در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

no avatar
778

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 26 آبان 1385 15:04

..مازندران..

آرشيو سپاس: 82 مرتبه در 47 پست

مشکل امنيتي شديد لطفا کمک

توسط ghadami2005 » شنبه 21 بهمن 1385 23:55

سلام دوستان.من یه مشکل امنیتی پیدا کردم یکی منو هک کرده و میخواد از کامپیوترم سو استفاده کنه.البته یکی از دوستان گفتن ویندوز عوض کنم تا مشکلم حل بشه ولی نشد.راستش  دو سه روز پیش دیدم ایکون فایلهای تصویری عوض شده بدون هیچ دلیلی و به شکلی در امده که خیلی عجیبه تازه اصلا نمیشه عوضش کرد
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

بعلاوه فایر وال مک افی یکسره الارم میده و میگه یکی میخواسته به کامپیوترم نفوذ کنه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

سیستمم خیلی کند شده با 1.5لهل ram  و cpu 3.intel 478 به اندازه نصف قدرتشم کارای نداره.

از دوستای خوبم میخوام منو راهنمایی کنن چیکار کنم تا از دست این مشکل راحت شم.ممنون
"لشگر گوسفندان که توسط يک شير اداره ميشود,ميتواند لشگر شيران را که توسط يک گوسفند اداره ميشود ,شکست دهد."

Old Moderator

Old Moderator

no avatar
778

تاريخ عضويت

جمعه 26 آبان 1385 15:04

..مازندران..

آرشيو سپاس: 82 مرتبه در 47 پست

توسط ghadami2005 » دوشنبه 23 بهمن 1385 12:10

اقا کسي نيست يه حالي به ما بده :?
"لشگر گوسفندان که توسط يک شير اداره ميشود,ميتواند لشگر شيران را که توسط يک گوسفند اداره ميشود ,شکست دهد."

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » دوشنبه 23 بهمن 1385 12:35

ghadami2005  جان ببخشيد پست شما را نديدم  :sad:
سيستم شما به احتمال قوي به Spyware آلوده شده, بهترين برنامه در ضمينه حذف اين سري ويروسها برنامه XoftSpySE429_223هستش و بعد از سکن کردن با این برنامه با آنتی ویروس ترجیحا Bitdefender سیستم را چک کنید و بعد از چک کردن کامل اقدام به تعویض ویندوز نمایید.

بعد از نصب و اجرای برنامه آن را Update  کنید  :D
موفق باشید.

Furious Poster

Furious Poster

نماد کاربر
396

تشکر کرده: 830 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 دی 1395 17:17

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: مشکل امنيتي شديد لطفا کمک

توسط ho3ein2000 » پنج شنبه 4 خرداد 1396 19:45

به هر حال اثرات امضای ویروس تا ابد روی هارد دیسک میمونه
متاسفانه
اگه هارد چند تا پارتیشین داره با نصب ویندوز روی درایوی بغیر از ویندوز اصلی
میشه مشکلات ویندوز قدیمی رو براحتی حل کرد
واسه مواقع ضروری هم خوبه..داشتن چند نوع ویندوز رو سیستم

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
192

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 4 آبان 1394 17:09

توسط arman76ma » جمعه 5 خرداد 1396 00:56

بدافزار با توجه به این که می گویید اثراتش روی هارد باقی مانده، اگر فایلها بکاپ و پشتیبان گرفته اید، می توانید آن هاردیسک را فرمت تراز پایین با سطح پایه ( Low Level Format) کنید. نرم افزار های مخصوص هستند. جسوجو بزنید کلمه کلید ذکر شده را.
این فرمت ساختار فرمت بندی به سطح کارخانه هارد می آورد اغلب مشکلات بدسکتور نرم افزاری و خرابی ناشی از بدافزار از بین می رود.

HDD LLF Low Level Format Tool

http://hddguru.com
با سلام و تشکر از لطف و از همه حلالیت میخواهم اگر ناخواسته موجب مزاحمتی شدم با مطالبم. نیت خیر بود و هیچ قصد بدی نبود. اوضاع روحی و احوتالات شخصی ام نامساعد است. باز در خواست مکررم تکرار میکنم از مدیریت سایت که میخواهم اکانت و تمام مطالب و کامنتهایم پاک نمایم.

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
192

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 4 آبان 1394 17:09

توسط arman76ma » جمعه 5 خرداد 1396 00:57

هشدار!: با انجام Low Level Format اغلب دیگر فایل ها قابل بازیابی نیست.
با سلام و تشکر از لطف و از همه حلالیت میخواهم اگر ناخواسته موجب مزاحمتی شدم با مطالبم. نیت خیر بود و هیچ قصد بدی نبود. اوضاع روحی و احوتالات شخصی ام نامساعد است. باز در خواست مکررم تکرار میکنم از مدیریت سایت که میخواهم اکانت و تمام مطالب و کامنتهایم پاک نمایم.

ho3ein2000 از این پست سپاسگزاري کرده است

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4262

تشکر کرده: 189 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » شنبه 6 خرداد 1396 01:46

این پست برای بهمن ماه 1385 هست ! و اون سیستمی که مشکل داشته الان احتمالا مدتهاست که به خاطره ها پیوسته !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

arman76ma از این پست سپاسگزاري کرده است