در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

بيانيه هيئت‌مديره خانه سينما به مناسبت درگذشت ‌ملاقلي‌پور

توسط Leila » چهارشنبه 16 اسفند 1385 14:30

خبرگزاري فارس: هيئت مديره خانه سينما در پي درگذشت رسول ملاقلي‌پور بيانيه‌اي را منتشر كرد و طي آن اعلام كرد كه كليه فعاليت‌هاي سينمايي فردا (پنجشنبه) تعطيل خواهد بود.
  

به گزارش خبرگزاري فارس، بيانيه هيئت مديره خانه سينما اينگونه شروع شده است:
به نام صاحب حق زيبايي...و تقدير چنان شد كه يكي از نشانه‌هاي تاريخ سينماي نوين ايران سر بر آستان يار بسايد و ستاره‌اي از ستارگان اين مرز و بوم خاموش شود. سختي راه‌هاي ناهموار را برخود هموار كرد.رياضت كشيد و بر روح و جسم خويش، رنج‌هاي بسيار تحميل كرد.
در ادامه اين بيانيه آمده است: ملاقلي پور عاشق بود و مسافر و در تلاش دائم براي اينكه بياموزد.تلاش جان‌فرساي او، در لحظه لحظه‌ آثارش مشهود بود. نشانه‌هايي بارز از عشق و محبت و به طريق خويش.او با نينوا آغاز كرد و به رسم وفاداري به مولاي آزاده‌اش حسين (ع)، با «عصر روز دهم» دفتر سينما را بست.و چنين بود كه چون سنگي در آب‌، رها شد و به ژرفاي رود رسيد و رفت.
با زحمت آمد و با عزت رفت.قرين رحمت باد.
در پايان بيانيه هيئت‌مديره خانه سينما، چنين آمده است:
با ياد و احترام او دوربين‌ها را خاموش مي‌كنيم، نورها را پرده مي‌گيريم و با حضور در تالار وحدت، تسلاي خاطر يكديگر مي‌شويم.
خانه سينما يك بار ديگر فقدان دردناك رسول ملاقلي‌پور را به همه اهل سينما و فرهنگ و هنر كشور تسليت مي‌گويد و با تعطيلي كليه مراكز فني، هنري و توليدات سينمايي كشور ، همگي را به حضور در تشييع پيكر آن مرحوم دعوت مي‌كند.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان