در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با موشکهاي زمين به زمين به بحث بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
876

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 آذر 1385 21:23

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 52 پست

توسط Ahmad6644 » سه شنبه 24 بهمن 1385 14:17

Saeid12345, torabi89,  عزيز هدف هيچ وقت وسيله رو توجيه نمي كنه . شما مي خواين آمريكا رو با خاك يكسان كنيد ؟ من هم كمكتون مي كنم اما نه با بمب اتم راههاي زيادي هست .
[align=center]در ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ست[/align]

Captain

Captain

نماد کاربر
557

تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 آذر 1385 01:22

آرشيو سپاس: 68 مرتبه در 41 پست

توسط torabi89 » سه شنبه 24 بهمن 1385 14:26

اقا مگه من مريضم و يا خونخوارم که بخوام امريکا رو با خاک يکسان کنم
من ميگم اگه يه بمب انداختن رو سر ما 4مگاتن ما هم يه بمب ميندازيم روسرشون 4 مگاتن
بد ميگم ؟
راستي شما هم اگه بخواهي ميتوني بيايي به ما ملحق بشي تا من و شما و Saeid12345 باهم موشکو شليک کنيم
سه تاييمون فيض ببريم :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)

Captain I

Captain I

نماد کاربر
876

تاريخ عضويت

توسط Ahmad6644 » سه شنبه 24 بهمن 1385 15:06

اگه آمريكا بخواد حتي اگه به يك ريگ از خاك ايران چشم داشته باشه حاظر مقابلش وايسم نه تنها من بلكه تمام ايراني ها از زن و مرد و بچه چه داخله ايران چه خارج ايران اما استفاده از بمب اتم رو شديدا مخالفم  :x
[align=center]در ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ست[/align]

Furious Poster

Furious Poster

نماد کاربر
361

تاريخ عضويت

جمعه 22 اردیبهشت 1385 01:15

آرشيو سپاس: 29 مرتبه در 15 پست

توسط mostafaa » سه شنبه 24 بهمن 1385 15:39

Ahmad6644 نوشته است:اميرحسام ايراد كه داره چون بمب اتم باعث ميشه خيلي از افراد بي گناه كشته بشن و كشتن افراد بي گناه در جنگ خلاف شرع و دينمون هست ، به جاي بمب اتم فقط كافيه دقت موشك رو زياد كرد همون كاري كه با شهاب 3 انجام دادن و يكي از دقيق ترين موشكهاي جهان در كلاس خودش هست

عزیز من شما میدونی معنی جنگ چیه ؟؟؟ ساده ترینش همینه که از قدیم میگن : نزنی میزند نکشی میکشد . دو طرفم دارن با هم میجنگن . نماز جماعت که نمیخونن که قضیه رو شرعی و غیر شرعیش کنیم ! وقتی آمریکا حمله میکنه به عراق و افغانستان و صدها هزار نفر از مردم این کشور ها رو قلع و قمع میکنه و مردم آمریکا صداشون فقط موقعی در میاد که تلفات سربازاشون میره بالا این یعنی اینکه مردم اون کشور هم در جنایت دولتشون شریکند و باید سزای عملشو ببینند . وگرنه اگه این مردم پست جلوی دولتشون می ایستادند هر روز آمریکا هوس حمله به یک کشور ضعیف به سرش نمیزد . یه روز بره کره و با چینیها و کره شمالیها بجنگه و چند میلیون از اون ملت رو نابود کنه ( کره تا یکی دو صده قبل جزئی از خاک چین بود و اروپائیها اون رو از چین جدا کردند ... ). یه روز حمله کنه به کامبوج . هر روز توی آفریقا و خاورمیانه دخالت کنه و به سومالی و کنیا و ... حمله کنه . یه روز حمله کنه  ویتنام و یه نسل کشی به راه بندازه و چند میلیون ویت کنگ رو نابود کنه . و قص علی هذا !
اگه مردمشون یه جو انسانیت داشتند دولتشون این جنایتها رو نمیکرد .

یکی از آشنایان تعریف میکرد پانزده شانزده سال پیش ! همسر ریاست جمهوری وقت آمریکا ( کارتر بود ؟ ) توی یک سخنرانی میگه : آیا زنان آمریکایی حاضرند آمریکا از آفریقا خارج بشه و الماسهای آفریقا رو ول کنه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پدرسوختگی و شهوت اینها تا این حده !!! حالا شما هی دم از عرف و شرع و دین و خدا و پیغمبر بزن ...

torabi89 نوشته است:اگه اين موشک بتونه با اين همه فاصله (البته راستش بعيد ميدنم ) هدف خودش رو دقيق بزنه ممکنه با زدن يکي از ناسيسات پتروشيمي خسارت سنگيني بهشون زد

دیروز یه برنامه گذاشت که فکر کنم "ارمغان" نام داشت و از دستاوردها و تولیدات نظامی ایران میگفت . یکی از مسئولان سازمان هوافضا توی برنامه گفت که دقت شهاب سه , حدود یک دهمِ درصد هست . البته باز هم عددای دقیق نمیگن چون توش برد شهاب سه رو دو هزار کیلومتر اعلام کرد اما آقای هاشمی گفته بود 2500 کیلومتر . و یا برد این موشک کروز دریایی که چند روز پیش آزمایش شد رو 300 کیلومتر اعلام کرد اما دیدیم که توی رزمایش اخیر گفتند بردش 350 کیلومتره ! برنامش کمی قدیمی به نظز میومد .
یه نکته ی دیگه هم که گفتن این بود که محققای نظامی ایران سر جنگی موشکهای زمین به زمین رو از لحاظ استحکام تقویت کردند و سرعت رسیدن به جو رو بسیار افزایش دادند ( تا سیستمهای ضد موشکی نتونن در اون ابتدای امر به دلیل سرعت کم موشک اون رو هدف قرار بدن . ). که تقویت سرجنگی هم به همین دلیل بوده .
استحمار یک ملت , بهترین راه برای استعمار آنهاست ...

Furious Poster

Furious Poster

نماد کاربر
361

تاريخ عضويت

توسط mostafaa » سه شنبه 24 بهمن 1385 16:09

Maziar7 نوشته است:من يك سوال دارم ......

در ايران چه كسي تصميم ميگيرد كه سلاح اتمي داشته باشيم يا نداشته باشيم ؟

اگر جواب مشخص است ... آيا ايشان و يا ديگر مقامات ارشد ايران تا امروز در اين خصوص اظهار نظر نكرده اند ...؟؟؟؟  اگر كرده اند ، خوب پس تكليف روشن است ديگر .....

Torabi89 جان :

درست است كه امام خميني  مدتي پس از شروع جنگ شهرها توسط صدام ، اجازه مقابله به مثل را دادند ... ولي .... ما بازهم اجازه نداشتيم به تمام شهرهاي عراق حمله كنيم بسياري از شهرهاي عراق جز مناطق متبركه اعلام شد ... همچنين به ديگر مراكزي هم كه حمله ميشد نظامي بودند.... بنده نمي گويم و اساسا" هيچ كس نمي تواند بگويد كه ايران در جنگ با عراق به شهرها و مناطق مسكوني حمله نكرد ... ويا تمام كشته هاي عراقي همه  نظامي بودند .... ولي فكر مي كنم بشود گفت كه اهداف ما همه نظامي بودند ولي در اين بين تعدادي غير نظامي هم كشته مي شدند.
ما مكررا" در زمان جنگ شهرها به مردم عراق هشدار مي داديم كه به مناطق امن و شهرهاي متبركه پناه برند تا آسيب نبينند .... البته به قول دوستمان در جنگ حلوا خيرات نمي كنند ... يكي مجروح مي شود يكي كشته يكي آواره و ...

بحث عراق به کل فرق میکنه . حدود هزار سال پایتخت امپراطوری ایران توی عراق بوده . یعنی خیلی از اینها ایرانی هستند و هم نژاد با خودمون . قیافه های اونها رو ( مخصوصا شیعیان ) اگه ببینید به این شباهت پی میبرید .
از این گذشته در عراق اماکن مقدس زیادی وجود داره و برخی شهرها رو به کل نمیشد زد . اما شهرهایی مثل تکریت و ... که تماما طرفداران و قبیله ی صدام در اونها بودند مشکلی از جهت زدن نداشت .

اما اگه مثلا فردا یه کشور اروپایی به ایران حمله کنه دیگه این ملاحظه وجود نداره که مثلا امامزاده علی اکبر توی لندن یا فلان مسجد مقدس توی پاریس پس مواظب باشین اونجا رو نزنید ! ...

Captain I

Captain I

نماد کاربر
876

تاريخ عضويت

توسط Ahmad6644 » سه شنبه 24 بهمن 1385 21:16

از قدیم میگن : نزنی میزند نکشی میکشد

اوني كه شما مي گين قانون جنگله نه جامعه انساني
من با مقابله به مثل مخالف نيستم من فقط مخالف استفاده از بمب اتم هستم .

يه سئوال :
چرا قيام امام حسين (ع) جاودانه شد ؟ چرا امام حسين (ع) حاظر نشد به خاطر جنگ حتي نمازش رو به تعويق بندازه ؟ مگه بيشتر ياران امام در هنگام نماز توسط تير اندازان دشمن كشته نشدن ؟

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1575

تاريخ عضويت

شنبه 11 شهریور 1385 13:24

آرشيو سپاس: 252 مرتبه در 138 پست

توسط Sardar » چهارشنبه 25 بهمن 1385 00:27

Ahmad6644,
اگر فردي وارد خانه شما شود و قصد جان شما و اهل خانواده را دارد چه مي کنيد  :-(  
اگر آمريکا از بمب اتم براي کشتن مردم ايران استفاده در حالي که اگر بمب اتم داشتيم چنين جسارتي نمي کرد آيا باز هم همين حرف را مي زديد  :-(
هیهات منا الذلة

Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » چهارشنبه 25 بهمن 1385 00:56

اميرحسام نوشته است:بچه ها تايپيك رو از مسير اصلي منحرف كرديد.
مديران محترم ترتيب اثر بدن و پست هاي اضافي رو پاك كنن.
-----------------------------
خواهشن بحث رو ادامه نديد.

دوست عزيز اين چندمين باري است که دراين مورد تذکر ميدهيم ،

انتخاب و تشخيص حذف پست و دادن تذکر به بقيه کاربران در حيطه وظيفه مديران ارشد و مشخصأ اعضای شورای عالی نظارت ميباشد . لذا از شما کاربرعزيز درخواست ميکنيم که اگر اشکالی در پست هست و يا آنرا مغاير با قوانين انجمن تشخيص ميدهد با استفاده از کليد گزارش خطا آنرا به مديريت انجمن گزارش دهيد و اکيدأ از دادن تذکر و اخطار در تاپيکها خودداری کنيد . مطمئن باشيد که اعضای شورای عالی با مراقبت وبازديد تمام موضوعات تا حد امکان به وظايف خود عمل خواهند نمود .

خواهشمندم قوانين را نيز کامل مطالعه نماييد :

قانون شماره 22) در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین انجمن از یک کاربر در صورت تمایل آدرس تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا سریعا به موضوع رسیدگی‌ شود، چنانچه کاربری خود بجای مدیر در زمینه ای تصمیم گیری و شخصا با کاربر دیگری برخورد کند سریعا ارسال کاربر تذکر دهنده حذف و به او اخطار داده خواهد شد.

Captain I

Captain I

نماد کاربر
876

تاريخ عضويت

توسط Ahmad6644 » چهارشنبه 25 بهمن 1385 02:01

Sardar,  زنگ مي زنم 110  :grin:
سعي مي كنم با سلاح سرد جلوشو بگيرم ، نه اينكه وقتي اومد داخل خونه با آرپي‌جي بتركونمش

Furious Poster

Furious Poster

نماد کاربر
361

تاريخ عضويت

توسط mostafaa » چهارشنبه 25 بهمن 1385 20:52

Ahmad6644 نوشته است:
از قدیم میگن : نزنی میزند نکشی میکشد

اوني كه شما مي گين قانون جنگله نه جامعه انساني

پس فکر کردی توی مدینه ی فاضله داریم زندگی میکنیم ؟ نه عزیزم . مگه همین مملکت خودمون نبود . زمون صفویه روابط با انگلیس برقرار شد ( روابط دوستانه ! ) و گسترش پیدا کرد اما انگلیسیها منتظر موقعیت بودند که به محض ضعیف شدن ایران اون رو تیکه تیکه کنند . روسیه هم همینطور . این قانون دنیاس . هر کی ضعیفتر = حق حیات کمتر . هر روز میبینی توی اخبار که همین آمریکا به محضی که موقعیت پیدا میکنه و یه کشور ضعیف گیر میاره سریع میفته به جونش . این همون قانون جنگله . عین لاشخورا و گرگایی که منتظر میشن طعمشون کم جون بشه و حمله کنند و هر کسی یه تیکشو بدره . غیر اینه ؟ منم قبلا مثل خودت فکر میکردم . اما وقتی بیشتر رفتم توی اجتماع و بیشتر با مردم برخورد داشتم دیدم اون چیزی که در بیرون هست با چیزی که توی تلویزیون ایران و پای منبرها گفته میشه زمین تا آسمون فرقشونه ...

باز هم با تموم اینها میدونم که مرغ یه پا داره . تنها باید صبر کرد . خودت در آینده به همین نتیجه میرسی ...

Captain I

Captain I

نماد کاربر
876

تاريخ عضويت

توسط Ahmad6644 » چهارشنبه 25 بهمن 1385 21:12

نمي دونم ديگه چي بايد بگم آب ما در اين زمينه توي يه جوب نمي ره

Captain

Captain

نماد کاربر
1791

تاريخ عضويت

يکشنبه 6 فروردین 1385 15:49

آرشيو سپاس: 260 مرتبه در 163 پست

توسط Saeid12345 » چهارشنبه 25 بهمن 1385 22:49

من فکر ميکنم که بحث ما در اين خصوص بيهوده باشد چون بعضي از دوستان فقط حرفهاي دهان پر کن بعضي آقايان را قبول دارند که از خودشان اختراع ميکنند که سلاحهاي WMD در اسلام حرام است؟! :::P

قبليبعدي