در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

حميرا رياضي با يک کوچه گل مي آيد

توسط Leila » چهارشنبه 25 بهمن 1385 23:49

تصويربرداري فيلم تلويزيوني «يك كوچه‌ گل» به كارگرداني و نويسندگي صادق پروين آشتياني از نيمه گذشت.اين فيلم تلويزيوني كه از 27 دي ماه كليد خوره، همه تصاويرش در تهران گرفته مي‌شود.  

    به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،‌ «يك كوچه گل» فيلم تلويزيوني ديگري است كه در روز نيمه شعبان از يكي از شبكه‌هاي سراسري پخش خواهد شد. اين اثر توسط محسن گودرزي تهيه و تصويربرداري مي‌شود و تصويربرداري آن اواخر بهمن ماه به پايان خواهد رسيد.
    مدير توليد «يك كوچه گل» مسعود دليري است و بازيگراني چون صادق توكلي، صديقه كيانفر، شيما هويدا، آزاده رياضي، مريم آهنگر و پريسا گلدوست در آن به ايفاي نقش پرداخته‌اند.داستان اين فيلم درباره‌ي مهدي، پسر بچه 10 ساله‌اي است كه به كمك دوستان خود در تدارك كار بزرگي هستند. كاري كه آنان را با اتفاقاتي عجيب و غير منتظره روبه‌رو مي‌كند.
    به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،‌ تصويربرداري فيلم تلويزيوني «رنگ شهر»، با حضور بازيگراني چون علي اوسيوند، حميد درياضي، مير ظاهر مظلومي، آرش نوذري و زويا امامي به پايان رسيد. تصويربرداري اين فيلم به كارگرداني فريد سجادي حسيني، 15 الي 20 روز به طول انجاميد و تمامي لوكيشن‌ها در تهران قرار داشتند.
    «رنگ شهر» هم اينك توسط سهراب خسروي در آخرين مراحل تدوين را پشت سر مي‌گذارد.
    فيلمنامه «رنگ شهر» را رضا حيدرنژاد به نگارش در آورده است و داستان آن درباره مردي به نام حسين است كه پس از آزادي از زندان متوجه غيبت طولاني همسرش محبوبه مي‌شود و اين عيبت او را به شك مي اندازد و اين تله فيلم را جواد نوروز بيگي در گروه فيلم و سريال شبكه اول سيما تهيه مي‌كند كه پس از آماده شدن، از اين شبكه پخش خواهد شد.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان