ديگر پا از گليمش درازتر نکند. :-)
در زمان کنوني برخورداري از سلاح هسته اي براي ما واجب است و داشتن يک سلاح به منزله استفاده از آن نميباشد. :D

Captain I

Captain I

نماد کاربر
876

تاريخ عضويت

توسط Ahmad6644 » سه شنبه 24 بهمن 1385 01:41

دوست عزيز چطور ميشه نهي از كشتار افراد بي گناه و بي دفاع كه صراحتا در اسلام اعلام شده با بمب اتم مكمل همديگه باشن ؟
[align=center]در ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ست[/align]

Captain I

Captain I

نماد کاربر
547

تاريخ عضويت

چهارشنبه 27 دی 1385 18:44

نزد خدايگان افسار گسيخته

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 11 پست

توسط arash_slayer » سه شنبه 24 بهمن 1385 01:47

در جنگ تمام قوانين ارزش خود را از دست ميدهند, ديگر عرف بين الملل و حقوق بشر و قطع نامه سازمانهاي بينالملي و....و.... را طرف ضعيفتر جنگ که بازنده جنگ هم خواهد بود مطرح مي شود چرا که ديگر هيچ دست انداز ديگري برايش نمانده و فقط به سختجاني خودش مي انديشد و اين در حالي است که اگر اين کشور طرف  قويتر جنگ بود ديگر خبري از اينجور شيون ها نبود .نمونه بارز ان کشور زاپن است چرا که به دليل نداشتن تکنولزي برتر بازنده جنگ شد و مردم اين کشور ميراثان اوارگي و فلاکت سرافکندگي بعد از جنگ بودند.
پس وقت ان است که ما هم به خود بياييم  :x .
او دوم دسامبر به دار اويخته شد

Captain I

Captain I

نماد کاربر
876

تاريخ عضويت

توسط Ahmad6644 » سه شنبه 24 بهمن 1385 02:00

دوستان عزيز در زمان جنگ هشت ساله هم ما با تمام دنيا مي جنگيديم و اين معجزات الهي بود كه كشور رو حفظ كرد نكنه دفاع مقدس رو فراموش كرديد ؟ توي اون جنگ هم انسانيت از بين رفت ؟ براي كساني كه اين طوري فكر مي كنن متاسفم

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » سه شنبه 24 بهمن 1385 02:26

که به دليل نداشتن تکنولزي برتر بازنده جنگ شد و مردم اين کشور ميراثان اوارگي و فلاکت سرافکندگي بعد از جنگ بودند.

البته  ژاپن اونقدرها هم  ضعیف  نبود .
در حمله به   پرل  هاربر   بیش از یک سوم نیروی دریایی آمریکا رو در کمتر از  6  ساعت نابود کرد.
اولین  کشوری بود که ناو هواپیما بر ساخت  تابه  وسیله اون به  ایالات متحده حمله کنه  .  اگر اسپیت  فایر های انگلیسی  نبود هواپیماهای  امریکایی به سختی از عهده خلبانان  با  دل  جرات  و یا بهتر بگم  سامورائی  بر میاومدند .   تعداد هواپیماهای   ساخته  شده برای  جنگ جهانی دوم در ژاپن از  آمریکا  بیشتر بود ( البته  قبل از  حمله به  پرل  هاربر )  . آمریکا در نهایت  زمانی  مجبور به استفاده از سلاح هسته ای شد که   به نقطه ای رسیده بود که  اگر دو ماه  تامل میکرد  ژاپن  بسیاری از پایگاههای  آمریکایی در اقیانوسیه رو اشغال میکرد .  همین الانش هم  که آمریکا تو ژاپی  نیرو داره  و  ژاپن متحد نزدیک آمریکاست  ولی   مردم و حتی مقامات  ژاپنی  دلشون   از آمریکا  خیلی  پره و در سخنان و رفتارهااشون  بسیار مشهوده  .  این  چش  بادومیها  فقط یه بدی  دارن  که برای همه خطرناکه  
" فکر  می کنن که نژاد سامورایی  باید بر جهان مسلط بشه "
که نشد .  ولی  همین  جدیدا که  وزارت  دفاع  ژاپن  تاسیس شد   چین  زنگ خطری اعلام  کرد که  ژاپن قابل اعتماد نیست

ولی به موضوع  که برگریدیم   شکی  نیست که ما باید به سلاحهای  پیشرفته تر  مجهز بشیم  . و بهترین سلاح همون  علوم نوینه که اگر به دست بیاریم  دیگر مشکلی از  نظر تامین سلاح نخواهیم داشت .

Captain

Captain

نماد کاربر
557

تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 آذر 1385 01:22

آرشيو سپاس: 68 مرتبه در 41 پست

توسط torabi89 » سه شنبه 24 بهمن 1385 06:01

اقايون درسته که دين ما اين کار رو منع ميکنه اما من بارها گفت ايران تو جهان امروز با اين همه کشور اسلامي که دارن نوکري غرب رو ميکنن تنها کشور اسلامي مستقل و به گفته امام خميني (بقول بعضي از دوستان ايت لله خميني) بيضت الاسلام حساب ميشه و از طرفي همون غربي هاي با تمدن دارن الان طبل جنگ صليبي ميزنن و مي خوان انتقام جنگ هاي صليبي رو بگيرن

شما توجه کنيد زمان جنگ اون اوايل که صدام شروع به موشک بارون شهرها (حتي شهر قم که يه شهر زيارتيه)کرد امام اجازه نداد که ايران هم به شهر هاي عراق حمله موشکي بکنه اما بعدا ديگه وقتي بالا گرفت  شرايط ايجاب کرد که ايران اين کار رو که بادينش هم مغايرت داشت براي حفظ تماميت ارضي و دفاع از خودش انجام بده ، امام اجازه داد

توجه داشته باشيد اسلام به کشور و زمين و وطن اهميت زيادي ميده پس اگه پس فردا يه بمب چند مگاتني افتاد تو تهران(امريکا مثل مار زخمي مي مونه هر کاري ميکنه تا از دشمناش خلاص شه )ديگه وقت نيست ادم کتب اربعه رو باز کنه تا يه حديث اتمي پيدا کنه ما تو جنگ تا اونجا که ممکنه همه معايير انساني و ديني رو رعايت ميکنيم و کرده ايم (جنگ عراق نمونش ) اما بعضي جاها ادم مجبوره مخصوصا اگه يه دشمن مثل امريکا باشه

و در اخر بمب اتمي شميايي نيست که بشه يه جورايي تحمل کرد يه شهر در عرض چند ثانيه ميره تو تاريخ !
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)

Captain

Captain

نماد کاربر
1791

تاريخ عضويت

يکشنبه 6 فروردین 1385 15:49

آرشيو سپاس: 260 مرتبه در 163 پست

توسط Saeid12345 » سه شنبه 24 بهمن 1385 13:07

Ahmad6644,
دوست من منظور مرا متوجه نشديد! :D در اسلام قدرت نظامي برتر مسلمانان و صلح دوستي مکمل همديگر هستند و اين يعني اينکه ما بايد سلاح هسته اي هم بسازيم و بمب هيدروژني هم بسازيم و کلا هر چيزي هست و نيست ما بايد داشته باشيم آن بسيار بسيار زياد تا دشمنان خفه شوند منتهي قرار نيست از سلاح هسته اي استفاده کنيم. همين که بلاد اسلامي يعني تمام کشورهاي مسلمان در مجموع چند ده هزار کلاهک هسته اي داشته باشند اين يعني صلح. :-)

snipercab,
ژاپن يک کشور متجاوز و داراي سربازان وحشي بود و ظلم و ستم زيادي در حق مردم چين و کره و ... کرد و چند ميليون چيني را کشتند و هزاران زن و دختر چيني را هم ربودند و ... هزاران اسير چيني را هم عين موش آزمايشگاهي زنده زنده کالبد شکافي کردند. :-? اين مردم حقشان بود که با سلاح هسته اي نابود شوند و هر که کسي را بکشد سرانجام خود کشته شود. :-)

torabi89,
بله ما بايد سلاح هسته اي داشته باشيم آن هم بسيار زياد و براي زدن ميانبر بايد از موشکهاي با کلاهک متجمع 10 تايي استفاده کنيم يعني يک موشک برابر با 10 موشک که با اين حساب فقط 100 موشک قاره پيماي اتمي فعلا کافي است تا آمريکا را خاکستر کنيم. :D

در ضمن اگر شما اينقدر از استفاده از سلاح هسته اي عذاب وجدان ميگريد من حاضرم خودم تنها موشکها را شليک کنم و گناهش هم مال خودم. :grin:

Captain

Captain

نماد کاربر
557

تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 آذر 1385 01:22

آرشيو سپاس: 68 مرتبه در 41 پست

توسط torabi89 » سه شنبه 24 بهمن 1385 13:24

Saeid12345 شما مثل اينکه منظور منو نگرفتي من دعوام سر اينه که ما بايد داشته باشيم و ممکن هست روزي هم استفاده کنيم (در جواب دوستاني که ميگن بايد قابش کنيم حتي اگه حمله اتمي به ما شد :-? )

در اينم بگم لازم نيست شما زحمت بکشي من خودم برات شليک ميکنم  :::P  :::P  :grin:  :grin:  :grin:
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
70

تاريخ عضويت

شنبه 2 دی 1385 14:44

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 3 پست

توسط Maziar7 » سه شنبه 24 بهمن 1385 14:06

من يك سوال دارم ......

در ايران چه كسي تصميم ميگيرد كه سلاح اتمي داشته باشيم يا نداشته باشيم ؟

اگر جواب مشخص است ... آيا ايشان و يا ديگر مقامات ارشد ايران تا امروز در اين خصوص اظهار نظر نكرده اند ...؟؟؟؟  اگر كرده اند ، خوب پس تكليف روشن است ديگر .....

Torabi89 جان :

درست است كه امام خميني  مدتي پس از شروع جنگ شهرها توسط صدام ، اجازه مقابله به مثل را دادند ... ولي .... ما بازهم اجازه نداشتيم به تمام شهرهاي عراق حمله كنيم بسياري از شهرهاي عراق جز مناطق متبركه اعلام شد ... همچنين به ديگر مراكزي هم كه حمله ميشد نظامي بودند.... بنده نمي گويم و اساسا" هيچ كس نمي تواند بگويد كه ايران در جنگ با عراق به شهرها و مناطق مسكوني حمله نكرد ... ويا تمام كشته هاي عراقي همه  نظامي بودند .... ولي فكر مي كنم بشود گفت كه اهداف ما همه نظامي بودند ولي در اين بين تعدادي غير نظامي هم كشته مي شدند.
ما مكررا" در زمان جنگ شهرها به مردم عراق هشدار مي داديم كه به مناطق امن و شهرهاي متبركه پناه برند تا آسيب نبينند .... البته به قول دوستمان در جنگ حلوا خيرات نمي كنند ... يكي مجروح مي شود يكي كشته يكي آواره و ...

قبليبعدي