در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

با پيوستن دو فيلم تازه، اكران نوروز86 سينماها از امروز داغ‌تر شد.

توسط Leila » پنج شنبه 17 اسفند 1385 01:30

به گزارش خبرنگار سينمايي فارس، از امروز، نمايش دو فيلم شب‌به‌خير فرمانده(انسيه شاه‌حسيني) و اخراجي‌ها(مسعود ده‌نمكي) آغاز شد و اكران نوروز 86 كه با نمايش مهمان (سعيد اسدي) آغاز شده بود روزهاي داغ‌ خود را به تدريج سپري خواهد كرد.
بر اساس برنامه، از امروز اخراجي‌ها در گروه سينمايي آفريقا و شب‌به خير فرمانده در گروه سينمايي استقلال اكران شده است و نمايش اين دو فيلم پس از تعطيلي دو روزه ايام سوگواري اربعين حسيني از يكشنبه هفته آينده از سر گرفته خواهد شد.
بنا به اين گزارش، نمايش فيلم خون بازي(رخشان بني‌اعتماد) به تعويق افتاده است و تكليف نمايش يكي از سه فيلم پارك‌وي(فريدون جيراني)، رئيس (مسعود كيميايي) در گروه سينما فرهنگ به زودي مشخص خواهد شد.
خلاصه داستان فيلم «اخراجي‌ها» به اين شرح است: مجيد از خلافكارهاي يكي از محله هاي تهران، عاشق دختر ميرزا (يك گيوه‌دوز عارف) است و شرط ازدواج او سربه راه شدن است. مجيد براي رسيدن به نرگس دست به دروغ و كلك مي زند اما نقشه اش افشا مي شود. مجيد در سرراه خود احساس مي كند كه رقيبي وجود دارد كه از بچه هاي جبهه‌اي است و براي اينكه از او عقب نيفتد، با نوچه هاي خود راهي جبهه مي شود تا اينكه...
در خلاصه داستان فيلم «شب به‌خير فرمانده» نيز آمده است:يك خبرنگار جنگي در هنگام عمليات از بقيه جدا افتاده، راه را گم مي كند. عدم شناخت او از منطقه و وضعيت بد جوي وي را با مشكلات و شرايط خاصي رو به رو مي كند. كه اين خود آغاز ماجراست.

ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان