در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

مظلومي: مجموعه «حبيب آقا» مناسب نوروز نيست

توسط Leila » يکشنبه 20 اسفند 1385 22:44

خبرگزاري فارس: كارگردان مجموعه تلويزيوني «حبيب آقا» گفت: سريال حبيب آقا مناسب پخش در نوروز نيست و از پانزدهم فروردين ماه پخش خواهد شد.
  

مهدي مظلومي تهيه‌كننده و كارگردان در گفت و گو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: مجموعه حبيب آقا قرار بود در ايام نوروز از شبكه اول سيما پخش شود ولي پس از اتمام كار به اين نتيجه رسيديم كه اين مجموعه كاري سنگين است و نمي توان آن را در زمان عيد كه مخاطب توجه خاصي بر مجموعه‌ها ندارد پخش كرد.
وي افزود: با توجه به اين نكته تصميم گرفتيم زمان پخش آن را تغيير بدهيم تا مخاطب بعد از تعطيلات نوروزي و بازگشت از سفر با دقت و تعمق بيشتري به تماشاي آن بنشيند.
وي در ادامه گفت: تغيير زمان پخش اين مجموعه هيچ ربطي به پخش مجموعه «قرارگاه مسكوني» به كارگرداني «جواد رضويان» ندارد و ما به خاطر بهتر ديده شدن اين مجموعه زمان پخش آن را تغيير داديم.
وي افزود: كار ساخت مجموعه به پايان رسيده و در حال حاضر «حسين فاضل» مشغول ساخت موسيقي آن است.
مجموعه‌ طنز«حبيب آقا»،داستان فردي به نام حبيب‌آقا را دنبال مي‌كند كه كارمند اداره‌ دارايي است. همه از او انتظار كار زد و بند دارند،اما او اهل اين قبيل كارها نيست. پس از گذشت مدتي، حبيب دچار مشكل مي‌شود و از اطرافيان كمك مي‌خواهد، ولي آنان نه تنها به او كمك نمي‌كنند بلكه براي او معضلات جديدي به وجود مي‌آورند.در نهايت آن قدر فشارها بر حبيب زياد مي‌شود كه او وسوسه مي‌شود تا وارد زد و بندها شود و اين تصميم فصل جديدي از ماجرا را رقم مي‌زند.
در اين سريال كه فيلمنامه آن را«سعيد آقاخاني»نوشته است بازيگراني چون «سيروس گرجستاني»درنقش حبيب آقا،«سعيدآقاخاني»، «محسن قاضي‌مرادي»،«امير غفارمنش»،«حسن رضياني»،«عباس جمشيدي‌فرد» و «سودابه گرجستاني» به ايفاي نقش مي‌پردازند.
مجموعه طنز«حبيب آقا» توسط گروه فيلم و سريال شبكه اول سيما ساخته شده است.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 11 مهمان