پياده‌سازي مديريت منابع سازماني تا...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث و مطالب اقتصادی و مالی به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
پست: 3820
تاریخ عضویت: چهار شنبه 12 مهر 1385, 2:30 pm
محل اقامت: هر جا اینترنت هست... Net.
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

پياده‌سازي مديريت منابع سازماني تا...

پست توسط DANG3R » جمعه 18 اسفند 1385, 10:57 pm

ایرنا-معاون توسعه صنايع پيشرفته سازمان گسترش و نوسازي گفت: در سازمان و شركت‌هايي كه ‪ ERP(‬مديريت منابع سازماني) به درستي پياده شده است، بين ‪۳۰‬ تا ‪ ۷۰‬درصد در هزينه‌ها صرفه‌جويي مي‌شود. "فضل‌اله وكيلي فرد" در همايش ارزيابي، انتخاب و چالش‌هاي استقرار ‪ERP‬ (مديريت منابع سازماني) در صنايع افزود: در عصر جديد بازارهاي سنتي تغيير شكل يافته و به بازارهاي مجازي و اينترنتي تبديل شده است.وي اظهار داشت: اگر نتوانيم در چنين فضايي نظام مديريتي درستي ايجاد كنيم، از روند جهاني عقب خواهيم ماند.

وي يكي از پنج محور برنامه معاونت خود را توسعه سازمان‌هاي ‪ IT‬دانست و گفت: ‪ IT‬تنها موضوعي است كه به واسطه آن ‪ ۳‬شركت اعم از مگفا، شركت گسترش انفورماتيك و شركت نيمه هادي عماد در زير مجموعه سازمان گسترش و نوسازي تشكيل شده است.
"امير البدوي"، قائم مقام استراتژيك ايران خودور نيز به تجربه پياده سازي ‪ ERP‬در اين شركت اشاره كرد و گفت: هزينه‌هاي ‪ ERP‬تنها صرف خريد نرم افزار و سخت‌افزار نمي‌شود و اين موارد تنها يك سوم هزينه را در بر دارد، بخش مهم پياده‌سازي شامل "مديريت پروژه" است.
وي تاكيد كرد كه پياده‌سازي ‪ ERP(‬مديريت منابع سازماني) و رسيدن به نتيجه مطلوب در يك سازمان بزرگ، ‪ ۲۸‬ماه طول مي‌كشد و در طول اين مدت حجم عظيمي از فرهنگ سازمان متحول شده و يكپارچه‌سازي سازمان بصورت عملي اتفاق مي‌افتد.
همايش ارزيابي، انتخاب و چالش‌هاي استقرار ‪ ERP‬در صنايع، پنج شنبه ‪۱۰‬ اسفند ماه در محل سازمان مديريت صنعتي برگزار شد.
"برنامه‌ريزي منابع سازماني (‪ ،(Enterprise Resource Planning‬يك راه حل سيستمي مبتني بر فناوري اطلاعات است كه منابع سازمان را توسط يك سيستم به هم‌پيوسته، به سرعت با دقت و كيفيت بالا در كنترل مديران سطوح مختلف سازمان قرار مي‌دهد تا به طور مناسب فرايند برنامه‌ريزي و عمليات سازمان را مديريت كند.

ارسال پست

بازگشت به “بخش اقتصادی و مالی”