در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
16

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 7 شهریور 1385 02:18

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

راهنمايي در مورد خريد گوشي....

توسط miladmp3 » پنج شنبه 3 اسفند 1385 13:18

سلام دوستان عزیز.....امیدوارم همگی خوب باشید ....
من از متخصصین محترم یه راهنمایی میخوام....
تو رنج قیمت تا 450 تومان....به نظر شما چه مدل گوشی خوبه که از نظر امکانات صدا و دوربین عالی باشه....
مد نظر خود من n91n90,w850 بود....اما شک دارم....راستی n90  از نظر پخش موسیقی چطوره؟ اگه مدلهای بهتری هم از نظر شما هست خوشحال میشم بدونم....قبلا از راهنماییتون ممنونم....!  :)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تشکر کرده: 10168 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 3 اسفند 1385 17:48

miladmp3 جان
با توجه به گوشي‌هاي انتخابي شما، فکر مي‌کنم خريد N73 از هر نظر بهتز از اين سه گزينه باشه، رنج قيمت هم در همين حدود هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
16

تاريخ عضويت

توسط miladmp3 » جمعه 4 اسفند 1385 20:28

Mahdi1944 نوشته است:miladmp3 جان
با توجه به گوشي‌هاي انتخابي شما، فکر مي‌کنم خريد N73 از هر نظر بهتز از اين سه گزينه باشه، رنج قيمت هم در همين حدود هست

مهدي جان ضمن عرض سلام و خسته نباشيد ..از راهنماييتون ممنونم...قبلا هم 3230 رو با نظر شما گرفتم و کاملا راضي بودم....فقط چند سوال دارم....کيفيت صداش از SONY بهتره...؟ قيمت Music edition اين گوشي چنده؟ و معموليش...! راه تشخيص اصلي بودن اين گوشي چيه؟ ممنونم.....! منتظرم...!

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » جمعه 4 اسفند 1385 20:54

miladmp3  جان گوشي هاي سوني اريکسون از نظر کيفيت صدا بي نظير هستند ولي N73  کيفيت صداي خوبي داره و ميتونه قابل رقابت کردن باشه .
Music edition  آن هم حدود 30 -40 تومان گرانتر هستش . معمولي با گارانتي اتصالات 485 .
تشخيص از اصل بودن منظورتان چيه ؟ منظور شماره سريال اصلي بودن اگر هست, اگر شماره سريال گوشي با وارد کردن کد #06#* با سريال جعبه آن يکي بود مشکلي نداره و اصل هتش (سريال اصلي).

سوالي بود مطرح کنيد  :D

New Member

no avatar
16

تاريخ عضويت

توسط miladmp3 » جمعه 4 اسفند 1385 23:01

Farhad3614 نوشته است:miladmp3  جان گوشي هاي سوني اريکسون از نظر کيفيت صدا بي نظير هستند ولي N73  کيفيت صداي خوبي داره و ميتونه قابل رقابت کردن باشه .
Music edition  آن هم حدود 30 -40 تومان گرانتر هستش . معمولي با گارانتي اتصالات 485 .
تشخيص از اصل بودن منظورتان چيه ؟ منظور شماره سريال اصلي بودن اگر هست, اگر شماره سريال گوشي با وارد کردن کد #06#* با سريال جعبه آن يکي بود مشکلي نداره و اصل هتش (سريال اصلي).

سوالي بود مطرح کنيد  :D

سلام و خسته ناشید فرهاد جان....منظورم از اصلی بودن این بود که ساخت کشور معتبر و اصلی باشه....! که فکر میکنم مال نوکیا فنلاند یا آلمان باشه! یه سری میگن از روی IME میشه فهمید! چطوریشو نمیدونم....

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تشکر کرده: 10168 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 5 اسفند 1385 03:05

miladmp3 جان
گوشي اصل N73 (سازنده اصلي)  فنلاند هست، در کل غير اصل بودن براي گوشي‌هاي تازه وارد شد به بازار چندان معني نداره، گوشي‌ها در توليد نهايي معمولا به ديگر کشورها مثل چين سپرده مي‌شوند که البته در اون هم از نظر کيفيت چندان مشکلي وجود نداره
در گذشته ساختار IMEI ها نشاندهنده کشور سازنده بود که چون تعداد اعداد چند رقم معدود بود قابل شناسايي بودند، اما در حال حاضر تنوع ارقام استفاده شده زياد هست و نميشه مطمئن بود، بهترين راه خريدن از فروشگاههاي معتبر هست و با گارانتي معتبر هست  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
16

تاريخ عضويت

توسط miladmp3 » شنبه 5 اسفند 1385 14:38

Mahdi1944 نوشته است:miladmp3 جان
گوشي اصل N73 (سازنده اصلي)  فنلاند هست، در کل غير اصل بودن براي گوشي‌هاي تازه وارد شد به بازار چندان معني نداره، گوشي‌ها در توليد نهايي معمولا به ديگر کشورها مثل چين سپرده مي‌شوند که البته در اون هم از نظر کيفيت چندان مشکلي وجود نداره
در گذشته ساختار IMEI ها نشاندهنده کشور سازنده بود که چون تعداد اعداد چند رقم معدود بود قابل شناسايي بودند، اما در حال حاضر تنوع ارقام استفاده شده زياد هست و نميشه مطمئن بود، بهترين راه خريدن از فروشگاههاي معتبر هست و با گارانتي معتبر هست  :D

مهدی جان خیلی ممنونم از راهنماییت...کمک بزرگی بهم کردی...!  :)