موشك نور نصب شده بر روي بالگرد با موفقيت مورد آزمايش قرار گرفت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با موشکهای دريايي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, SAMAN, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72590 بار
سپاس‌های دریافتی: 31655 بار
تماس:

موشك نور نصب شده بر روي بالگرد با موفقيت مورد آزمايش قرار گرفت

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 17 فروردین 1385, 4:32 am

خبرگزاري فارس: سخنگوي رزمايش بزرگ مشترك دريايي پيامبر اعظم (ص) گفت:بعداظهر امروز موشك نور نصب شده بر روي بالگرد با موفقيت كامل مورد آزمايش قرار گرفت.

محمدابراهيم دهقاني در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس به منطقه عملياتي رزمايش بزرگ مشترك دريايي پيامبر اعظم (ص) با اعلام اين خبر گفت: در ادامه اين رزمايش در بعداظهر امروز موشك مذكور در آبهاي خليج فارس با هدف‌گيري دقيق مورد آزمايش قرار گرفت.
وي به خصوصيات و ويژگي‌هاي اين موشك اشاره كرد و اظهار داشت:‌ جمهوري اسلامي ايران اولين كشوري است كه توانست موشك مذكور را بر روي بالگرد نصب كند و ما نخستين كشوري هستيم كه اين تكنولوژي را دارا مي‌باشيم.
وي افزود: موشك نور بدون نياز به سيستم OTHT با حداكثر برد به سمت اهداف سطحي شليك مي‌شود.
سخنگوي رزمايش پيامبر اعظم (ص) اضافه كرد: با دستيابي ايران به اين تكنولوژي و با ساخت اين موشك، نيروي دريايي سپاه قادر خواهد بود كليه موشك‌هاي موجود در سازمان خود را بر روي انواع وسايل پرنده نصب و شليك كند.
به گفته دهقاني ساخت اين موشك توسط متخصصين نظامي نيروي دريايي سپاه و با همكاري متخصصين دانشگاهي و صنعت دفاعي وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح انجام شده است.
آخرین ويرايش توسط 1 on Mahdi1944, ويرايش شده در 0.
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4495 بار
سپاس‌های دریافتی: 4305 بار
تماس:

پست توسط Reza6662 » پنج شنبه 17 فروردین 1385, 11:35 am

بدون نياز به سيستم OTHT

اين ديگه از عجايبه
چون موشكهاي دوربرد كروز بايد با ماهواره يا با رادار
Over The Horizon Tracker كنترل بشن. 8)
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]    

Colonel II
Colonel II
محل اقامت: زیر آسمون خدا
سپاس‌های دریافتی: 407 بار
تماس:

پست توسط آرمان » پنج شنبه 17 فروردین 1385, 11:49 am

عجيب...خيلي عجيب...به نظر من كاسه اي زير نيم كاسه هست.
اين ها ساخت ايران نيستند...به قطع مي گم....

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

پست توسط Mr.Amirhessam » پنج شنبه 27 مهر 1385, 3:13 pm

فقط ايه يائس بخونين.
اينو ما نساختيم و اونو كپي كرديم ما كشور بدبختي هستيم.فقط همينارو داريد بگيد.
جاي تاسف داره.
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 50 بار
سپاس‌های دریافتی: 181 بار

پست توسط zector » پنج شنبه 27 مهر 1385, 6:30 pm

موشک کروز را چه جوری روی هلیکوپتر نصب کردند ؟
خیلی عجیب هست.
امیرحسام حداقل وقتی دو تا متخصص می گویند عجیب هست شما هم بگو عجیب هست !! اینجوری همرنگ جماعت می شوی !

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

پست توسط Mr.Amirhessam » پنج شنبه 27 مهر 1385, 8:44 pm

اقا كي ميخواهيد از اين رفتارتون دست برداريد.
عزيز دل چرا امكان نداره بله اگه با دانش فعلي امريكا و سوروي و دنيا حساب كنيد احتمال نداره ولي كي گفته وقتي كل دنيا نميتونن يه چيزيو بسازن ما هم نميتونيم.
كي فكر ميكرد انسان به فضا بره اما رفت .بعد از به فضا رفتن هم كي فكر ميكرد انسان به ماه بره و يا رباتها به تونن به انسان كمك كنن و يا كامپيوتر هاي چند تني به چند كيلويي تبديل بشن و يا بشه تلفن رو با خودت بيرون ببري و ..........

عزيزان دل من دوستان خوبم و منتقدان هميشگي به من بگيد كي گفته: دنيا بايد همينجوري پيش بره و پيشرفت نكنه مگه امريكا از روز اولب پاتريوت ساخت ميگفتن غير ممكنه بشه يه موشك رو تو هوا زد و غيره اقايون از خواب غفلط بيدار شيد.
ايران موشك نور رو روي هلكوپتر هاي جنگيش نصب كرده چه شما باور كنيد و چه نكنيد.

اقاي سكتور عزيز همرنگ جماعت شدن كار انسانهاي خودباخته و نااميده من به خود و كشورم و دستاوردهاي اون ايمان دارم و زير بار حرف زور و انتقادهاي كوبنده نميرم.
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 215 بار
تماس:

پست توسط Karim1504 » پنج شنبه 27 مهر 1385, 9:24 pm

Sector, جان

این موشک ساخت ایران است عزیزم و دو دوست عزیزمان نظر خودشان را گفتند و شما نباید هر کس هر چی گفت تایید کنید باید ابتدا یه سری اطلاعات بدست آورید و بعد نظر خودتان را بنویسید تا ما استفاده کنیم :-)

اميرحسام, جان

من با شما موافقم دوست خوبم :)
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4578 بار

پست توسط كيارش » پنج شنبه 27 مهر 1385, 11:58 pm

اميرحسام, KARIM, درود بر اون شرفتون :razz:
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

پست توسط airplane » پنج شنبه 4 مرداد 1386, 1:35 pm

من که دیگه به حرفهای ارمان عادت کردم دیگه برام مهم نیست اون ها چی میگن :razz:
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8087 بار
سپاس‌های دریافتی: 3729 بار

پست توسط KH.I.A.2500 » چهار شنبه 31 مرداد 1386, 1:49 am

اون بالا نوشته : موشك نور بدون نياز به سيستم OTHT با حداكثر برد به سمت اهداف سطحي شليك مي‌شود.

خوب فقط نوشته شليک ميشود . ديگه نگفته بعدش چي ميشود . خيلي مبهم , دو پهلو و شک برانگيز نوشته . :?

ولي در کل ايران رو هم نبايد دسته کم گرفتا . :???:

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   

Novice Poster
Novice Poster
محل اقامت: Somewhere in the Space
سپاس‌های ارسالی: 288 بار
سپاس‌های دریافتی: 28 بار
تماس:

پست توسط Seymon86 » چهار شنبه 31 مرداد 1386, 2:15 am

من که مي دونم هدف سپاه ناو هاي آمريکا تو خليج فارسه اين خيلي عاليه که همچين چيزيو درست کردند ولي هلي کوپتر اونا در صورت نزديک شدن به ناوها يا خارج شدن از مرز دريايي ايران عزيز پودر خواااااهد شد
با تشکر از دوستان
ضمناٌ چرا بدون دليل به هموطناتون تهمت مي زنيد شما فکر مي کنين مثلاٌ اگر آرمان يا دوستان ديگه يه چيزيو گفتن که مخالف شما بود اونا حتماٌ خائن به وطن هستندخير دوستان ما هم مثل شما عاشق ايرانيم بهتره اول ياد بگيريد افکار مخالفتونو تحمل کنين

New Member
محل اقامت: نمي دونم
سپاس‌های دریافتی: 2 بار
تماس:

پست توسط ps » یک شنبه 25 شهریور 1386, 12:54 pm

hاز ايراني ها همه چيز بر ميآيد
من براي ايران مي ميرم

ارسال پست

بازگشت به “موشکهاي دريايي”