در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major I

Major I

نماد کاربر
170

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 17 بهمن 1385 21:21

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 5 پست

توسط reza63 » پنج شنبه 26 بهمن 1385 14:37

سلام
آقامحسن بعدازاينکه عکس راانتخاب کردم بايد روي گزينه UPLODING کليک کنم 2-عکسهايي که مي گيرم روي برنامه PAINT ويرايشش مي کنم ووقتي که مي خوام بفرستم فقط مي خوام همون قسمتي که مد نظرم هست فقط فرستاده بشه اين هم راهنمايي کنيد ممنون مي شم. :razz:  :razz:  :razz:
چه پيشکشي مي توانيم به خدا بدهيم؟همه چيزازاوست.همه چيزدراوست.چيزي نيست که از آن اونباشد.پس هيچ باشيم وآن رابه اوتقديم کنيم

Major I

Major I

نماد کاربر
170

تاريخ عضويت

توسط reza63 » جمعه 27 بهمن 1385 00:06

سلام
اگه خوندي جواب سوال قبل راهم بده
براي درست کردن ID جديد با اين پيغام مواجه مي شويم در ضمن وارد ايميلم هم نمي تونم بشم
The connection to the yahoo server connot be completed at this time
البته با کامپيوتر دوستم وارد ايميلم شدم :lol:  :lol:  :lol:
چه پيشکشي مي توانيم به خدا بدهيم؟همه چيزازاوست.همه چيزدراوست.چيزي نيست که از آن اونباشد.پس هيچ باشيم وآن رابه اوتقديم کنيم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 27 بهمن 1385 01:42

reza63 جان
شما با Paint يا هر ويرايشگر ديگه‌اي که تغييراتي در تصوير اعمال کنيد، زماني که آپلود مي‌کنيد همون تصوير ويرايش شده هست که آپلود مي‌شه، منظورتون واضح نيست
در مورد اينکه با ياهو مشکل داريد هم به کانکشن و اکانت اينترنت شما مربوط هست، مشکل خاصي نيست و فکر مي کنم مقطعي باشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I

Major I

نماد کاربر
170

تاريخ عضويت

توسط reza63 » جمعه 27 بهمن 1385 03:04

سلام
آقا مهدي عزيز از بس سوال پرسيدم سرت را درد آوردم
سايتي که براي ارسال عکس معرفي کرديد بعد ازاينکه عکس مورد نظر را انتخاب کردم روي دکمه UPLODING کليک کردم که بعد سه کزينه اومد دوستان راهنمايي کردند کهURL Linkکپي کنيد من اينجا رونمي فهمم منظورچيه .خواش مي کنم آقامهدي خيلي مبتدي توضيح بده که چکار کنم. :razz:  :razz:  :razz:

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » جمعه 27 بهمن 1385 13:35

reza63 جان شما هنگامی که عکستان را پلود کردید به گزینه های اول و دوم کاری نداشته باشید هر کدام مصارف خاصی دارند که برای این موضو مهم نیستند..
در کادر سوم یعنی URL Link: for email and instant messenger لینک عکس آپلود شده خودتان را میبینید که آن را باید کپی کنید و برای مثال اگر بخواهید در سایت ما بزارید در گزینه ای که عکس آن این است.... آن لینک را قرار میدهید و تمام.

Major I

Major I

نماد کاربر
170

تاريخ عضويت

توسط reza63 » جمعه 27 بهمن 1385 15:01

سلام
آقا فرهاد من تمام مراحلي که شما ميگيد را انجام مي دم اما نتيجه نمي گيرم حالا تمام مراحلي که من انجام مي دم برات مي نويسم و بگو اشکال از کجا است
1 در قسمت brows عکس مورد نظر انتخاب کردم ورويUPLODING کليک کردم
2 در صفحه بعد سه تا گزينه اومد که در گزينه سوم که شما گفتيد عکس اپلود شده را کپي کنيد
3وروي گزينه view Image کليک کردم نمي دونم درست انجام مي دم لطفا راهنمايي کنيد

Major I

Major I

نماد کاربر
170

تاريخ عضويت

توسط reza63 » شنبه 28 بهمن 1385 23:48

سلام
آقا مهدي
براي درست کردن ID جديد با اين پيغام مواجه مي شويم در ضمن وارد ايميلم هم نمي تونم بشم
The connection to the yahoo server connot be completed at this time
جواب داده بودي
در مورد اينکه با ياهو مشکل داريد هم به کانکشن و اکانت اينترنت شما مربوط هست، مشکل خاصي نيست و فکر مي کنم مقطعي باشه
اما سوال
پس چرا با همين يوزر پسوردي که خودم استفاده ميکنم از کاميوتر دوستم تونستم وارد ايميلم شوم. :-(

Major

Major

no avatar
422

تاريخ عضويت

يکشنبه 30 مهر 1385 12:09

آرشيو سپاس: 190 مرتبه در 75 پست

توسط zector » يکشنبه 29 بهمن 1385 00:09

از سایتهای دیگری برای آپلود عکس استفاده کن. در گوگل مثلا" می توانی کلمه image upload را جستجو کنی تا سایتهای آپلودکننده عکس را پیدا کنی. ممکن است سایت tinypic با اینترنت شما خوب کار نکند.

Major I

Major I

نماد کاربر
170

تاريخ عضويت

توسط reza63 » يکشنبه 29 بهمن 1385 00:26

آقا zector جواب قسمت دوم هم ميدادي :x  :x

Major I

Major I

نماد کاربر
170

تاريخ عضويت

توسط reza63 » يکشنبه 9 اردیبهشت 1386 21:00

سلام
يکي دررابطه با اين عکس راهنمايي کنه که بايد چکارش کنم

http://www.speedyshare.com/526865378.html

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 9 اردیبهشت 1386 21:17

reza63 جان
اين مربوط به آپديت‌هاي ويندوز هست، شما بايد اون رو تاييد کنيد تا نصب بشه (جواب مثبت بديد)
اگر مشکلي در اين زمينه داريد بيشتر توضيح بديد  :-(
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I

Major I

نماد کاربر
170

تاريخ عضويت

توسط reza63 » يکشنبه 9 اردیبهشت 1386 22:00

ممنون که جواب دادين آقا مهدي نمي دونم اين آپديت ربطي به موقعي که مي خوام خاموش کنم که با اين عکسي که دوباره مي فرستم داره يا نه  چون وقتي که مي خوام خاموش کنم خيلي طول مي کشه دراين زمينه هم راهنمايي کنيد

http://www.speedyshare.com/992464291.html

قبليبعدي