تاپیک طراحی لوگو و آرم ...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مباحث گرافيک و طراحي گرافيکي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, MASTER, CentralWeb, شوراي نظارت

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 20 بار

درخواست ساخت لوگو از طراحان عزيز

پست توسط arya.great » پنج شنبه 14 آذر 1387, 11:59 am

یا سلام.خلاصه عرض میکنم.دوستان من یه لوگوی زیبا برای دانشگاه آزاد مجلسی می خوام.از دوستانی که در زمینه ساخت لوگو فعالیت دارن خواهش میکنم یه لوگوی زیبا برای دانشگاه آزاد مجلسی درست کنند که هم آرم دانشگاه آزاد توش باشه و هم ترجیحا یه جوری نمادهای ملی داخلش به کار رفته باشه(مثل فروهر).بازم میگم مورد 2 ترجیحا بود.روی سنترال کلابز حساب میکنم.از تمامی دوستان صمیمیانه سپاسگزارم.

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 112 بار
سپاس‌های دریافتی: 327 بار
تماس:

پست توسط H@med » شنبه 16 آذر 1387, 9:48 pm

دانشگاه آزاد که دیگه مشکل پول نداره .اینجا اگر هم طراح باشه هیچ وقت رایگان یک طرح خوب به شما نمیده چون باید زمان بزاره و این یعنی پولللللللللللل:shock:
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
   آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع    (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 39 بار
سپاس‌های دریافتی: 51 بار

پست توسط arash1468 » شنبه 16 آذر 1387, 11:37 pm

سلام

شما هم چه انتظار هايي داري يعني يک طراح بيکار بياد بشينه چندين ساعت وقت و برق مصرف کنه وبراي شما لوگو طراحي کنه

فکر نکنم تو اين زمونه کسي از اين کارها بکنه

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط arya.great » یک شنبه 17 آذر 1387, 10:15 am

بله.ببخشيد.ولي اين واسه يه وبلاگ بود که قرار بود آزمايشي طراحي بشه که فقط توجه مسئولين جلب بشه.واسه ي لوگوي خود دانشگاه مي شه به يه انجمن يا سازمان پول داد که واسش طراحي کنه.به هر حال شرمنده .مرسي از دوستان
[FONT=System]آنان که آزادی را فدای امنیت می کنند نه شایسته گی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را وبدان که بردن همه چیز نیست ولی تلاش برای بردن چرا. 
[FONT=System]"ما قدرت برتر هستیم" 

Captain II
Captain II
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1622 بار
سپاس‌های دریافتی: 668 بار
تماس:

پست توسط Ra30ol » یک شنبه 17 آذر 1387, 7:34 pm

arya.great, عزیز:razz:

مطمئن باشید انجمن cc با مابقی جاها فرق داره،خود من چندیدن بار تقاضای لوگو و کارت ویزیت داشتم و دوستان زحمتش رو

کشیدند.

بخش مربوطه رو بیابید و در خواستتون رو اونجا واضح تر بفرمایید، فقط باید صبور باشید .

نمی دونم چرا بعضی از دوستان اینگونه جواب این عزیز رو داده اند .

H@med, عزیز از شما بعیده جناب moderator

arash1468, بی کار چرا؟؟؟؟ کمک نمیکنید ،سنگ اندازی نفرمایید لطفا.

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

پست توسط Mil@d » یک شنبه 17 آذر 1387, 9:21 pm

دوستان اينگونه با درخواست ها برخورد نکنيد و فرد را دلسرد نکنيد.

بنده خدا يک حرفي زد .اگه کمک نمي کنيد تضعيف روحيه نکنيد.

از بچه هاي قديمي بعيد بود........ :x
  بی  

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » دو شنبه 18 آذر 1387, 11:43 am

درود بر یاران گرانقدر

دوستان توجه داشته باشید که در انجمن سبزمان هرکس که توانایی و زمان داشته باشد با رعایت یکسری نکات یقینن به دوستان خود کمک خواهد کرد ...

ولی باید بدانیم که در برخی موارد مانند طراحی به خاطر صرف وقت ممکن است شخصی هزینه ای را دریافت نماید

البته بنده در اولین فرصت تلاش میکنم که طرح قابل قبولی را برایتان در همین تاپیک ارسال نمایم

Darya salar MILAD, Irachem, از شما سپاسگزارم که به فکر گرمی و سبزی هر چه بیشتر انجمنید

رسول گرامی دوست عزیزم از شما انتظار داشتم که برخی مسائل را در pm بیان نمایید :razz:

حامد عزیز هم منظورشان تقریبن همین صحبت بنده بود ... :razz:

خواهشمندم بحث ادامه پیدا نکتد ... :razz:
شاد زی مهر افزون ...

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 112 بار
سپاس‌های دریافتی: 327 بار
تماس:

پست توسط H@med » دو شنبه 18 آذر 1387, 5:48 pm

با تشکر از مستر عزیز
من اگر یکمی تند منظورم رو بیان کردم معذرت می خوام از دوستان.دلیلش اینکه از دانشگاه آزاد دل خوشی ندارم .ترم آخرم هست و یک درس 3 واحدی بیخودی در رشته ما به اسم ریاضی 2 دارم و استاد منو انداخته و این در صورتی هست که در دانشگاههای دولتی و معتبر کشور درس معرفی به استاد رو هیچ وقت نمی دازن . خب دیگه دانشگاه آزاد قزوینه دیگه !! اگر اینقدر پول از ملت نگیرن چه جوری این همه ساختمون سازی کنن تصویرتصویرتصویرتصویر
   آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع    (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط arya.great » دو شنبه 18 آذر 1387, 7:41 pm

از همه ي دوستاني که به بنده لطف داشتن واقعا ممنونم.راستش من فعلا واسه سپاسگذاري از دوستان کاري به جز لينک کردن cc نمي تونم انجام بدم.البته اگه وبلاگمو تاييد کنن احتمالا دانشجوهاي زيادي از cc ديدن ميکنن که با توجه به بچه هاي با صفاي اينجا فکر نکنم بتونن ازش دل بکنن.البته اون دو تا دوست اولي هم حق داشتن ولي باور کنيد دانشگاه دست منو باز نذاشته.بازم ممنون. :razz: :razz:
[FONT=System]آنان که آزادی را فدای امنیت می کنند نه شایسته گی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را وبدان که بردن همه چیز نیست ولی تلاش برای بردن چرا. 

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: I.R.Iran
سپاس‌های ارسالی: 4472 بار
سپاس‌های دریافتی: 2734 بار
تماس:

پست توسط CentralWeb » سه شنبه 19 آذر 1387, 10:27 am

arya.greatجان

من هم دوست داشتم به شما کمک کنم....
از گرافیک یه چیزایی می دونم

اما وقتی دوستان اینجوری اتقبال کردند من دلسرد شدم! :sad:

اما آقا Master عزیز دوباره این روحیه رو در من تقویت کردند

اما من با این دانشگاه آشنایی ندارم... میشه بیشتر توضیح دهید؟! :?
خدمات شارژ سيمکارت | *** [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] *** | مجله الکترونيکي مرکز انجمنهاي تخصصي

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط arya.great » سه شنبه 19 آذر 1387, 11:26 am

Central web عزيز :razz: :razz: .ممنون از لطفت.راستش اين دانشگاه(دانشگاه آزاد مجلسي) با اينکه جزء 17 دانشگاه آزاد برتر کشور و از لحاظ علمي سطحش بالاست و حتي در مسابقاتي مثل عمليات حرارتي تونسته دانشگاهاي بزرگي مثل صنعتي شريف رو شکست بده ولي متاسفانه از نظر تبليغات و مسائل اينترنتي خيلي ضعيف عمل ميکنه به طوري که اگه وب سايتشو ببيني فکر ميکني ماله يه دبيرستانه.منم به پيشنهاد معاونت امور پژوهشي ميخوام يه وبلاگ به طور آزمايشي درست کنم که مسئولين دانشگاه تائيد کنند بعد بتونم براي ساختن وب سايت خوب بهشون فشار بيارم و يه جورايي حرفم رو بخونن.

چون خودم يه جورايي وطن پرستم دوست داشتم اين وبلاگ لوگويي داشته باشه که توش يه نماد ملي به کار رفته باشه.نام مجلسي و آرم دانشگاه آزاد اسلامي هم حتما توش باشه.ديگه باقيش به سليقه ي دوستان بستگي داره.

حق نگهدارتان :razz: :razz: :razz:

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

لوگو

پست توسط MASTER » سه شنبه 19 آذر 1387, 5:51 pm

درود بر شما

یاران گرامی نخستین طرح برای لوگوی این دوست گرامیمون البته بصورت خام

دوست گرامی نظرتون رو بدید تا تکمیل شده براتون بفرستم

شاد زی مهر افزون ...

ارسال پست

بازگشت به “گرافيک و طراحي کامپيوتري”