در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

دانيال حکيمي همراه با شيح بهايي

توسط Leila » سه شنبه 8 اسفند 1385 00:55

مدير برنامه مجموعه تلويزيوني «شيخ بهايي» از پخش اين سريال در اوايل سال آينده خبر داد.  

    بهرام محمدي‌پور، مدير برنامه سريال تلويزيوني شيخ بهايي با اعلام خبر فوق در گفت وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: اين مجموعه در 18قسمت 50 دقيقه‌اي از دوقسمت تشكيل شده كه سعي دارد زندگي«شيخ بهايي» عارف دانشمند و فيلسوف بزرگ ايراني را روايت كند. فصل اول اين سريال دوران كودكي و نوجواني شيخ بهايي مرور خواهد شد و فصل دوم به زندگي اين دانشمند ايراني در دوران پيري تا مرگش مي‌پردازد.
    وي افزود: فاز اول اين مجموعه دربيرون از شهر و در بيابان‌هاي اطراف تهران با صداي سر صحنه فيلمبرداري شده و در حال حاضر مراحل پاياني مونتاژ را سپري مي‌كند و تا 25 اسفندماه به طور كامل آماده پخش مي شود.
    وي در ادامه گفت: فاز دوم اين مجموعه در تهران فيلمبرداري شد كه به خاطر صداي محيط مجبور به دوبله مجموعه شديم كه تا اواخر فروردين ماه كار دوبله و ساخت موسيقي آن به طور كامل به پايان مي‌رسد.
    وي افزود: نه قسمت اول اين مجموعه مربوط به فاز اول است و در قسمت نهم بيننده از اواسط پخش شاهد پخش فاز دوم مجموعه خواهد بود.
    وي در پايان با بيان اينكه موسيقي اين مجموعه را مجيد انتظامي ساخته است، گفت: سريال«شيخ بهايي» را «شهرام اسدي» بر اساس فيلمنامه‌اي از«محسن دامادي»و «حجت قاسم زاده اصل»كارگرداني كرده است و بازيگراني چون «خسرو شكيبايي»،«فاطمه متعمد آريا»،«دانيال حكيمي»،«اسماعيل شنگله»،«ژاله علو»،«مجتبي بي طرفان»،«مريم عبدالملكي»و« سپنتا سمندريان» در اين مجموعه به ايفاي نقش مي‌پردازند.


ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان