در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مباحث گرافيک و طراحي گرافيکي به بحث بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
40

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 اسفند 1386 20:41

آرشيو سپاس: 29 مرتبه در 15 پست

درخواست ساخت لوگو از طراحان عزيز

توسط arya.great » پنج شنبه 14 آذر 1387 11:59

یا سلام.خلاصه عرض میکنم.دوستان من یه لوگوی زیبا برای دانشگاه آزاد مجلسی می خوام.از دوستانی که در زمینه ساخت لوگو فعالیت دارن خواهش میکنم یه لوگوی زیبا برای دانشگاه آزاد مجلسی درست کنند که هم آرم دانشگاه آزاد توش باشه و هم ترجیحا یه جوری نمادهای ملی داخلش به کار رفته باشه(مثل فروهر).بازم میگم مورد 2 ترجیحا بود.روی سنترال کلابز حساب میکنم.از تمامی دوستان صمیمیانه سپاسگزارم.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

توسط H@med » شنبه 16 آذر 1387 21:48

دانشگاه آزاد که دیگه مشکل پول نداره .اینجا اگر هم طراح باشه هیچ وقت رایگان یک طرح خوب به شما نمیده چون باید زمان بزاره  و این یعنی پولللللللللللل:shock:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
73

تاريخ عضويت

چهارشنبه 19 دی 1386 00:27

آرشيو سپاس: 54 مرتبه در 22 پست

توسط arash1468 » شنبه 16 آذر 1387 23:37

سلام

شما هم چه انتظار هايي داري يعني يک طراح بيکار بياد بشينه چندين ساعت وقت و برق مصرف کنه وبراي شما لوگو طراحي کنه

فکر نکنم تو اين زمونه کسي از اين کارها بکنه

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
40

تاريخ عضويت

توسط arya.great » يکشنبه 17 آذر 1387 10:15

بله.ببخشيد.ولي اين واسه يه وبلاگ بود که قرار بود آزمايشي طراحي بشه که فقط توجه مسئولين جلب بشه.واسه ي لوگوي خود دانشگاه مي شه به يه انجمن يا سازمان پول داد که واسش طراحي کنه.به هر حال شرمنده .مرسي از دوستان
[FONT=System]آنان که آزادی را فدای امنیت می کنند نه شایسته گی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را وبدان که بردن همه چیز نیست ولی تلاش برای بردن چرا.[/FONT]
[FONT=System]"ما قدرت برتر هستیم"[/FONT]

Captain II

Captain II

no avatar
653

تاريخ عضويت

دوشنبه 21 آبان 1386 22:31

تهران

آرشيو سپاس: 715 مرتبه در 206 پست

توسط Ra30ol » يکشنبه 17 آذر 1387 19:34

arya.great, عزیز:razz:

مطمئن باشید انجمن cc با مابقی جاها فرق داره،خود من چندیدن بار تقاضای لوگو و کارت ویزیت داشتم و دوستان زحمتش رو

کشیدند.

بخش مربوطه رو بیابید و در خواستتون رو اونجا واضح تر بفرمایید، فقط باید صبور باشید .

نمی دونم چرا بعضی از دوستان اینگونه جواب این عزیز رو داده اند .

H@med,  عزیز از شما بعیده جناب moderator

arash1468, بی کار چرا؟؟؟؟ کمک نمیکنید ،سنگ اندازی نفرمایید لطفا.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ra30ol تشکر کرده اند:
sokuteasemuni

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » يکشنبه 17 آذر 1387 21:21

دوستان اينگونه با درخواست ها برخورد نکنيد و فرد را دلسرد نکنيد.

بنده خدا يک حرفي زد .اگه کمک نمي کنيد  تضعيف روحيه نکنيد.

از بچه هاي قديمي بعيد بود........ :x
رفیق بی کلک

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1205

تشکر کرده: 190 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

توسط MASTER » دوشنبه 18 آذر 1387 11:43

درود بر یاران گرانقدر

دوستان توجه داشته باشید که در انجمن سبزمان هرکس که توانایی و زمان داشته باشد با رعایت یکسری نکات یقینن به دوستان خود کمک خواهد کرد ...

ولی باید بدانیم که در برخی موارد مانند طراحی به خاطر صرف وقت ممکن است شخصی هزینه ای را دریافت نماید

البته بنده در اولین فرصت تلاش میکنم که طرح قابل قبولی را برایتان در همین تاپیک ارسال نمایم

Darya salar MILAD, Irachem,  از شما سپاسگزارم که به فکر گرمی و سبزی هر چه بیشتر انجمنید

رسول گرامی دوست عزیزم از شما انتظار داشتم که برخی مسائل را در pm بیان نمایید  :razz:

حامد عزیز هم منظورشان تقریبن همین صحبت بنده بود ...  :razz:

خواهشمندم بحث ادامه پیدا نکتد ...  :razz:
شاد زی مهر افزون ...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MASTER تشکر کرده اند:
sokuteasemuni

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

توسط H@med » دوشنبه 18 آذر 1387 17:48

با تشکر از مستر عزیز
من اگر یکمی تند منظورم رو بیان کردم معذرت می خوام از دوستان.دلیلش اینکه از دانشگاه آزاد دل خوشی ندارم .ترم آخرم هست و یک درس 3 واحدی بیخودی در رشته ما به اسم ریاضی 2 دارم و استاد منو انداخته و این در صورتی هست که در دانشگاههای دولتی و معتبر کشور درس معرفی به استاد رو هیچ وقت نمی دازن . خب دیگه دانشگاه آزاد قزوینه دیگه !! اگر اینقدر پول از ملت نگیرن چه جوری این همه ساختمون سازی کنن
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
40

تاريخ عضويت

توسط arya.great » دوشنبه 18 آذر 1387 19:41

از همه ي دوستاني که به بنده لطف داشتن واقعا ممنونم.راستش من فعلا واسه سپاسگذاري از دوستان کاري به جز لينک کردن cc نمي تونم انجام بدم.البته اگه وبلاگمو تاييد کنن احتمالا دانشجوهاي زيادي از cc ديدن ميکنن که با توجه به بچه هاي با صفاي اينجا فکر نکنم بتونن ازش دل بکنن.البته  اون دو تا دوست اولي هم حق داشتن ولي باور کنيد دانشگاه دست منو باز نذاشته.بازم ممنون. :razz:  :razz:
[FONT=System]آنان که آزادی را فدای امنیت می کنند نه شایسته گی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را وبدان که بردن همه چیز نیست ولی تلاش برای بردن چرا.[/FONT]

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » سه شنبه 19 آذر 1387 10:27

arya.greatجان

من هم دوست داشتم به شما کمک کنم....
از گرافیک یه چیزایی می دونم

اما وقتی دوستان اینجوری اتقبال کردند من دلسرد شدم! :sad:

اما آقا Master عزیز دوباره این روحیه رو در من تقویت کردند

اما من با این دانشگاه آشنایی ندارم... میشه بیشتر توضیح دهید؟! :?
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
sokuteasemuni

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
40

تاريخ عضويت

توسط arya.great » سه شنبه 19 آذر 1387 11:26

Central web عزيز :razz:  :razz: .ممنون از لطفت.راستش اين دانشگاه(دانشگاه آزاد مجلسي) با اينکه جزء 17 دانشگاه آزاد برتر کشور و  از لحاظ علمي سطحش بالاست و  حتي در مسابقاتي مثل  عمليات حرارتي تونسته  دانشگاهاي بزرگي مثل صنعتي شريف رو شکست بده ولي متاسفانه از نظر تبليغات و مسائل اينترنتي خيلي ضعيف عمل ميکنه به طوري که اگه وب سايتشو ببيني فکر ميکني ماله يه دبيرستانه.منم به پيشنهاد معاونت امور پژوهشي ميخوام يه وبلاگ به طور آزمايشي درست کنم که مسئولين دانشگاه تائيد کنند بعد بتونم براي ساختن وب سايت خوب بهشون فشار بيارم و يه جورايي حرفم رو بخونن.

چون خودم يه جورايي وطن پرستم دوست داشتم اين  وبلاگ لوگويي داشته باشه که توش يه نماد ملي به کار رفته باشه.نام مجلسي و آرم دانشگاه آزاد اسلامي هم حتما توش باشه.ديگه باقيش به سليقه ي دوستان بستگي داره.

حق نگهدارتان :razz:  :razz:  :razz:

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1205

تشکر کرده: 190 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

لوگو

توسط MASTER » سه شنبه 19 آذر 1387 17:51

درود بر شما

یاران گرامی نخستین طرح برای لوگوی این دوست گرامیمون البته بصورت خام

دوست گرامی نظرتون رو بدید تا تکمیل شده براتون بفرستم

شاد زی مهر افزون ...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MASTER تشکر کرده اند:
sokuteasemuni

قبليبعدي