در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

مقايسه «روز سوم» با سينماي جنگي جهان

توسط Leila » دوشنبه 30 بهمن 1385 23:46

خبرگزاري فارس: «روز سوم» فيلم برگزيده بيست و پنجمين جشنواره فيلم فجر به كارگرداني محمدحسين لطيفي در دومين نشست تحليلي نقد و بررسي سينماي جنگي ايران و جهان به نمايش درمي‌آيد.
  

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي و امور بين‌الملل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس، يك منتقد سينمايي و دبير برگزاري جلسات نقد با اعلام اين خبر افزود: اين سلسله نشست‌هه در سينما فلسطين تهران برگزار مي‌گردد.
مسعود فراستي افزود: آثار سينمايي جنگي ايران و جهان، با حضور صاحبان اثر، منتقدان سينمايي و كارشناسان نظامي و فرماندهان دوران دفاع مقدس بصورت منظم نمايش داده مي‌شود و پس از آن به نقد و بررسي تحليلي آثار مي‌پردازيم.
بر پايه اين گزارش، اين نشست‌ها كه با عنوان«سينما، جنگ، دفاع» برنامه‌ريزي شده، به مرور آثار توليد شده و آسيب شناسي سينماي جنگي ايران و جهان با حضور افراد صاحب نظر پرداخته مي‌شود كه از جمله در اولين نشست‌ به دليل اقبال مخاطبان جشنواره و آراي عمومي اخراجي ها ساخته مسعود ده نمكي به نمايش درآمد كه با حضور محسن رضايي دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام، مسعود ده نمكي كارگردان، باقرزاده رئيس نبياد حفظ آثار و رضا رستگار منتقد سينمايي و تعداد كثيري از رزمندگان و فرماندهان دوران دفاع مقدس و هنرمندان مطرح سينما، به نمايش درآمد.
فيلم سينمايي روز سوم اثر ارزشمند محمد حسين لطيفي با حضور دريابان علي شمخاني و منتقدان سينمايي اين هفته سه شنبه از ساعت 19 در سينما فلسطين به نمايش درخواهد آمد.
بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس در پايان از عموم علاقمندان بويژه دانشجويان براي شركت در اين نشست‌ها دعوت به عمل آورده است.


اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان