در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تشکر کرده: 10168 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 19 اسفند 1385 04:15

enrique2005 جان
بنده از VideoPlayer استفاده مي‌کنم، قدرت صداي خوبي داره، مي‌تونيد از مرکز دانلود دريافت کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major

Major

نماد کاربر
665

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 تیر 1385 12:16

آرشيو سپاس: 18 مرتبه در 14 پست

توسط Admiral » پنج شنبه 24 اسفند 1385 14:21

بااجازه اقايون اهل فن ؛ بگم كه من اون نقشه تهران رو در گوشي نوكياي خودم ريختم و اجرا نكرد ولي در گوشي سوني اريكسون شروع به كار كرد ايا براي نوكيا كه جاوا هستش با سوين اريكسون فرقي داره ؛ كسي لينك نقشه تهران نوكيا داره به ما ده مرسي از كمكتون ...
my GF kill me if I speak with U

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 24 اسفند 1385 17:10

Admiral
دو نقشه جاوا از تهران عرضه شده که هر دو هم با گوشي‌هاي سري 60 نوکيا تستشون کردم و کار مي‌کنه، اگر نصب روي جاواي نوکيا داريد بايد با استفاده از برنامه NokiaApplicationManager که ضميمه PCSUITE هست اون رو در گوشي نصب کنيد، با کپي و يا ارسال توسط بلوتوس به گوشي نميشه اونها رو در اکثر نوکياها نصب کرد، PCSuite رو هم ميتونيد بر اساس مدل گوشي به صورت مجاني از سايت رسمي نوکيا دريافت کنيد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

نماد کاربر
1086

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 8 آبان 1385 00:38

هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !

آرشيو سپاس: 143 مرتبه در 66 پست

توسط osilatoria » يکشنبه 26 فروردین 1386 20:12

برای 6270 دیکشنری هست ؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 26 فروردین 1386 21:50

osilatoria جان
ديکشنري تحت جاوا قبلا معرفي شده که مي تونيد با استفاده از PCSuite اون رو روي گوشي نصب و استفاده کنيد (هم فارسي به انگليسي و هم انگليسي به فارسي معرفي شده)

قبلي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 7 مهمان