در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

مريلا زارعي: ممنوع‌التصوير نشده‌ام

توسط Leila » سه شنبه 8 اسفند 1385 01:10

خبرگزاري فارس: مريلا زارعي، شايعات مربوط به ممنوع‌التصوير شدن خود، در پي اعتراض به نحوه داوري جشنواره امسال را تكذيب كرد.
  

در پي تماس خبرنگار سينمايي فارس با مريلا زارعي، اين بازيگر سينما درباره منتفي شدن حضورش در فيلم «محيا» و شايعات ممنوع‌التصوير ‌شدن خود بعد از واكنش به داوري جشنواره بيست و پنجم فيلم فجر، گفت: مدتي پيش براي حضور در اين فيلم با اكبر خواجويي گفت‌وگو كردم، فيلمنامه را خواندم و حتي توافقاتي نيز انجام شد، اما چندي بعد به دليل مسافرت، از خواجويي عذرخواهي كردم و حضورم در فيلم منتفي شد.
وي افزود: البته اين اتفاق مربوط به قبل از جشنواره فجر بود، اما خبر آن بعد از جشنواره به صورت پررنگ بازتاب داده شد. طوري كه به نظر مي‌رسد عده‌اي مي‌خواهند اين گونه نشان دهند كه من بعد از اعتراض‌هايم به جشنواره از كار منع شده‌ام.
برنده سيمرغ بلورين بهترين بازيگر زن مكمل در جشنواره بيست و دوم فيلم‌ فجر، گفت: حتي عده‌اي از نشريات نوشته‌اند كه من براي بازي در فيلم «انعكاس» هم قرارداد بسته‌ام، ولي به دليل همان اعتراض‌هايم، اجازه حضور در اين فيلم به من داده نشده، اما واقعيت اين است كه من با رضا كريمي هيچ قراردادي نبسته‌ام و قرار نيست در اين فيلم حضور داشته باشم.
مريلا زارعي همچنين درباره حذف بازي‌اش در فيلم «اخراجي‌ها» گفت: صحنه‌هاي بازي در اين فيلم مربوط به زمان حال بود كه به دليل بالا رفتن زمان فيلم، مسعود ده‌نمكي تصميم گرفت قسمت‌هاي مربوط به زمان حال را كنار بگذارد و به همين دليل بازي من در اين فيلم حذف شد.
زارعي در پايان گفت: در حال حاضر براي بازي در هيچ فيلمي قرارداد نبسته‌ام.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان